Joe Rogan i Fighter and The Kid



Najlepsze momenty redbana :D Z czasów kiedy podcast był trochę lżejszy
 
Wczoraj był mega dobry epizod. Joe Rogan usmażył Shauba na żywo mówiąc mu że ten powinien skończyć karierę w celu uniknięcia uszkodzeń mózgu. Rogan powiedział nawet że myśli o zakończeniu komentowania walk bo nie chce więcej wspierać/firmować sytuacji w której ludzie narażają się na uszkodzenia mózgu.

W pewnym momencie Shaub powiedział że żałuje że zgodził się na nagranie tego podcastu. Na razie nie ma go jeszcze na sieci









 
O kurde. Właśnie ostatnio po odcinku z dr Rhondą Patrick widziałem, że Joe jest już na granicy otwartej krytyki sportu i UFC. Wydaje mi się, że Joe odpłynął w kierunku mniej inwazyjnego grapplingu i kto wie - może za rok-dwa dojdzie do oficjalnego rozejścia z organizacją, lub awantur, bo zacznie o tym zbyt otwarcie mówić podczas komentowania. Problem jest realny i poważny.
 
Jedni uszkadzają sobie mózgi ciosami a inni dragami :D Nie, żebym się nie zgadzał z Roganem. Jak oglądam walki Hunta, Nelsona czy Nogueiry to martwię się o ich zdrowie w przyszłości. Tego, co stało się z Cyganem w ostatniej walce z Żelaskezem już wolę nawet nie dodawać.
 
To musiał być ciężki podcast dla Brendana. Przez większość czasu nawet się nie odzywał. Pewnie w jego głowie musiało sporo się wtedy dziać. Dla takiego zawodnika który marzy pasie dostać taki tekst od Rogana, że nigdy nie dasz rady pokonać tych najlepszych w ciężkiej. To musi być potwornie dołujące i depresyjne. Co do uszkodzeń mózgu to się kompletnie na tym nie znam ale mam wrażenie, że Joe odrobinę dramatyzuje. Brendan nie ma na koncie jakiś mega przejebanych walk.
 
Oglądałem akurat ten podcast na żywo i Rogan cisnął ostro. Moim zdaniem aż za bardzo. Niby się znają z Shaubem już trochę czasu i dlatego tak się wypowiadali, ale mimo wszystko publicznie taka audycja na pewno nikomu nie pomogła.
 
Oglądałem akurat ten podcast na żywo i Rogan cisnął ostro. Moim zdaniem aż za bardzo. Niby się znają z Shaubem już trochę czasu i dlatego tak się wypowiadali, ale mimo wszystko publicznie taka audycja na pewno nikomu nie pomogła.
Rogan później tłumaczył dlaczego to powiedział publicznie. Chciał, żeby dotarło to też do innych fajterów którzy na pewno słuchają tego podcastu.
 
nie tylko sie znaja, a sa przyjaciolmi mega co jest dla mnie wielka roznica w tym przypadku - ja to odebralem jako po prostu zamartwianie sie o swojego bliskiego. zreszta trzeba obejrzec caly podcast zeby dokladnie zrozumiec jego przekaz.
 
Ciekawe jest jeszcze to, że Brendan mówi o tym, że nigdy tak mało nie zarobił w UFC jak za tą walkę. 6 sponsorów mu się wycofało przez ten deal z Reebokiem pomimo tego, że to zaczyna działać gdzieś dopiero w czerwcu czy tam lipcu. Schaub zakłada że dobrze wyjdą na tym tylko ci co są bardzo wysoko w rankingach i ci na samym dnie co nie mają sponsorów.
 
Rozmowa Rogana ze Schabem była przed czczy po walce z Brownem?
Całkowicie zgadzam się z Joe , Brendan powinien kończyć karierę w Ufc, nie jest w stanie juz przyjmowac uderzen, a bez tego w sportach uderzanych można zwijać żagiel,pzdr
 
W którym podcaście była ta rozmowa? Słuchałem wszystkie fight companiony i nie pamiętam, a nic nowego się nie pojawiło ostatnio.
 
Okej ale co to jest za podcast - numer? Czy to jest w ramach The Fighter and The Kid?

Edit
Dobra mam - to jest podcast The Fighter and The Kid ostatni, Rogan u siebie tego nie wrzucał.
 
Rozmowa Rogana ze Schabem była przed czczy po walce z Brownem?
Całkowicie zgadzam się z Joe , Brendan powinien kończyć karierę w Ufc, nie jest w stanie juz przyjmowac uderzen, a bez tego w sportach uderzanych można zwijać żagiel,pzdr

2 dni po walce.
 
Okej ale co to jest za podcast - numer? Czy to jest w ramach The Fighter and The Kid?

Edit
Dobra mam - to jest podcast The Fighter and The Kid ostatni, Rogan u siebie tego nie wrzucał.

No właśnie jeszcze nie wrzucali tego u siebie. Dziwne trochę bo film wylądował na oficjalnym kanale UFC on FOX
 
Tak bo The Fighter and The Kid jest zawsze na oficjalnym kanale UFC. To nie jest podcast Rogana :) Rogan w swoim podcascie powiedzial teraz, ze czuje sie c*jowo, ale musial mu to powiedziec i Ci ktorzy mowia ze mogl to powiedziec prywatnie moga miec sporo racji
 
Tak bo The Fighter and The Kid jest zawsze na oficjalnym kanale UFC. To nie jest podcast Rogana :) Rogan w swoim podcascie powiedzial teraz, ze czuje sie c*jowo, ale musial mu to powiedziec i Ci ktorzy mowia ze mogl to powiedziec prywatnie moga miec sporo racji
no ja jestem wlasnie zdania,ze mogl to jednak powiedziec prywatnie,nawet niekoniecznie w cztery oczy ale nie w jakims tam podcascie przeznaczonym dla tysiecy sluchaczy.Naprawde bardzo lubie Jozka,w bardzo wielu kwestiach mamy podobne zdanie ale w tym przypadku zjebal,niesamowicie.
 
Back
Top