Joanna Jędrzejczyk znudzona pytaniami o Karolinę Kowalkiewicz

ASIA ODDAL TO PYTANIE ... daj mu z liścia oddal szybko to pytanie ...
 
Nie bądź takim pesymistą, przecież Karolina już przestała chorować:P
Powiedział to Paweł Kowalik, który twierdził, że Paweł i Łukasz są w super formie. Ostatnie walki jego podopiecznych każą mi zachować dystans do tych rewelacji o zdrowiu Karoliny
 
Żona, koleżanka która bierze ślub we wrześniu, koleżanka od której się dobrze ściągało, Kowalczyk, Kochankę. Jest kilka.

Zdzisława trochę wymiera.
Zdzisława Sośnicka na zawsze w naszych sercach!

Znam nawet jedną Justynę.
Edit: znam dwie.
 
Przez progres jaki w ostatnim czasie wykonała Asia, nawet nie ma sensu rozmawiać o tej walce. Tu zgadzam się ze wszystkimi, natomiast patrząc na wczorajszą walkę Joanne Calderwood to uważam, że Karola ma spokojnie szanse z top 5-10. Oczywiście do Gadelhi czy naszej JJ nie ma co startować, ale i tak uważam, że jej miejsce jest w UFC :)
 
Jeśli kogokolwiek urazila moja wypowiedź o chorobie Karoliny - przepraszam. Dla zwykłego widza było to przedstawione jako powszechne przeziębienie. Still, oby nie doszło do ich starcia, szkoda zdrowia Pani Kowalkiewicz.
:D

Modowi nie wolno mówić takich rzeczy! Cóż, faktycznie trochę chorowici w tym GB Łódź. Jedna wiecznie przeziębiona, drugi wygląda jakby kazali mu walczyć za karę, pewnie też podziębiony jakiś był.
 
:D

Modowi nie wolno mówić takich rzeczy! Cóż, faktycznie trochę chorowici w tym GB Łódź. Jedna wiecznie przeziębiona, drugi wygląda jakby kazali mu walczyć za karę, pewnie też podziębiony jakiś był.
Musial dotknac barszcz sosnowskiego #pewneinfo
 
Wiadomka, że Joanna wygra. Ale egzekucja? Dajcie spokój. Joasia pokonała w imponującym stylu dwie rywalki, dla których defensywa w stójce to zatrzymywanie ciosów głową. Esparza oraz Penne to lepsze zawodniczki, ale dużo gorsze stójkowiczki niż nie tylko Kowalkiewicz ale także Faria i Inoue. Kowalkiewicz nie szukałaby w takiej walce obaleń na siłę, nie pchała by się w klincz z 6-krotną mistrzynią świata w Muay Thai tylko pewnie postawiłaby na boks i szybkość i to byłoby bardziej wyrównane starcie niż dotychczasowe walki Asi o tytuł. Bardzo chciałbym zobaczyć to starcie.
 
Wiadomka, że Joanna wygra. Ale egzekucja? Dajcie spokój. Joasia pokonała w imponującym stylu dwie rywalki, dla których defensywa w stójce to zatrzymywanie ciosów głową. Esparza oraz Penne to lepsze zawodniczki, ale dużo gorsze stójkowiczki niż nie tylko Kowalkiewicz ale także Faria i Inoue. Kowalkiewicz nie szukałaby w takiej walce obaleń na siłę, nie pchała by się w klincz z 6-krotną mistrzynią świata w Muay Thai tylko pewnie postawiłaby na boks i szybkość i to byłoby bardziej wyrównane starcie niż dotychczasowe walki Asi o tytuł. Bardzo chciałbym zobaczyć to starcie.


Mówisz że Karolina ma wyśmienitą defensywę i boks?:)
 
Powiem wam tak po ludzku, że przeczytajcie sobie czasem swoje komentarze z perspektywy zawodnika/zawodniczki, którego/której one dotyczą zanim klikniecie 'Napisz'. Można w różny sposób przedstawić swoje zdanie szczerze i stanowczo bez złośliwości i bez negatywnej energii. O ile moim zdaniem Joanna ma obecnie sporą przewagę sportowo, to nie rozumiem celu umniejszania umiejętności Karoliny przy każdej możliwej okazji. Wydaje mi się, że w UFC poradziła by sobie z palcem w dupie i przy obecnej obsadzie prawdopodobnie prędzej czy później dostała by walkę o tytuł (ile razy pod rząd Asia może się bić z Gadelhą?). Swoją drogą nie kojarzę żeby Kowalkiewicz gdzieś ostatnio wyskakiwała z deklaracjami odnośnie walki z Jędrzejczyk. Chyba, że mnie coś ominęło, wtedy chętnie nadrobię zaległości.
 
Wiadomka, że Joanna wygra. Ale egzekucja? Dajcie spokój. Joasia pokonała w imponującym stylu dwie rywalki, dla których defensywa w stójce to zatrzymywanie ciosów głową. Esparza oraz Penne to lepsze zawodniczki, ale dużo gorsze stójkowiczki niż nie tylko Kowalkiewicz ale także Faria i Inoue. Kowalkiewicz nie szukałaby w takiej walce obaleń na siłę, nie pchała by się w klincz z 6-krotną mistrzynią świata w Muay Thai tylko pewnie postawiłaby na boks i szybkość i to byłoby bardziej wyrównane starcie niż dotychczasowe walki Asi o tytuł. Bardzo chciałbym zobaczyć to starcie.

idz sie leczyc.
 
Mówisz że Karolina ma wyśmienitą defensywę i boks?:)
Nie mówię, że ma wyśmienitą defensywę, ale napewno lepszą niż Penne i Esparza. Penne nie potrafi bronić wogóle, co zostało już tu opisane w serii w imadle. Esparza z kolei ma strasznie mały zasięg ramion, słabą stójkę i mocno spompowała się nieudanymi próbami obaleń. Wydaje mi się, że Karolina chociaż oddawałaby ciosy a nie była tylko workiem do bicia. Wiem, że Asia ma większy zasięg, (dużo) lepszą technicznie stójkę oraz większą siłę w łapie ale wydaje mi się, że z inteligentnym gameplanem Karola dałaby jakiś opór (jakby urwała rundę byłoby super). Jeśli Kowalkiewicz rzeczywiście trafi do UFC i dostanie kogoś dobrego w stójce to wtedy pewnie ocenimy.

idz sie leczyc.

:*
 
@Pervert nawet nie chodzi co wolno modowi, po prostu Żmija bardzo się pogniewał na takie komentarze, nie miałem nic złego na myśli, a już wyzwiska wjechały więc chciałem jedynie wyjaśnić - nikomu na pewno źle życzyć nie mam zamiaru, bo po co, najlepiej to niech Karolina będzie zdrowa 24/7/365. :)
 
na ten moment Karolina jest nikim dla Asi, krokiem w tył w jej karierze. Nie wiem po co oni zadaj ciągle te durne pytania. Dziewczyna nawet nie jest w UFC nie wiadomo czy kiedyś będzie i czy dopcha sie do walki o pas a Ci sie pytają jakby to było tuż tuż
 
na ten moment Karolina jest nikim dla Asi, krokiem w tył w jej karierze. Nie wiem po co oni zadaj ciągle te durne pytania. Dziewczyna nawet nie jest w UFC nie wiadomo czy kiedyś będzie i czy dopcha sie do walki o pas a Ci sie pytają jakby to było tuż tuż
może chcą zabłysnąć wiedzą, że znają jeszcze inną polską zawodniczkę poza Asią? może wydaje im się to miłe, że wspomną o rodaczce mistrzyni ? mnie pytanie nie dziwi, odpowiedzi Joanny też nie zaskakują, chociaż pewno wielu zawodników powiedziałoby:
"Kowalkiewicz, znam ją, bardzo solidna zawodniczka, z pewnością wzmocniłaby naszą dywizję w UFC a z czasem, jeśli będzie wygrywać to ma szansę na walkę nawet o pas, a wtedy wygra lepsza z nas"
 
To irytujące pytanie kierowane do Joanny jest niewłasciwe, powinni pytać o to Kowalkiewicz ona jest własciwym adresatem. By walka doszła do skutku, to Karolina musi zrobić krok naprzód, pójść do UFC zrobić ze dwie walki i wtedy się okaze na co naprawde ją stać. Chcialbym zobaczyć to starcie z jednego powodu, by więcej takich idiotycznym porównań nie było, która jest lepsza jak równiez, świadomość ligi sportowej janusza-ksw mogłaby być nieco nadszarpnięta
Przypominam słowa Joanny po zdobyciu pasa UFC, które janusz-ksw napisał do niej:
"No to teraz zasłuzyłaś na walke z Karoliną"
 
buhahaah poważnie ktoś tak napisał ? niezły trolling :)
W ostatniej "Grupie początkującej" z Joanną jest o tym mowa i beka z tego
Czasem mam wrazenie, ze ksw działa jak sekta, która pierze ludziom mózgi, Ci ludzie naprawde nie znają innego mma poza ksw
dlatego uwazam, ze walka potrzebna, ale ruch nalezy do mistrzyni ksw
 
E tam zaraz sekta, jeśli ktoś jest ignorantem to KSW nic za to nie może.
Wczoraj oglądałem dobry film (z mojej stronki) Nineteen.Eighty-Four o państwie totalitarnym, sekta jak ksw wszędzie widzą wrogów :D ogłupiając naród jacy to my jesteśmy najlepsi
 
Wczoraj oglądałem dobry film (z mojej stronki) Nineteen.Eighty-Four o państwie totalitarnym, sekta jak ksw wszędzie widzą wrogów :D ogłupiając naród jacy to my jesteśmy najlepsi
Wczoraj to nawet widziałem że Martin na facebooku chwalił się kiksami i dziękował Sklepowi Koszykarza. Pewnie chcą go wylansować na największego fana i znawce kiksów w Polsce, żeby już nikt o Asi nie pamiętał:(
 
Wczoraj to nawet widziałem że Martin na facebooku chwalił się kiksami i dziękował Sklepowi Koszykarza. Pewnie chcą go wylansować na największego fana i znawce kiksów w Polsce, żeby już nikt o Asi nie pamiętał:(
Toz to właśnie spisek propagandowy, chcą ugruntować swą pozycje na rynku. Mówią "my tu jesteśmy, pamiętajcie"
Trudno przyćmić sukces Joanny kiedy to ich "własne" polsatowskie media, tyle o niej mówią. Sukces Joanny w UFC jest bardziej dostrzegalny niz ich mistrzyni ksw, dlaczego jej tak nie promują?
Co znaczy tak naprawde pas ksw? Problem ksw polega na tym, ze zbyt duze znaczenie ma dla nich otoczka, show, a sport jest ktoryś z kolei, nie jest to elitarna liga.
Jeśli młode pokolenie zawodników ksw, przejdzie do UFC wtedy będe mógł napisać co sobą reprezentują, bo narazie to jedna wielka niewiadoma. Mamy hype'owanych polaków w UFC i widać co potrafią,
to samo tyczy się pani Kowalkiewicz, do póki nie przejdzie do elitarnej ligi nie ma sensu kreować ją na niewiadomo jaką mistrzynie
 
Mówią "my tu jesteśmy, pamiętajcie"
No i dobrze niech mówią. Ludzie którzy się naprawdę interesują MMA wiedzą jak jest. Ludzie którzy traktują KSW jak okazja na pokazanie się w TV i lansik - chuj z nimi.
 
No i dobrze niech mówią. Ludzie którzy się naprawdę interesują MMA wiedzą jak jest. Ludzie którzy traktują KSW jak okazja na pokazanie się w TV i lansik - chuj z nimi.
Chuj w dupe tym maserak'om i innym dziwakom. Popieram, ale to polsat ich promuje, wątpie by KSW samo zapraszało takie dziwadła, nie związane z MMA. Polsat pokazuje tym ruchem, ze to tylko czysta rozrywka na sobotni wieczór
 
Swoją drogą nie kojarzę żeby Kowalkiewicz gdzieś ostatnio wyskakiwała z deklaracjami odnośnie walki z Jędrzejczyk. Chyba, że mnie coś ominęło, wtedy chętnie nadrobię zaległości.
Ktoś gdzieś kiedyś wspominał, że Karola sama startuje do Aśki? Cały czas ktoś wyciąga tę bzdurę na światło dzienne.
 
Ktoś gdzieś kiedyś wspominał, że Karola sama startuje do Aśki? Cały czas ktoś wyciąga tę bzdurę na światło dzienne.
z tego co pamiętam to wyszło że to niby żmija nakręca a nie Karola, no i był zarzut że po wygranej Asi Karola na FB jej nie pogratulowała
 
Back
Top