Jak za darmo to biere, czyli wyjątkowej klasy promocje

Janosik za darmo GOG


402239_1.jpg


 
Po pierwsze
@lugasek mistrz

Po kolejne to zauważyłem, że siedzisz trochę w elektronice i chciałbym tak po kumpelsku zapytać czy warto.
Planuje sobie kupić laptopa i nie zamierzam ukrywać, że potrzebuje go do pracy ^^
Taki wpadł mi w oko:
Założyłem sobie co prawda limit 6k, ale jak wydam trochę wiecej, to się nic nie stanie.
Co myślisz byku?
zalutowałeś?
 
zalutowałeś?
Od kiedy wspominałeś, że procesor za słaby zastanawiałem się nad innymi.
Miałbyś coś godnego polecenia?
Rozważałem jeszcze to:


 
Od kiedy wspominałeś, że procesor za słaby zastanawiałem się nad innymi.
Miałbyś coś godnego polecenia?
Rozważałem jeszcze to:




Coś w tym stylu. Trzeba patrzeć na tdp karty graficznej. Rtx 3060 z tpd ponad 100w, bedzie mocniejszy od rtx 3070 z tdp 80w jak ten co wrzucałeś wcześniej. Jak będą jakieś dobre promocje to Cię oznaczę.
 


Coś w tym stylu. Trzeba patrzeć na tdp karty graficznej. Rtx 3060 z tpd ponad 100w, bedzie mocniejszy od rtx 3070 z tdp 80w jak ten co wrzucałeś wcześniej. Jak będą jakieś dobre promocje to Cię oznaczę.
Dzięki ziom :beer:
 
Dobre ceny na zegarki Rado w Ashford.com

Przykładowy fajny model na dobrej promocji (41mm, ceramika + ETA 2892-A2 w środku):

Cena w PL: 11.690 PLN


Link z Ashford:

+ KOD obniżający o 11% jak poniżej:

Wychodzi obecnie ok. 4800 PLN już po wszystkich kosztach:

IMG_20210603_180915.jpg

+29.95$ wysyłka.

Do tego cło+VAT (niecałe 30% wartości).


Obok kilku modeli Rado, w atrakcyjnej cenie Skeleton od Hamiltona:

IMG_20210603_182224.jpg

+ Wysyłka 29.95$
Wychodzi po wszystkich kosztach ok. 2720 PLN.

Cena w Polsce: 4060 PLN

Ceny przy kursie dolara ~3.7 PLN

@aqua @respect @kofi
 
Last edited:
Dobre ceny na zegarki Rado w Ashford.com

Przykładowy fajny model na dobrej promocji (41mm, ceramika + ETA 2892-A2 w środku):

Cena w PL: 11.690 PLN


Link z Ashford:

+ KOD obniżający o 11% jak poniżej:

Wychodzi obecnie ok. 4800 PLN już po wszystkich kosztach:

View attachment 21826
+29.95$ wysyłka.

Do tego cło+VAT (niecałe 30% wartości).


Obok kilku modeli Rado, w atrakcyjnej cenie Skeleton od Hamiltona:

View attachment 21827
+ Wysyłka 29.95$
Wychodzi po wszystkich kosztach ok. 2720 PLN.

Cena w Polsce: 4060 PLN

Ceny przy kursie dolara ~3.7 PLN

@aqua @respect @kofi
Ten jak nie whisky to zegarkami kusi :childcry:
 
  • Haha
Reactions: Evo

Płyta główna Gigabyte B450M DS3H V2 AMD AM4 159zł


403145_1.jpg

Tania dobra plyta pod ryzeny do malej obudowy.

W aplikacji xkomu darmowa dostawa do paczkomatu.





@Yoshi 1899
Warto kupić żeby leżała i czekała na dzień, w którym będę składał nowego PC dla tego młodzieńca, któremu miałem dać swój (ale mu nie dam :lol: )?
 

MacBook Air 8/256 + Magic Mouse 4.599zł

403191_1.jpg


The Last of Us Part II Edycja Day One PS4 / PS5 za 69 zł w RTV Euro AGD 69zł

403164_1.jpg

 
Last edited:
Warto kupić żeby leżała i czekała na dzień, w którym będę składał nowego PC dla tego młodzieńca, któremu miałem dać swój (ale mu nie dam :lol: )?
Kupuj, bo za często jesteś pozbawiony możliwości walki, zostaje Ci urządzenie do głaskania, czyli jesteś ruskiem szturmującym Stalingrad z zaostrzoną saperką przeciwko niemieckim MG34 :awesome:Składaj peceta Anżej!! Podejrzewam, że "Twojego" kompa anektuje żonka:
Beta Jessee GIF - Beta Jessee - Discover & Share GIFs
:lol:
 
Kupuj, bo za często jesteś pozbawiony możliwości walki, zostaje Ci urządzenie do głaskania, czyli jesteś ruskiem szturmującym Stalingrad z zaostrzoną saperką przeciwko niemieckim MG34 :awesome:Składaj peceta Anżej!! Podejrzewam, że "Twojego" kompa anektuje żonka:
Beta Jessee GIF - Beta Jessee - Discover & Share GIFs
:lol:
:joe:
 
Kupuj, bo za często jesteś pozbawiony możliwości walki, zostaje Ci urządzenie do głaskania, czyli jesteś ruskiem szturmującym Stalingrad z zaostrzoną saperką przeciwko niemieckim MG34 :awesome:Składaj peceta Anżej!! Podejrzewam, że "Twojego" kompa anektuje żonka:
Beta Jessee GIF - Beta Jessee - Discover & Share GIFs
:lol:
piłeś coś?
:eddieconspiracy:
 
Gdybym znalazł ten w takiej promocji to nawet bym się nie zastanawiał :cool:
https://www.czaszegarkow.pl/hamilto..._J4IQ2vo61ggtrGhSh8jYmV5dAuWvPVxoC3i4QAvD_BwE
Cena w PL jak zagranicą - taniej jak w tym sklepie nie kupi, a raczej dużych przecen na ten model nie będzie. Ventura to "kultowy" model (zegarek Elvisa), jak już iść w coś takiego, to raczej w oryginalną reedycję:


Link do oryginału (w białym złocie):

Ale obok tego, że to "kultowy" zegarek, to jednak to tylko zwykły, dość drogi kwarc.
 
Last edited:
piłeś coś?

:eddieconspiracy:
luzujcie ludkowie, jaja sobie robię, bo:
Dobra, kurwa, przesiadłem się na kompa. Teraz jestem w pełni gotowy do bitwy i udowadniania wszystkim, że to ja mam rację a nie kto inny! :bleed:

View attachment 20837

:awesome:

Kurwa, znowu na telefonie

View attachment 20841
:lol:
-------------
jprd - ile ja się naszukałem tych Twoich jajcarskich wpisów Andrzej, przypomniały mi sie gdy zapytałeś o tę płytę główną, ale zacytować to już nie tak łatwo, gdy nie pamiętasz w którym temacie i dokładnie kiedy. Miłego weekendu :beer:
 
luzujcie ludkowie, jaja sobie robię, bo:



:lol:
-------------
jprd - ile ja się naszukałem tych Twoich jajcarskich wpisów Andrzej, przypomniały mi sie gdy zapytałeś o tę płytę główną, ale zacytować to już nie tak łatwo, gdy nie pamiętasz w którym temacie i dokładnie kiedy. Miłego weekendu :beer:
Ja w ogóle nie zajarzyłem o co Ci chodzi :lol:
 
Back
Top