Joanna Jędrzejczyk znudzona pytaniami o Karolinę Kowalkiewicz

Szczerze powiedziawszy to z całym szacunkiem dla Karoliny, ale Joanna ze swoją stójką i TDD jedzie ją w ciągu 2 pierwszych rund.
 
Nie dziwne, że ten temat ją wkurwia. Od 2 lat pierdoli się na ten temat, od tych dwóch lat Karola coś tam sobie walczy a w tym czasie Joasia rozjebała czołówkę zabierając pas na dobre. Więc nie wiem po co ktoś porusza ten temat.
W zawodowym MMA wystartowały dokładnie w tym samym momencie, cały dzień różnicy i w tym czasie Królowa Joanna rozjebała wszystko. Bardzo długa droga przed Karolą, jeżeli chce, aby do tej walki doszło.

Oczywiście za całym szacunkiem dla Karoli, bo ją bardzo szanuję, uwielbiam patrzeć na jej walki bo są naprawdę zajebiste - no ale swoje miejsce w szeregu trzeba znać.
 
Karolina nie ma szans z top 5 UFC strawweight, a nawet z top 10 niech dziewczynka walczy lepiej dla krs1
 
Lubię Karolinę, lubię Asię ale z całym szacunkiem dla tej pierwszej - zawodniczka która męczyła się z Farią i Inoue (czy jak to się pisze) nie ma szans w starciu z mistrzynią
 
Karolina nie ma szans z top 5 UFC strawweight, a nawet z top 10 niech dziewczynka walczy lepiej dla krs1
W TOP5 jest Namajunas i Penne, z nimi Karola mogła by spokojnie powalczyć, ale fakt do Asi to nie ma co porównywać
 
Zdenerwowanie udziela się też jak widać komentującym. Dobrze, nakręca się atmosfera na potencjalną walkę w przyszłości;)
 
Zdenerwowanie udziela się też jak widać komentującym. Dobrze, nakręca się atmosfera na potencjalną walkę w przyszłości;)
pobawię się w Chaela - nigdy do tej walki nie dojdzie.
 
Szkoda sie nawet rozpisywać.Ale co mi tam napisze posta.
Karolina może z Asią w warcaby porywalizować.W klatce to miss match.
 
W klatce to miss match.
Większy niż Janek z AJ?
JJ i JoJo to europejki więc ich walka tutaj mogłaby się sprzedać, ale chyba jeszcze lepiej by było zestawić JJ z Moroz na gali w Polsce 2016
e pomyliłem tematy, miało być o walce z JoJo
 
JJ via masakracja/ pacyfikacja. Szkoda nawet myslec o takim starciu bo szkoda ladnej Karoli. Niech bije sie na swoim poziomie, swoje miejsce w szeregu zna na pewno.
 
Pomyśleć, że jakiś czas temu Żmija twierdził, że Karolina by to ogarnęła...:lol:
 
Pomyśleć, że jakiś czas temu Żmija twierdził, że Karolina by to ogarnęła...:lol:
Pamiętam jak głosy się rozkładały po połowie na temat ewentualnego starcia. W tej chwili jednak ja nie mam złudzeń :).
 
Gdzie Rzym, a gdzie Krym, to byłaby brutalna egzekucja, brutalniejsza niż pokonanie Penne.
Karolina męczy się w kraju, a Justyna spokojnie pacyfikuje coraz to nowsze zawodniczki.
No i najpierw niech Karolina idzie do UFC, a nie jeszcze nie poszła a tu już o jej walkę z mistrzynią pytają, najpierw niech idzie i stoczy choć jedną walkę.
 
Gdzie Rzym, a gdzie Krym, to byłaby brutalna egzekucja, brutalniejsza niż pokonanie Penne.
Karolina męczy się w kraju, a Justyna spokojnie pacyfikuje coraz to nowsze zawodniczki.
No i najpierw niech Karolina idzie do UFC, a nie jeszcze nie poszła a tu już o jej walkę z mistrzynią pytają, najpierw niech idzie i stoczy choć jedną walkę.
Justyna?! 0.o
 
Dawno już nie poznałem nikogo kto ma na imię Justyna, tak z kilkanaście lat. Wymierające imię.

Takie czasy. Komu jest potrzebna indywidualistką. Z księgi imion:
,,Justyna jest energiczną i pomysłową indywidualistką. Pragnie kierować innymi i dominować nad otoczeniem. W codziennym postępowaniu jest raczej praktyczna i osiąga wyznaczone sobie cele."
 
A dla mnie Asia vs Karolina to jest dobre zestawienie na polską galę, czy Asia będzie jednak walczyć w Polsce ? - nie sadzę.
Czy to mismatch - tak jak z każda inną zawodniczką spoza pierwszej 3, czy ostatnia i zarazem pierwsza obrona pasa nie wyglądała jak mismatch ? Niektórzy chyba zapominają jak uboga w zawodniczki jest ta kategoria.
 
Dawno już nie poznałem nikogo kto ma na imię Justyna, tak z kilkanaście lat. Wymierające imię.

Żona, koleżanka która bierze ślub we wrześniu, koleżanka od której się dobrze ściągało, Kowalczyk, Kochankę. Jest kilka.

Zdzisława trochę wymiera.
 
Jeśli kogokolwiek urazila moja wypowiedź o chorobie Karoliny - przepraszam. Dla zwykłego widza było to przedstawione jako powszechne przeziębienie. Still, oby nie doszło do ich starcia, szkoda zdrowia Pani Kowalkiewicz.
 
Back
Top