Joe Rogan i Fighter and The Kid

Schaub mowi w podcascie, ze jego dziewczyna wyglada perfekcyjnie. Wygooglowalem. WOW. Chyba ma racje:

andrea-thompson.jpg


Brendan+Schaub+3rd+Annual+Fighters+Only+Mixed+qyy3GWHfb1Zl.jpg
najlepszego zdjęcia nie wrzuciłeś bodajże, a nawet nie wiem czy to ta sama dziewczyna (tą którą wrzucam jest aktualną Schauba):




jest jakąś latynoska dziennikarka bodajże.
 
Jak Schaub takie dupy ogarnia ? :o o: Dla mnie raczej sprawiał wrażenie grzecznego kujona niż badboya...
 
@baju Ale o czym mówią ? Nic dziwnego że co ? Rozwiń myśl proszę :smile:
o tym jak radzą/radzili sobie z kobietami, cały czas nawzajem sobie słodzą (twierdzą, że są w jakimś tam stopniu 'gay', lol) jacy to nie są, ale tak naprawdę kobiety pewnie na obu reagują dobrze. swego rodzaju gwiazdy, Schaub jest fighterem, wysoki, odniósł sukces, mega gadka + jakiś tam hajs i nowe BMW - dlaczego nie miałby ogarniać dupek? one nie zwracają uwagi na to, że Nelson oderwał mu głowę, haha. ta latynoska jest okrutna, Schaub ogarnął. :) dużo opowiadają historii o dziewczynach, wystarczy posłuchać.
 
Podcast z tym Mr Olympia jest dobry? To jakis kulturysta, to nie rokuje na dobry program. Nie przepadam za kulturystami, niefajny sport.
 
Podcast z tym Mr Olympia jest dobry? To jakis kulturysta, to nie rokuje na dobry program. Nie przepadam za kulturystami, niefajny sport.
serio tak piszesz? Heath ma mega wykształcenie, duże doświadczenie życiowe i ogarniętą głowę. nie oceniaj książki... bardzo dobry podcast IMO.
 
serio tak piszesz? Heath ma mega wykształcenie, duże doświadczenie życiowe i ogarniętą głowę. nie oceniaj książki... bardzo dobry podcast IMO.
potwierdzam,Phil spoko gosciu przed chwila skonczylem podcast.Naprawde bardzo fajny.Jest tam nawet wzmianka wlasnie o stereotypowym postrzeganiu umiesnionych ludzi.
 
serio tak piszesz? Heath ma mega wykształcenie, duże doświadczenie życiowe i ogarniętą głowę. nie oceniaj książki... bardzo dobry podcast IMO.

Przesluchalem. Bardzo fajny podcast. Spodziewalem sie kogos pokroju Hardkorowego Koksa. Kulturysci zle mi sie kojarza, ale ten gosc sam mowi, ze nie jest stereotypowym koksem. Props.
 
http://podbay.fm/show/706421907/e/1426577651?autostart=1

Schaub o Jedrzejczyk okolo 30 min 40 sek
Jestem pewien, ze Schaub pierwszy raz widzial Joanne w akcje w walce z Esparza wlasnie
już na twitterze go pouczyłem - LIFT YOUR SHIELD, BRENDAN. :lol:

kiedyś w podcaście tyrał dzieci Callena i krzyczał właśnie ten tekst z 300 (gdy ten zmutowany miał podnieść tarczę albo wypierdalać) - chuja się zna widocznie więc niech podnosi.
 
Joe Rogan podejmuje temat Dolce Gabbana vs Elton John. Ciekawa teoria, ze Dolce sa skonczeni, bo jak zadzierasz z gejami to masz przejebane
 
Joey Diaz to jest idealna postać by zagrać Włoskiego Mafioze w starym stylu, no kurwa lepszego kandydata nie znajdą już teraz.
 
nie, ale lubię ich oglądać, całkowicie inne wrażenie człowiek odnosi gdy widzi reakcję ludzi, zawsze staram się jednym okiem podpatrywać.
no ja tez wole video,jest juz moze? masz jakis link,bo ja szukam i NIC
 
Najnowszy podcast:

- O historii MMA (prowrestling)
- krytycznie o krykiecie
- dlaczego zazwyczaj czarni nie lubie horrorow (scary movies)
- madrze o generalizowaniu
- rady malzenskie
- o N-word i rasizmie
- o bjj (o gumowej gardzie, dzwigniach na nogi Palharesie, ADCC, kimonach,no gi, Metamoris, turniejach ... itd)
- kulturze rap (przemoc, pieniadze, gangsterzy)
- o Pani Cyborg i jej sile
- o tym dlaczego i czy kobiety kochaja dupkow
- o niebezpieczenstwie zwiazanym z uderzaniem
- o Marcinie Heldzie
- dlaczego nerdy kochaja grappling

i wiele wiele wiele innych tematow

 
Pozniej jeszcze o gejach i diecie. Mega podcast - polecam wszystkim, bardzo ciekawy, chlopaki w formie. Ostatnio juz tracilem wiare w JRE :) A tu wiara wrocila.
 
okejo, przesłuchałem - jest grubo. :) Tito mimo wszystko pozytywna postać, polecam sobie posłuchać!
 
okejo, przesłuchałem - jest grubo. :) Tito mimo wszystko pozytywna postać, polecam sobie posłuchać!
bardzo dobry odcinek.Odnosze wrazenie(nie znam go osobiscie),ze Tito jest typem czlowieka,ktorego bardzo szanuje i ktorym sam staram sie byc. Gosciem,ktory nie owija w bawalne mowi to co mysli zawsze i wszedzie,nie gra kogos innego,jest soba,nie podlizuje sie i nie przymila bo tak wypada czy bo bedzie mial z tego jakies korzysci. Naprawde dobry czlowiek,mimo tego,ze jak kazdy popelnia bledy - is normal :wink: Chcialbym zeby w przyszlosci panowie Callen& Shaub zapraszali wiecej zawodnikow ale takich starszych (Rampage,Coleman,Lidell itp) lubie historie gosci,ktorzy maja jakis bagaz doswiadczen,przeszli wiele,w ich zyciu bylo wiele tez tzw "ups and downs". Takie historie ucza i bardzo lubie je wysluchiwac.

"Tito MIMO wszystko pozytywna postac" --> MIMO? no nie mow,ze oceniales/oceniasz go poprzez pryzmat tego przed walkowego cyrku,ktorego czesto byl aktorem?
 
walkowy cyrk walkowym cyrkiem, ale Tito potrafił dojebać do pieca kiedy trzeba było. lubię gościa, ale nie zawsze mu kibicowałem - teraz to się zmieniło troszkę, po prostu :)
 
Back
Top