Joe Rogan i Fighter and The Kid



On pojechał na Ukrainę nagrać podcasty, rok później dalej ich nie wrzucił, ciekawe czemu.

:fjedzia:

Od kiedy wojna wybuchła to od razu wjechał z soft ruską propagandą, oczywiście bardzo KULTURLNA, BEZ EMOCJI I NA CHŁODNO, bo wiadomo ten co jest bardziej stoicki i opanowany ma racje xD To jest takie stwarzanie eksperckości. Sam jak byłem młodszy to się na to nacinałem.

Polecam ten odcinek jakby Ci się chciało, jest też trochę Lexie i ogólnie tym durnym poglądzie, że zawsze musisz robić te jebane debaty dwóch stron konfliktu.

 
F1GrBVsXgAAraie
 
Mike Baker - były agent CIA - jak zwykle zajebiste podcasty z tym gościem tutaj mówia m.in. o tym jak protestujące w sprawie palestyny dziwki zaatakowały autokar pełen zawodników UFC m. in. byli w nim Robbie Lawler i Jamal Hill. Rogan opowiada co mówił Lawler itd. . Rozmawiają też o benefitach regularnego korzystania z Sauny i badaniach na ten temat, sporo o sprawach dokoła Ameryki i geopolityki...

 
Last edited:
Warzecha jest jaki jest, ale przynajmniej potrafi precyzyjnie formułować myśli, w odróżnieniu do Szymona z Wojny idei.



@Bezimienny

Szymon w jakości argumentów z milion razy mocniejszy niż Warzecha.
Wiele rzeczy mi się nie podoba w WOŚP ale pamiętam argumenty Warzechy z debaty ze Skibą u Lisa: zero jakieś głębszej analizy (plus środowiska konserwatywne no mają prawo nie przepadać za wosp).
No Warzecha próbuje być takim połączeniem Ziemkiewicza i Wojewódzkiego tyle że na prawicy...
 
Nazywanie tego wywiadem to śmiech na sali, Tucker jedzie tam wystawić piłkę Putinowi, żeby ten mógł sobie skutecznie wygłosić swoją propagandę, a biedny Tucker będzie tylko potakiwał głową.
On sam pewnie marzy o zrobieniu 4 godzinnego podcastu z Putinem na chłodno i bez popadania w skrajności.
 
Back
Top