Jak za darmo to biere, czyli wyjątkowej klasy promocje

Po pierwsze
@lugasek mistrz

Po kolejne to zauważyłem, że siedzisz trochę w elektronice i chciałbym tak po kumpelsku zapytać czy warto.
Planuje sobie kupić laptopa i nie zamierzam ukrywać, że potrzebuje go do pracy ^^
Taki wpadł mi w oko:
Założyłem sobie co prawda limit 6k, ale jak wydam trochę wiecej, to się nic nie stanie.
Co myślisz byku?
za słaby procesor.
 

Laptop Acer Aspire 3 A315-23-R9MZ 15,6" AMD Ryzen 5 3500U - 8GB RAM - 512GB Dysk - Win10 1819zł


400934_1.jpg


Można lutować.


@Dzihados @Kraver
 
Dzień dobry, są jakieś dobre promocje na smartwatche?

Wiem, że teraz jest zwrot kasy za niektóre Samsungi ale oglądając recenzje mam obawy o czas użytkowania na jednym ładowaniu.

Dodam, że gratis to uczciwa cena.

@lugasek
 
Dzień dobry, są jakieś dobre promocje na smartwatche?

Wiem, że teraz jest zwrot kasy za niektóre Samsungi ale oglądając recenzje mam obawy o czas użytkowania na jednym ładowaniu.

Dodam, że gratis to uczciwa cena.

@lugasek
Posiadam Huaweia gt2 pro, jestem bardzo zadowolony i bateria długo trzyma. Często na pepperze są promocje.
 

Chłodzenie SilentiumPC Fera 5 99zł


401495_1.jpg

Wysokość [mm]
155
Szerokość [mm]
127
Głębokość [mm]
77

Bardzo dobre chłodzenie.



Gra Cyberpunk 2077 na PC w RTV EURO AGD 79zł

401503_1.jpg


 

PS4 The Last of Us Part II 71zł

401558_1.jpg

z kodem Kupteraz


7185947-gCsBI.jpg

Wybieracie ofertę za 111zł logujecie się na konto, kup teraz -> płatność kartą i kod na dole wpisujemy




@Mojso


Całkiem dobra cena, aż zalutuje.
 
Jest dostępne tylko trzeba się zalogować. Wysyłka też jest już płatna, kod nie działa a metody płatności nie da się zmienić.View attachment 21648
Miałem w koszyku zaklepane. Wyrzuciłem, żebyś mógł kupić, ale nie zadziałało tak jak myślałem :).

Jednak zadziałało


maxTemperatureLevelLevel2-active.png

lil_buck3t
11 min
Jak coś to działa znowu. Przed chwilą kupiłem. Dzięki
7186519-zfTSx.jpg


Ktoś zgarnął :beczka:


Zobacz tutaj. Jeszcze działa chyba


LUTUJ :bleed:
 
Last edited:
Miałem w koszyku zaklepane. Wyrzuciłem, żebyś mógł kupić, ale nie zadziałało tak jak myślałem :).

Jednak zadziałało


maxTemperatureLevelLevel2-active.png

lil_buck3t
11 min
Jak coś to działa znowu. Przed chwilą kupiłem. Dzięki
7186519-zfTSx.jpg


Ktoś zgarnął :beczka:


Zobacz tutaj. Jeszcze działa chyba


LUTUJ :bleed:
Zalutowane :bleed:
IMG_20210531_122719.jpg
 

Laptop Lenovo IdeaPad Gaming AMd Ryzen 5 4600H 16GB RAM 512GB Dysk GTX1650Ti 2.899zł


401673_1.jpg

Możliwe 2647,76 zł (raty + goodie). Najtańszy sensowny laptop do gier + pracy w programach wymagających karty graficznej.


 
To nie ja lutuje tylko mój szef który po prostu do nowej pracy kupi mi to co sam mu wskaże, więc tylko w godzinach pracy mogę to ogarnąć :/
To jak szef płaci to czemu jeszcze nie zalutowałeś? Przecież w electro jest cały czas odkąd pytałeś za 2999zł
 
To jak szef płaci to czemu jeszcze nie zalutowałeś? Przecież w electro jest cały czas odkąd pytałeś za 2999zł
Bez systemu legitelnego nie bardzo, to będzie jednak służbowy sprzęt.
 
Last edited:
dzisiaj wszedzie maja byc obnizki


Poradnik jak zalutować tanio ps+ /Playstation Plus 12 miesięcy - PS Store (180 zł - możliwe 144 zł) + polskie sklepy (180 zł) PS4 PS5


401901_1.jpg

 
Tanie ps+ do lutowania

401901_1.jpg




 
Back
Top