Jak za darmo to biere, czyli wyjątkowej klasy promocje

Szczoteczka soniczna Soocas X3U za 19,99$ z wysyłka z Polski 73,20zł


399319_1.jpg


 


Na pc jest 2 więcej? Na stronie nic nie ma o tym. Nie zapomnij wyłączyć automatycznego odnawiania.

Wyłączyłem. Na konsoli mam ten abonament, nie wiem dlaczego dodało aż do grudnia, ale nie narzekam :lol: Tylko póki co nie widzę nic co chciałbym ograć, może się skuszę na Gears of War 5 jak będę miał więcej wolnego czasu.
 
Wyłączyłem. Na konsoli mam ten abonament, nie wiem dlaczego dodało aż do grudnia, ale nie narzekam :lol: Tylko póki co nie widzę nic co chciałbym ograć, może się skuszę na Gears of War 5 jak będę miał więcej wolnego czasu.
Mają bardzo dobre gry w ofercie na pewno coś znajdziesz. Jak ktoś nie ma mocnego pc, to xbox+gamepass jest wyjątkowej klasy ofertą.
 

CZOŁÓWKA BLACK DIAMOND SPOT LITE 160 50,19zł

399611_1.jpg



@flyingleb
Będzie?

@Gienek
czytam komentarze na pepper:corn:



Optoma HD29HST - jasny, krótkogniskowy projektor z HDR do gier, sportu i filmów 3.699zł

399597_1.jpg

 
Last edited:

CZOŁÓWKA BLACK DIAMOND SPOT LITE 160 50,19zł

399611_1.jpg



@flyingleb
Będzie?

@Gienek
czytam komentarze na pepper:corn:



Optoma HD29HST - jasny, krótkogniskowy projektor z HDR do gier, sportu i filmów 3.699zł

399597_1.jpg

Czołówkę to lepiej decathlonową na usb
 
i na czerwono świeci?
Czerwono, biało (3 poziomy plus mruganie), regulowane nachylenie, możliwość zdjęcia samej lampy z paska i najważniejsze ładowanie usb (bo człowiek by na baterie nie zarobił). Jakieś 80-90 ziko. W promocji kiedyś za 60 były.
 
Czerwono, biało (3 poziomy plus mruganie), regulowane nachylenie, możliwość zdjęcia samej lampy z paska i najważniejsze ładowanie usb (bo człowiek by na baterie nie zarobił). Jakieś 80-90 ziko. W promocji kiedyś za 60 były.
a jak akumulator padnie to do wyrzucenia?
 

Komputer PC Gigabyte RTX 3060, i5-10600KF, 16GB 3200MHz, 512GB M.2 4.999zł

zenpc-rtx3060-i5-gb_0.jpg


~2500zł za kartę wychodzi. Nawet ok.

Nie chciało mi się sprzedawać i wysyłać tego, ale teraz pomyślałem, że mogłem zalutować :siara:
 
Back
Top