Jak za darmo to biere, czyli wyjątkowej klasy promocje

[PC] Overwatch za 35,53zł @ Gamivo


403233_1.jpg

:antonio:

 
Nieważne czy dobra, ważne że za darmo :bleed:

Dobra oferta
0gFLjO.gif


Ale ja wyszedłem ze świata ludzi ze skrzynką pod nogami a w szedłem do plejstejszyntonajlepszysprzętdogrania.
Właśnie dokonałem transakcji i wymieniłem Returnal w folii na Red Dead 2 i Fifę 21(a to dla wnuka akurat) chociaż nie przepadam za figą.
 

Poco X3 Pro 6/128 Phantom Black 883zł


403316_2.jpg


Sprzedawca Dear Mi z Hong Kongu. Realizacja przez Amazon. Na ewentualny zwrot jest 30 dni do Amazonu. Wysylka chyba z EU. Patrzac na czas dostawy.


 

Płyta główna Gigabyte B450M DS3H V2 AMD AM4 159zł


403145_1.jpg

Tania dobra plyta pod ryzeny do malej obudowy.

W aplikacji xkomu darmowa dostawa do paczkomatu.





@Yoshi 1899
A co piszą o biosie w tej płycie ??? Powinien chodzić z tym moim Ryzenem 1200 AF bez aktualizacji ??? I jaka jest różnica między tymi płytami B450 m a A320 M ???
Aplikacje już zapodałem i konto założyłem.
 
A co piszą o biosie w tej płycie ??? Powinien chodzić z tym moim Ryzenem 1200 AF bez aktualizacji ??? I jaka jest różnica między tymi płytami B450 m a A320 M ???
Aplikacje już zapodałem i konto założyłem.
Wszystkie plyty ktore Ci podawalem wczoraj i dzisiaj, obsluguja Twoj procesor z kazdym biosem. Jedynie ten asus co wczoraj wysylalem moze miec starszy bios, ale to zaznaczylem we wpisie. b450 sa po prostu lepsze. a320 to najtanszy pazdzierz.
 
Wszystkie plyty ktore Ci podawalem wczoraj i dzisiaj, obsluguja Twoj procesor z kazdym biosem. Jedynie ten asus co wczoraj wysylalem moze miec starszy bios, ale to zaznaczylem we wpisie. b450 sa po prostu lepsze. a320 to najtanszy pazdzierz.
Ok , zlutowana.Dzięki za info o promce :OK:
@lugasek mistrz !!!
 
:antonio:

tylko od razu podlacz na stole. Mogles w jednej paczce jeszcze paste zalutowac :)
Kumpel ma pastę i to tą ponoć lepszą , mówił że na paście nie oszczędzał jak za części dał 4,5 kafla (bez grafy) to 10 zł w tą czy w tą na paście to tam ch..
Swoją drogą pokazał mi kartę jaką chce zalutować cena sugerowana przez producenta Nvidia niespełna 2400 cena jaka jest obecnie prawie 6 kafli ( i to ponoć ciężko z jej dostępnością)W życiu bym nie pomyślał że przez kopaczy krypto ceny kart aż tak oszalały :joe: Powiedział że za ch.. tyle nie da i poczeka aż te ceny trochu wrócą do normalności.
Z Moreli mi odpisali , musze tylko spakować płytę i zamówić kuriera na ich koszt i płyta leci na gwarancję.
 
Kumpel ma pastę i to tą ponoć lepszą , mówił że na paście nie oszczędzał jak za części dał 4,5 kafla (bez grafy) to 10 zł w tą czy w tą na paście to tam ch..
Swoją drogą pokazał mi kartę jaką chce zalutować cena sugerowana przez producenta Nvidia niespełna 2400 cena jaka jest obecnie prawie 6 kafli ( i to ponoć ciężko z jej dostępnością)W życiu bym nie pomyślał że przez kopaczy krypto ceny kart aż tak oszalały :joe: Powiedział że za ch.. tyle nie da i poczeka aż te ceny trochu wrócą do normalności.
Z Moreli mi odpisali , musze tylko spakować płytę i zamówić kuriera na ich koszt i płyta leci na gwarancję.
jak ma dobrego kompa to niech sobie odpusci temat lutowania nowej grafiki.
 

Nikola Tesla: A Life From Beginning to End (Biographies of Inventors) ebook ZA DARMO


403379_1.jpg



Pamięć DDR 4 Patriot Viper Steel 16GB (2x8GB) 4400MHz CL19, B-die (121,95 €, Amazon.de) 544,18zł

403372_1.jpg

 
Koncert Show Must go on (utwory z słynnych musicali) transmisja na żywo za darmo 06.06.2021

https://www.pepper.pl/profile/Bol_Panik
403613_1.jpg


Transmisja na żywo z The Palace
Start: niedziela 06.06.2021 o 20
(Nagranie będzie dostępne przez 7 dni)

Patriot Viper 4 16GB [2x8GB 3733MHz DDR4 CL17-19-19-39 XMP 2.0 1.35V DIMM] 339zł


403625_1.jpg


 

Smartfon Poco X3 pro 6/128 brązowy (od Chińczyka, ale realizacja przez Amazon) 871,06zł


403660_1.jpg

Brązowy 6/128 jest dostępny 10zl taniej niż wczoraj był czarny. Realizacja przez amazon czyli wysyłka z ich centrum logistycznego. Sprzedawca to ZENEZ-EU z Hongkongu




60 dni Empik Go (pakiet 300 pozycji: audiobooki, ebooki, podcasty) za zakup produktu Oreo @ Empik


403653_1.jpg



 

Kindle Paperwhite 4 bez reklam z amazon.pl 414,99zł

Darmowe warsztaty kajakowe - Warszawski Kajak Miejski - zajęcia w porcie


https://www.pepper.pl/profile/Bol_Panik
403873_1.jpg


Bardzo dobra cena za kundla
 

Smartfon Xiaomi REDMI NOTE 10S 6/64 GB Onyx Gray 769zł i POCO M3 4/64 za 454 zł - wysyłka i sprzedaż przez Amazon.pl

403851.jpg
403851.jpg


Lugasek jak możesz to jak będziesz widział następnym razem jakieś takie fajne okazje na telefony do 600-700zl to oznacz mnie, będę wdzięczny :tiphatb:
 
Back
Top