Joe Rogan i Fighter and The Kid

no ja jestem wlasnie zdania,ze mogl to jednak powiedziec prywatnie,nawet niekoniecznie w cztery oczy ale nie w jakims tam podcascie przeznaczonym dla tysiecy sluchaczy.Naprawde bardzo lubie Jozka,w bardzo wielu kwestiach mamy podobne zdanie ale w tym przypadku zjebal,niesamowicie.

Tylko jest jeszcze taka sprawa, że Schaub zaprosił go do swojego podcastu po to by porozmawiać o walce z Brownem (o czym Schaub poinformował na twitterze, ale nie spodziewał się tego że Rogan aż tak popłynie)
 
imo troche za bardzo pojechał mowiac tak publicznie na wizji ze Schaub nie ma zadnych szans z czołówką. niby dobre intencje ale takich rzeczy sie tak nie zalatwia.
 
ale z czym wy macie problem? Schaub sam (!!!) chcial zeby publicznie zostalo to zrobione, jesli on nie ma z tym problemu to czemu my mamy miec? + wiele osob moze naprawde skorzystac z tej konwersacji.
 
"You think you have a shot against Velasquez?"

"Yes"

"Really? I think he'd fuck you up."

giphy.gif
 
idealny byl ten fragment, haha. :D ja rozumiem wiare w siebie, ale obiektywnym troche trzeba byc, stylowo Cain jest kurwa taka bestia niewygodna, ze Schaub zostalby pozarty w pierwszych minutach - jesli nie sekundach. ciekawe co dalej, BS zapiera sie, ze chce zawalczyc jeszcze z 4 walki, moze 2, moze 6, ale chce walczyc - o pasie nawet niech nie marzy.
 
Mysle,ze gdyby BS wiedzial,ze ta rozmowa sie tak potoczy to by jednak nie chcial by "zostalo to publicznie zrobione".Czy ma on z tym problem czy nie tego nie wiemy.
 
Ciekawy był też fragment kiedy Joe mówił że każdy z nich zna zawodników mających problemy z mówieniem, myśleniem, pamięcią w sensie opowiada cały czas te same historie itd. Wydaje mi się że jednym z takich fighterów jest Chuck Liddell który w wywiadach ma spore trudności z mówieniem, kiedyś miałem wrażenie że wypowiadał się w bardziej składny sposób
 
Chuck od zawsze sie scinal i mial problemy z wypowiadaniem sie, ale to bardziej wynika z jego charakteru IMO niz jakichs uszkodzen ktore NA PEWNO wystepuja u niego - dostawac takie cepiska jak on na koncu kariery to szok, az nie mozna bylo juz na to patrzec. @Scurvol - podobno Schaub powiedzial, ze zaluje, iz zgodzil sie na takie cos, haha. teraz wyszedl fighter & the kid, ich podcast, z 'reakcja na ta rozmowe', ale jeszcze nie ogladalem i nie wiem czy obejrze, nie interesuje sie az tak tym. wydaje mi sie, ze gdyby mial problem z tym wiekszy to nie opublikowalby tego + nie 'reklamowalby' tego az tak. to jest naprawde dobry material dla innych fighterow - gdyby Chuck mial takiego przyjaciela to kto wie ile szarych komorek by 'zaoszczedzil'. JR przywolal tam Terry'ego Norrisa, boksera bodajze.

po prostu przykre. :c koncowka rozpierdol, wow.
 
Last edited:


Ostatni epizod w którym Shaub opowiada o tym jak się czuł podczas podcastu z Roganem oraz samej walce z Travisem Brownem
 


#585 - John Heffron
John Heffron is a stand-up comedian and a past winner of "Last Comic Standing" on NBC.

Dobry epizod. Redban się udziela więcej niż zwykle. Panowie mają dobre rozkminki na temat technologi :D
 


#586 - Kill Tony Cast - Tony Hinchcliffe, Sara Weinshenk & Kimberly
Kill Tony is a podcast on the Deathsquad.tv network. A show created by Tony Hinchcliffe and Redban, where young comedians do 1-minute of stand up to be judged by weekly guests. Every episode also features two regulars doing a brand new minute each week, Kimberly Congdon and Sara Wineshenk.
 
Tony Hinchcliffe jest mega kozakiem. Polecam odcinek podcastu Rogana, w którym opowiada jak dostal propozycje pisania scenariuszy do WWE, Rogan krecil ostra bekę :-)
 
Tony Hinchcliffe jest mega kozakiem. Polecam odcinek podcastu Rogana, w którym opowiada jak dostal propozycje pisania scenariuszy do WWE, Rogan krecil ostra bekę :)

Hehe dokładnie, jeden z lepszych podcastów :D Historia też niezła w sumie
 
Jestem w trakcie słuchania i taki przeciętny ten nowy z Tonym. Nadrabiam braki, z tych świeższych bardzo fajny jest odcinek z honeyhoney.
 
Wcześniejszy ale świetny odcinek z Jeremy Pivenem. Dla fanów Ariego z Entourage czy Mr Selfridges pozycja obowiązkowa :) Panowie dobre historie zapodają

 
Schaub z Brianem odwiedzaja Rogana w podcascie. Oczywiscie jest nawiazanie do afery Rogan-Schaub :) Pod koniec Eddie Bravo ostro wkreca sie w spiskowe teorie.
 
Tu jest cały podcast. Brendan jest mega spoko, zawsze mu kibicuje :D


Dopiero co mialem okazje przesluchac ten podcast.Brendan jest spoko.Co mine zaskoczylo to jego komentaz(ok.7:40),ze zarabia praktycznie tyle samo na podcastach co na walkach w UFC.
 
Back
Top