Joe Rogan i Fighter and The Kid

Co do tego jak pisalem wczesniej"przed walkowego cyrku" to doskonalym tego przykladem jest McGregor,mimo,ze gosciu wkurwia mnie niesamowicie nie przekreslam go gdyz podejrzewam,ze to wszystko show i tak naprawde w glebi serca moze byc/jest dobrym czlowiekiem.
 
Ja to w sumie dosc niedawno uswiadomilem sobie o istnieniu tego podcasta(bodajze bylo to wtedy gdy C&S byli u Rogana) i naprawde jestem pod wrazeniem.Geba, dosc czesto sama mi sie smieje. Zmienilem zdanie o Schaubie,za ktorym nie przepadalem.
Moj wymarzony sklad podcasta to taki jaki byl kiedys u Rogana: Joe,Callen,Schaub i oczywiscie moj faworyt Eddie Bravo,do tego mogliby zapraszac jakiegos goscia. Wiem,ze byc moze to troche za duzo ludzi ale ogladalbym/sluchalbym .
 
skad niby info o Conorze? 1.5h dla foxa miałby spędzić w trakcie touru z Jose? wątpię, ale czekam na niego w czymkolwiek dłuższym. (JRE, F&TK etc)
 
Ja to w sumie dosc niedawno uswiadomilem sobie o istnieniu tego podcasta(bodajze bylo to wtedy gdy C&S byli u Rogana) i naprawde jestem pod wrazeniem.Geba, dosc czesto sama mi sie smieje. Zmienilem zdanie o Schaubie,za ktorym nie przepadalem.
Moj wymarzony sklad podcasta to taki jaki byl kiedys u Rogana: Joe,Callen,Schaub i oczywiscie moj faworyt Eddie Bravo,do tego mogliby zapraszac jakiegos goscia. Wiem,ze byc moze to troche za duzo ludzi ale ogladalbym/sluchalbym .
Popieram. Fajnie się słucha JRE Fight companion z Schaubem, Callenem i Bravo. Poszperaj w starszych odcinkach bo są zajebiste.
 
to jest zajebiste! odnosnie tego podcasta z Roganem co sie uczepili Schauba po walce z Travisem. Odnosze wrazenie,ze Callen jest bliski wpadniecia w szal i naprawde zalezli mu za skore. Placze ze smiechu! Will Sasso is the man! :lol::lol::lol: Jak narazie najlepszy podcast Figher and the kid jaki widzialem! miazga!
 
Last edited by a moderator:
to jest zajebiste! odnosnie tego podcasta z Roganem co sie uczepili Schauba po walce z Travisem. Odnosze wrazenie,ze Callen jest bliski wpadniecia w szal i naprawde zalezli mu za skore. Placze ze smiechu! Will Sasso is the man! :lol::lol::lol: Jak narazie najlepszy podcast Figher and the kid jaki widzialem! miazga!

Sasso jego mega przyjaciel Callena, razem z Chrisem d"Elią który też się z nim kumpluje, haha. co za kurwa ludzie, polecam Willa zbitek vine'ów na youtube. #psychoSasso
 
Dla tych, ktorzy sluchaja podcastow gdy robia zakupy, jezdza autobusami, busami, tramwajami, biegaja itd podpowiadam, ze Connor jest od 44 minuty :)
 
Back
Top