Joe Rogan i Fighter and The Kid

vbltapvi27131.png

:waldeklaugh::waldeklaugh::waldeklaugh:
 
:jarolaugh: to pokazuje najlepiej jak mu poszedł debiut
Tego się każdy spodziewał, nagrać dobry special nawet Rogan ma problem a co dopiero Brendanek po roku w tym zawodzie. To że mu słabo poszło jest zrozumiałe, ale próba ratowania wyniku to szczyt absurdalnego PR-u.
 
jemu pewnie chodzilo o zwyklych szaraczkow z ulicy :smile:
Wiem, przeta zwykłe szaraczki z ulicy robią Snoopa na ulicy jak dziewczynkę, to jest prawda objawiona jeszcze z lat 90' kiedy Snoop był młody, a nie dzisiaj jak jest starym dziadem. Zresztą popacz na jego "head movement" :P
 
Wiem, przeta zwykłe szaraczki z ulicy robią Snoopa na ulicy jak dziewczynkę, to jest prawda objawiona jeszcze z lat 90' kiedy Snoop był młody, a nie dzisiaj jak jest starym dziadem. Zresztą popacz na jego "head movement" :P
dałbyś mu radę ? :lol:
 
Niedawno był emitowany odcinek z Lennoxem Lewisem, który zrobił na mnie duże wrażenie. Nie sądziłem, że Lennox to taki inteligentny koleżka.
 
jeszcze nie ogladalem ale IMHO JRE z Eddiem zawsze sa bardzo dobre
:eddieconspiracy:
 
Will Sasso jako Jesse Ventura to kurwa mistrzostwo swiata i okolic. Ogolnie gosciu jest wg mnie najlepszym parodysta(nie wiem czy to dobre slowo-->impersonator) na tym swiecie. Mega talent! (tak, wiem, stare)
 
Back
Top