Joe Rogan i Fighter and The Kid

Co do tego Peterson vs Zizek to Jordan spierdolił z tym jego pierwszym 30 minut przemowy. Wyleciał z tym manifestem komunisty jak Filip z konopi. Miało się to kompletnie nijak do tego co Zizek sobą prezentuje i tego o czym mieli tam rozmawiać. To wyglądało jakby Jordan myślał, że będzie tam debatował z takim zwykłym oderwanym od rzeczywistości marksistą czy już w ogóle stalinistą. Kiepsko to wyglądało, ludzie pisali, że to brzmiało jak student 1 roku politologii nie studiowałem takich rzeczy ale im wierzę. Później już było ok. Druga część tej debaty jest po prostu jak bardzo dobry podcast warto posłuchać. Więcej tam zgody było niż niezgody między nimi. Co sprawiło, że na widowni niektórzy ludzie nawet zaczeli wychodzić bo się zorientowali, że ich człowiek wcale nie jest taki jak oni. Co za zakute łby. Głównie to chyba właśnie byli walnięci lewicowcy którzy przyszli coś tam drzeć ryja do Petersona a później sie zorientowali, że Zizek też ich nie lubi i krytykuje :lol: Ogólnie publika wkurwiała wolę jak nie ma tych okrzyków i oklasków strasznie to irytuje. Co to jest koncert ?!

Jak ktoś tam szukał wielkiego konfliktu to się na pewno zawiódł bo prawie nie było go wcale. Osobiście uważam, że traktowanie takich debat jako rozrywkę i walkę na to kto ma lepszą gadkę jest mega słaba. Lepiej problemy tego świata rozwiązywać a nie jarać sie tym jak ktoś pięknie argumentuje swoje racje. Za wszystkim poglądami stoją jakieś argumenty ale co z tego. Ja wolę tak po chłopsku myśleć a nie jak inteligent. Co zrobić, żeby było lepiej a nie zakopywać się w jakiś ramach ideologii czy poglądów. :lol:

tu w miare dobre podsumowanie z którym się mniej więcej zgadzam z wypoku (różnica taka, że mi sie dość podobało oprócz tego początku Petersona ^^)

https://www.wykop.pl/wpis/40722123/zizek-peterson-jordanpeterson-kapitalizm-marksizm-/
 
Last edited:
Chyba najważniejszy moment jest przetłumaczony :lol:

jeden komentarz mnie rozjebał: "Super, że Žižek przetłumaczył wszystko na język migowy" :lol::lol::lol:

 
Mówił o tym kilka razy, do rozmowy bierze buszka góra dwa, a przed spaniem pół:dobry: W tym zamkniętym obitym zamszem lołrajderze doktora zielonego ząbka, śpizgał się zanim zdążył odpalić blanta:joer:
 
Joe przy gościu wychodzi na troglodytę już nawet w kwestii filmów i - o zgrozo - sztuk walki, bo typ ewidentnie wie więcej nt. np. zapasów niż Joe. W ogóle Rogan niby oglądał Burroughs-Askren a dziwi się jak dziecko, że spadli z podestu... ućpany za bardzo. W ogóle nie wiedzieć kim jest Sadulaev, jak się jest komentatorem sportów walki lol.
 
Joe przy gościu wychodzi na troglodytę już nawet w kwestii filmów i - o zgrozo - sztuk walki, bo typ ewidentnie wie więcej nt. np. zapasów niż Joe. W ogóle Rogan niby oglądał Burroughs-Askren a dziwi się jak dziecko, że spadli z podestu... ućpany za bardzo. W ogóle nie wiedzieć kim jest Sadulaev, jak się jest komentatorem sportów walki lol.
Joe nie jest na bieżąco odnośnie sportów walki, poza większymi galami pewnie nie ma czasu tego wszystkiego oglądać. Nie ma się co dziwić, chłop robi sto różnych rzeczy na raz.

Oczywiście niedzielni fani tego nie dostrzegają, większość z nich słucha podcastu dla innych tematów.
 
Brzuch mnie bolał jak tego słuchałem z nerwów. Są szanse że pod koniec naszego życia będzie niezły cyberpunk. Według mnie trochę kiepskie czasy dla starego zgreda które nie będzie za niczym nadążał xD

 

Bardzo dobre. Fani "Z Archiwum X" docenią. Kobieta mówi, że DARPA już 4 lata temu miała w swoich laboratoriach "zdalnie sterowane" ćmy. W sensie, wsadzali larwie chip w "obwody" i kiedy rosła, to stawało się częścią jej systemu - larwa przeobraża się w motyla i mają biologicznego drona :brainoverload:
 

Bardzo dobre. Fani "Z Archiwum X" docenią. Kobieta mówi, że DARPA już 4 lata temu miała w swoich laboratoriach "zdalnie sterowane" ćmy. W sensie, wsadzali larwie chip w "obwody" i kiedy rosła, to stawało się częścią jej systemu - larwa przeobraża się w motyla i mają biologicznego drona :brainoverload:

ta pani to ewidentnie przyszla reklamowac te swoja ksiazke, po 10 minutach mialem dosc tych jej opowiesci...
 

oie_nytl8f4HNQtH-696x392.jpg


What are we doing here!?
 
ta pani to ewidentnie przyszla reklamowac te swoja ksiazke, po 10 minutach mialem dosc tych jej opowiesci...
Myślę, że możesz dać tej pani drugą szanse podcast nie był zły. Ostatnio też jest jakaś cała banda ludzi która zaniża oceny i wypisuje jakieś krytyczne uwagi pod prawie każdym odcinkiem. Kurwa co za noł lajfy. Nawet sie dobrze słuchało ale jakoś mi się nie chce wierzyć, że Stalin jest odpowiedzialny za Roswell. Wolę tą teorie o systemach katapultowych które były w fazie testów i nie zadziałały tak jak trzeba w tajnym samolocie i zdeformowały ciała :lol:
 
Joe ma chyba lekkie zbbocznie jesli chodzi o duzych, umiesnionych murzynow :fjedzia:
on ogolnie czesto bredzi albo zaprzecza sam sobie. Ostatnimi czasy to beke mialem jak sie upieral przy tych "rosyjskich trolach" czy tam botach majacych, niby wplyw na wybory w USA. Ktorys z gosci stwierdzil, ze w to nie wierzy, Rogan strasznie sie oburzyl i stwierdzil, ze to jest stuprocentowa prawda i chuj (tak w uproszczeniu). Hipokryzja czesto traci ten jegomosc to raz, dwa, ze odnosze wrazenie jakby czasem glosil tezy, za ktore czerpie jakies profity, podajac je jako swoje wlasne opinie np te gadki o Rousey czy McGregorze ale tez inne nie zwiazane z UFC. Lubie goscia ale nie ma co traktowac go jako nieomylna wyrocznie.
 
Back
Top