Joe Rogan i Fighter and The Kid

Podcast z Anna Kasparyan wszystkim odradzam ! Glowa boli od tego pierdolenia o "sprawach spolecznych"... Co za gowniany podcast.

polecam natomiast:

 
Ja dziś rano słuchałem sobie ostatniego z komikiem Russellem Petersem. Jak można się było spodziewać, materiał świetny. Dużo rozmów o boksie i MMA oraz ciekawe opowieści z seksem grupowym w tle hehe



+ dodaje poprzednie odcinki które uciekły

#593 Josh Fox is a film director and environmental activist, best known for his Oscar-nominated documentary, Gasland & Gasland II.



#592 Bert Kreischer is a stand-up comedian, actor and reality television host. Check out his new book "Life of the Party" on Amazon and his podcast "The Bertcast" on Stitcher & iTunes.



#591 Kevin Pereira is a game show host, TV personality, and podcast creator. Check out the "Pointless Podcast" available on Stitcher & iTunes.

 
Hehe dobra reakcja, szczególnie moment jak Joe mówił że zaraz zadzwoni Dany i usłyszy prawdziwe oświadczenie na temat Jona Jonesa :D

Bonusowy podcast! Na tapecie Brian Stann

 
Macie linka mp3 do podcastu ze Stannem?
Przesluchalem te co mi zapodal @Karateka i jestem pod wrazeniem. Rogana zawsze szanowalem za za styl bycia i postrzegania swiata ale jego podcasty rozdmuchuja system ;)
 
587 z tym gosciem z youtuba byl kozak. 588 tez o zdrowym zywieniu i hodowaniu marchewek za ktore do pierdla moze pojsc. sam mam mala farme, kilka zwierzakow i kilka warzyw i mialem te same problemy z kogutami co Joe ;)
 
jestem po godzinie podcastu ze Stannem i jest naprawde MEGA. polecam!!!
 
Hooooooly Fuuuuuuuuuuuuuck. Joe Rogan razem z gościem który stworzył Vice

 
Last edited:
Jest nowy podcast, z kobietą która się na czymś zna, a nie z pijanym typem który pierdoli od rzeczy na tematy o których ma znikome pojęcie.

 
Odcinek 604 z Eddie Huangiem którego możecie kojarzyć z serii jedzeniowej emitowanej na Vice "Fresh Off The Boat"

 
Last edited:
Shane Smith :D Jego kolor twarzy zmieniał się w trakcie podcastu
No i pierdolil takie kocopoly ze az musialem go wylaczyc. Z dupy wziete informacje niczym nie poparte przedstawial jako prawdy objawione. Typowy Amerykaniec z bardzo powierzchowna wiedza.
Za to #603 i #604 zajebiste odcinki.
 


aaaaaaahaha, o kurwa, ~1h25min jest mistrzowskie. :D

SO FUCK YOUR SPECIAL SKILLS!

kurwa dobre te podcasty sa, przekonuje sie nawet do Schauba! fighterem jest IMO srednim, ale tutaj wychodzi im to mega.
 
Palenie szlugów to w stylu tajów walczących co tydzień ;) jak byliśmy na obozie taja, to trener z Francji ciągle kopcił, a kondycja nie do zajechania.
 
Back
Top