Joe Rogan i Fighter and The Kid

la28d1riswr21.jpg
 
Naprawdę polecam ten odcinek z Diazem. Gość nie brał jeńców w tym odcinku. Ogólnie to była kwintesencja jego twórczości. Jechał przez większość odcinka bez hamulców lol W kurwę niepoprawny politycznie odcinek. Rozwala mnie to jak on ma wyjebane juz na wszystko :lol: Końcówka o ruchaniu kobiety bez nogi i mina Krystyny mistrzostwo :lol: Joey siada do mikrofonu w 21:15
@Przemek
 
Last edited:
Naprawdę polecam ten odcinek z Diazem. Gość nie brał jeńców w tym odcinku. Ogólnie to była kwintesencja jego twórczości. Jechał przez większość odcinka bez hamulców lol W kurwę niepoprawny politycznie odcinek. Rozwala mnie to jak on ma wyjebane juz na wszystko :lol: Końcówka o ruchaniu kobiety bez nogi i mina Krystyny mistrzostwo :lol: Joey siada do mikrofonu w 21:15
@Przemek

Kurwa zgadnj...
Już oglądałem :lol:
Wymiatał po prostu-koncówka mistrzowska + jeszcze jak jechał tego retarda który chce być prezydentem to aż się oplułem i w sumie nie zdziwiłbym się jakby ktoś się obraził za tą akcje,w Ameryce wszystko jest możliwe :D
 
Kurwa zgadnj...
Już oglądałem :lol:
Wymiatał po prostu-koncówka mistrzowska + jeszcze jak jechał tego retarda który chce być prezydentem to aż się oplułem i w sumie nie zdziwiłbym się jakby ktoś się obraził za tą akcje,w Ameryce wszystko jest możliwe :D
Według mnie tak sie powinno właśnie walczyć z rasizmem jedziemy po wszystkich równo białych, czarnych, brązowych i tak dalej. To na prawdę zbliża ludzi a nie poprawność polityczna :lol:
 
Peterson "retorykiem kulturowej regresji" - redaktorzy wybiórczej czołowymi przedstawicielami regresji umysłowej.
Ja lubię Jordana i nie widzę też nic złego w tym określeniu. Zizka też w sumie lubię :D bardzo unikalny człowiek. Ja słucham ludzi z każdej strony bo zamykanie się w mentalnych bańkach jest dla słabych ludzi którzy lubią czuć się bezpiecznie i słuchać tego co chcą usłyszeć. To jest bardzo leniwe myślenie jak dla mnie.
 
Ja lubię Jordana i nie widzę też nic złego w tym określeniu. Zizka też w sumie lubię :D bardzo unikalny człowiek. Ja słucham ludzi z każdej strony bo zamykanie się w mentalnych bańkach jest dla słabych ludzi którzy lubią czuć się bezpiecznie i słuchać tego co chcą usłyszeć. To jest bardzo leniwe myślenie jak dla mnie.
Podziwiam ze Zizka wytrzymujesz - ja nie daje rady. Jak strescilbys jego przeslanie?

Jestem ciekawy - autentycznie - jak rozumiesz okreslenie "retoryk kulturowej regresji"? Ja osobiscie nikogo bym tak nie nazwal (nawet regresywnej lewicy), to jest jakas tektura słowna, pakuły jakieś :)
 
Podziwiam ze Zizka wytrzymujesz - ja nie daje rady. Jak strescilbys jego przeslanie?

Jestem ciekawy - autentycznie - jak rozumiesz okreslenie "retoryk kulturowej regresji"? Ja osobiscie nikogo bym tak nie nazwal (nawet regresywnej lewicy), to jest jakas tektura słowna, pakuły jakieś :)
Sorry na telefonie jestem może później bardziej obszernie. "Retoryk kulturowej regresji" rozumię po prostu jako powrót do korzeni i jakąś kontrę dla niektórych niedorzecznych nowoczesnych ideii. Tyle :) Rozumię, że dla niektórych to może pejoratywnie zabrzmieć przez słowo "regresja" ale w mojej głowie nie zawsze postrzegam to jako coś negatywnego.

Ja się z Zizkiem w wielu rzeczach nie zgadzam ale to nie znaczy, że sobie nie mogę tego fana Lenina posłuchać. Bardziej mnie interesują kwestie światopoglądowe niż gospodarcze bo wiadomo czemu. Ja mam słabość do oryginalnych ludzi :lol: ale tak serio oryginalnych a nie tylko na pokaz gość dla mnie właśnie taki jest. Dlatego też może zawsze się bujam w laskach po ASP z bałaganem w głowie. :lol: Później jeszcze może odpiszę musze się zbierać. Ten gość w niektórych środowiskach lewicowych jest znienawidzony tak swoją drogą myślę, że oni się w wielu sprawach podczas tej debaty ze sobą zgodzą lol Ogólnie lewactwo jest dużo bardziej podzielone niż się niektórym wydaje szczególnie komuszki. Prawactwo według mnie znacznie lepiej się trzyma w kupie. Zresztą Jordan jest tak na prawdę w centrum tak jak ja żaden z niego prawicowiec.

Sorry za chaos na telefonie jestem
 
Sorry na telefonie jestem może później bardziej obszernie. "Retoryk kulturowej regresji" rozumię po prostu jako powrót do korzeni i jakąś kontrę dla niektórych niedorzecznych nowoczesnych ideii. Tyle :) Rozumię, że dla niektórych to może pejoratywnie zabrzmieć przez słowo "regresja" ale w mojej głowie nie zawsze postrzegam to jako coś negatywnego.
To też, ale nawet słowo "retoryk" sugeruje jego siłę w sztuce oratorskiej, a nie w sile ideii. W przypadku akurat Petersona jest to dziwne, to nie jest typ przytłaczający oratorsko (jak np. Shapiro, choc oczywiscie to nie tylko zasługa jego "flow"), a koncepcyjnie. To jest elementarne niezrozumienie jego fenomenu (w najlepszym przypadku). To że nie dał się zaorać nieprzychylnym dziennikarzom nie czyni z niego "retoryka". Żiżek z kolei nie jest "retorykiem" - on jest "po prostu" "marksistowskim progresywistą". "Retoryk regresji" - to jest płytkie i nieobiektywne ustawianie narreacji, ot co. I ok, niech sobie wrzucają określniki jakie chcą - ja po prostu nie mam problemu ich z tego rozliczyć. Na plus trzeba zaliczyć że nie nazwali go neofaszystą ;) ;) ;)

Ja się z Zizkiem w wielu rzeczach nie zgadzam ale to nie znaczy, że sobie nie mogę tego fana Lenina posłuchać. Bardziej mnie interesują kwestie światopoglądowe niż gospodarcze bo wiadomo czemu. Ja mam słabość do oryginalnych ludzi :lol: ale tak serio oryginalnych a nie tylko na pokaz gość dla mnie właśnie taki jest. Dlatego też może zawsze się bujam w laskach po ASP z bałaganem w głowie. :lol: Później jeszcze może odpiszę musze się zbierać. Ten gość w niektórych środowiskach lewicowych jest znienawidzony tak swoją drogą myślę, że oni się w wielu sprawach podczas tej debaty ze sobą zgodzą lol
Ja nawet nie wiem jakie on ma zdanie na cokolwiek, parę razy próbowałem podejść, ale on po prostu leje wodę, nie jestem w stanie się przebić przez chaotyczny zlepek zdań, z sepleniącym angielskim, z męcząco silnym akcentem.

Ogólnie lewactwo jest dużo bardziej podzielone niż się niektórym wydaje szczególnie komuszki. Prawactwo według mnie znacznie lepiej się trzyma w kupie. Zresztą Jordan jest tak na prawdę w centrum tak jak ja żaden z niego prawicowiec.
libki tez sa podzielone na pierdyliard frakcji :)

Zresztą Jordan jest tak na prawdę w centrum tak jak ja żaden z niego prawicowiec.
No własnie, szczerze mówiąc cięzko wyobrazić sobie kogoś o bardziej liberalnych poglądach (na państwo, a nie sprawy prywatne) - a mimo to jest "alt-right", "nazi gatway drug" albo w wersji light: "regresywny retoryk", hahahaha, albo "centrysta". Mnie to po prostu bawi (choć inne uczucia też się zdarzają :) : ) :) ).
 
To jest dostepne za free? Live byl platny, to juz jest na yt? wtf? Ogladales?
ludzie już nawrzucali na jutub. nie oglądałem cholera nie mam czasu poza tym pewnie zejdzie mi długo bo będę jeszcze musiał coś od czasu do czasu tłumaczyć bo napewno łatwy angielski nie bedzie.
 

W tym temacie jest kilka komentarzy, które mówią że Peterson się nie przygotował solidnie do tej debaty, co o tym myślicie?
 
Back
Top