Jak za darmo to biere, czyli wyjątkowej klasy promocje

Testował ktoś? Bebechy bardzo dobre, jak na androida, ale jak to funkcjonuje pod nowym systemem od hujwieja?


Kupując w przedsprzedaży za darmo etui z klawiaturą i rysikiem.
 
Testował ktoś?
Ja nie, ale znam kogoś kto.. też nie :tiphatb:
A poważnie, kupiłem jakiś czas temu (chyba ze dwa lata już będzie) mojej mamie mate pad 11. Ona to głównie do neta korzysta albo jakiś film obejrzy, ale to co najważniejsze dla mnie - tablet niezawodny. Raz skonfigurowany i śmiga cały czas, nigdy się nie zawiesił itp.
 
Ja nie, ale znam kogoś kto.. też nie :tiphatb:
A poważnie, kupiłem jakiś czas temu (chyba ze dwa lata już będzie) mojej mamie mate pad 11. Ona to głównie do neta korzysta albo jakiś film obejrzy, ale to co najważniejsze dla mnie - tablet niezawodny. Raz skonfigurowany i śmiga cały czas, nigdy się nie zawiesił itp.
To wezmę jako drugi awaryjny, bo pracowałem w poprzedniej firmie na podobnych tylko z chrome i to było najlepsze rozwiązanie ever.

Tak jak mówisz, zero zawiech i płynnie śmiga cały czas.
 
:) nie chodziło o ubezpieczenie kredytu, chodziło o % kredytu.


Tak mu powiedziała obsługa. w MM. Mogę podać adres XD




ale wtedy to oznacza jednak pewnego rodzaju uznaniowość, "gwiazdkę".


Leasingi, pożyczki, kredyty, fundusze unijne to jego chleb powszedni od kilkudziesięciu lat. Jak mam finansowe rozkminy to jest to jedna z pierwszych osób z którą gadam.

Nie wiem co już więcej mam napisać. Naprawdę wątpię by coś poprzekręcał.


A to może to? Ta konkretna promocja tylko przez neta? Ciekawe, może to o to chodziło. Tylko może mu tego w MM nie chcieli powiedzieć XD
Wczoraj byłem kupić składany fotel gamingowy i słyszałem dokładnie taki sam tekst wypowiadane przez sprzedawcę do starszego (koło 60tki) gościa - oni to zbierają, wysyłają do banku i bank poprzez analityka kredytu wydaje decyzję. Typ jeszcze mówił że widział już wszystkie decyzje - od rat zero i umarzania części płatności aż po odmowy nawet rozłożenia na raty.
 
Wczoraj byłem kupić składany fotel gamingowy i słyszałem dokładnie taki sam tekst wypowiadane przez sprzedawcę do starszego (koło 60tki) gościa - oni to zbierają, wysyłają do banku i bank poprzez analityka kredytu wydaje decyzję. Typ jeszcze mówił że widział już wszystkie decyzje - od rat zero i umarzania części płatności aż po odmowy nawet rozłożenia na raty.
To czemu nie miałem w życiu nic na raty, a dostałem od ręki hipotekę na 400 koła?
Analityk pewnie po kursach z googla:juanlaugh:
 
Bo w bankach pracują analitycy a nie drzewa.

:fjedzia:
Młody, ja tylko siedem lat w bankach przepracowałem, z najwyższymi ocenami - mimo paru zajebistych wpadek. No i nigdy nie robiłem w kredytach. Kiedy to zajarzysz że w bankach robi się w chuj rzeczy i tylko część to sama obsługa wokół jednego z X produktów, jakie oferuje bank?

Kiedyś policzyłem że zrobiłem ponad 300 tysięcy decyzji banku względem klienta - i w życiu nawet koło decyzji kredytowych nie stałem?

Choć od moich decyzji akurat cała linia kredytowa zależała, bo ludzie na stanowisku jakie wykonywałem po prostu decydują, czy jesteś zagrożeniem dla banku, czy nie. Jak jesteś to bank nawet nie zacznie dyskusji o kredycie tylko zamyka konto na parę/naście różnych sposobów.
 
Młody, ja tylko siedem lat w bankach przepracowałem, z najwyższymi ocenami - mimo paru zajebistych wpadek. No i nigdy nie robiłem w kredytach. Kiedy to zajarzysz że w bankach robi się w chuj rzeczy i tylko część to sama obsługa wokół jednego z X produktów, jakie oferuje bank?

Kiedyś policzyłem że zrobiłem ponad 300 tysięcy decyzji banku względem klienta - i w życiu nawet koło decyzji kredytowych nie stałem?

Choć od moich decyzji akurat cała linia kredytowa zależała, bo ludzie na stanowisku jakie wykonywałem po prostu decydują, czy jesteś zagrożeniem dla banku, czy nie. Jak jesteś to bank nawet nie zacznie dyskusji o kredycie tylko zamyka konto na parę/naście różnych sposobów.


ECDADD89-166B-4F69-98C0-D5EDB81D8787.gif
 
Back
Top