Joe Rogan i Fighter and The Kid

Will Sasso jako Jesse Ventura to kurwa mistrzostwo swiata i okolic. Ogolnie gosciu jest wg mnie najlepszym parodysta(nie wiem czy to dobre slowo-->impersonator) na tym swiecie. Mega talent! (tak, wiem, stare)

Też tego kiedyś słuchałem gość jest genialny xD Rogan w sumie też jest zajebisty ale bardziej w udawaniu zwierząt.

@Przemek
 

:brainoverload:

Nie widziałem tego dokumentu i nie wiele wiem o Lazarze poza tym co Joe o nim mówił, chciałoby się w to wierzyć, ale póki co ciężko.

edit: wygląda na bullshit, ale Joe jest zbyt mocno zainteresowany tematem.
 
Last edited:

:brainoverload:

Nie widziałem tego dokumentu i nie wiele wiem o Lazarze poza tym co Joe o nim mówił, chciałoby się w to wierzyć, ale póki co ciężko.

edit: wygląda na bullshit, ale Joe jest zbyt mocno zainteresowany tematem.

Dokładnie, śmieje się z tych wariatów ale w tym podcaście jest tak skupiony jak Nigdy...nie wiem co tym myśleć.murze prześwietlić tego fizyka
 
Dokładnie, śmieje się z tych wariatów ale w tym podcaście jest tak skupiony jak Nigdy...nie wiem co tym myśleć.murze prześwietlić tego fizyka
lepiej posłuchaj tej babeczki dobrze w pizdę daje xD



Swoją drogą trzy dni temu zastanawiałem sie czemu tego gościa nie było jeszcze u Rogana wchodze dziś i jest. Magia :lol:

 
Nie mój typ, za dużo jest tejgetto gadki;)
Co do Lazara to ściemniacz w chuj. Kojarze go od dawna. Sporo zarobił na wykładach które organizował. Zresztą jak większość tych wariatów od teorii spiskowych :P Ten pierwiastek transuranowiec który niby kosmici używali do napędu antygrawitacyjnego ruscy w 2013 zsyntetyzowali i okazało sie, że nie da się go używać tak jak Lazar twierdził. Prawa fizyki są takie same dla nas i kosmitów xD Po prostu jego oszustwo jest bardzo wyrafinowane, używał pojęć których się nie dało przez długi czas zweryfikować.
 
Co do Lazara to ściemniacz w chuj. Kojarze go od dawna. Sporo zarobił na wykładach które organizował. Zresztą jak większość tych wariatów od teorii spiskowych :P Ten pierwiastek transuranowiec który niby kosmici używali do napędu antygrawitacyjnego ruscy w 2013 zsyntetyzowali i okazało sie, że nie da się go używać tak jak Lazar twierdził. Prawa fizyki są takie same dla nas i kosmitów xD Po prostu jego oszustwo jest bardzo wyrafinowane, używał pojęć których się nie dało przez długi czas zweryfikować.
A ja słyszałem że nie bierze hajsu za to..i ten dokument na Netflix zrobił za free
 
Zajebiście bym chciał żeby to co mówi Bob Lazar było prawdą no ale sorry nie wierze mu. Ja mam to samo co Rogan jedno z moich największych marzeń to potwierdzenie istnienia kosmitów :lol: Jednak mam do niego jakiś też szacunek bo gość jest wybitnym kłamcą :lol:

 
Zajebiście bym chciał żeby to co mówi Bob Lazar było prawdą no ale sorry nie wierze mu. Ja mam to samo co Rogan jedno z moich największych marzeń to potwierdzenie istnienia kosmitów :lol: Jednak mam do niego jakiś też szacunek bo gość jest wybitnym kłamcą :lol:



Nawet wkręciłem się w pierwszą część podcasta Rogana z nim, jednak później z każdą jego wypowiedzią wydawało mi się to nieprawdopodobne. Nie uwierzę póki nie zobaczę i tyle, chociaż gatka o tym reaktorze ciekawa. Patrząc na oceny tego epizodu na yt to chyba mnóstwo Hamerykanów daje temu wiarę :damjan:
 
Back
Top