Jak za darmo to biere, czyli wyjątkowej klasy promocje

Bardzo zacne piwerko. Regularna cena jest o 100% lub więcej wyższa.
Można długo leżakować jak ktoś chce.
Zależy kto to lubi ale już po jednym czuć lekki szum. Dla mnie git.
Brać, pić i nie marudzić.
nie no o 100% to chyba trochę przesada ;) ja regularnie kupuje od lat w tej samej cenie 6,49zł :)
leżakuje je też od kilku lat w piwnicy, ale coś się mętne zrobiło - smakowo nadal ok
w tej cenie to brać bez zastanowienia :)
ps: ostatnio miałem okazję kupić w jakiejś mega niskiej cenie portera bo się jego termin przydatności do spożycia niby kończył :D
 
nie no o 100% to chyba trochę przesada ;) ja regularnie kupuje od lat w tej samej cenie 6,49zł :)
leżakuje je też od kilku lat w piwnicy, ale coś się mętne zrobiło - smakowo nadal ok
w tej cenie to brać bez zastanowienia :)
ps: ostatnio miałem okazję kupić w jakiejś mega niskiej cenie portera bo się jego termin przydatności do spożycia niby kończył :D
Termin przydatności Portera, Barly whine, RIS itp. to ciekawa sprawa. Prawie jak cukier i sól
laugh-haha.gif
 
Kto poluje na kartę graficzną?

Ja poluję, ale nie chuja się nie uda. Zejdą w 30sec. Chociaż faktycznie coś się na rynku odblokowało, pojawiają się jakieś promocje na karty "średnie". Może jest to zapowiedź powrotu do normalności, ale pewnie nie.
 
Na X-CUM też jakiś GeForce day 20% zniżki na karty.
Może faktycznie coś się odmroziło i chcą opierdolić szrot po wysokich cenach póki mogą.
 
Panowie poszukuje tableta, nic skomplikowanego, coś co będzie w miarę dobrze śmigało. Potrzebuje do czytania nut i obsługi programów muzycznych. Nie ipad, do 2 koła.
 
Panowie poszukuje tableta, nic skomplikowanego, coś co będzie w miarę dobrze śmigało. Potrzebuje do czytania nut i obsługi programów muzycznych. Nie ipad, do 2 koła.
Nie znam się na tabletach, ale jaki program muzyczny chcesz odpalić na adroidzie? Okrojone FL?
Na ipada masz beatmaker3 i to jest kozacki program.
 
Nie znam się na tabletach, ale jaki program muzyczny chcesz odpalić na adroidzie? Okrojone FL?
Na ipada masz beatmaker3 i to jest kozacki program.
Moja siostra jest lekkim lemingiem. Potrzebuję do nagrywania instrumentów, czytania nut i YT.
 
Ale jak do nagrywania? Jakimś rejestratorem?
Bo do partytur i YT to nie trzeba 2 tysięcy wydawać
Teraz juz wiem. Nagranie instrumentów to na zwykły dyktafon a nuty do w pliku pdf, który ściągniesz na każdy jeden tablet. YT to samo.
 
#UK
Virgin Media zaczęło rozsyłać do swoich klientów listy informujące o podwyżce 3,5 funta która wchodzi w życie 1 marca.
Zmiany ceny upoważniają was do anulowania kontraktów.
Wystarczy zadzwonić i powiedzieć, że nie jesteś zadowolony z podwyżki i zerwiesz kontrakt.
Miałem 100 megabitów za 24 funty i nie dość że zwolnili mnie z podwyżki to dostałem upgrade do 200 megabitów w tej samej cenie.
 
#UK
Virgin Media zaczęło rozsyłać do swoich klientów listy informujące o podwyżce 3,5 funta która wchodzi w życie 1 marca.
Zmiany ceny upoważniają was do anulowania kontraktów.
Wystarczy zadzwonić i powiedzieć, że nie jesteś zadowolony z podwyżki i zerwiesz kontrakt.
Miałem 100 megabitów za 24 funty i nie dość że zwolnili mnie z podwyżki to dostałem upgrade do 200 megabitów w tej samej cenie.
Okno churnowe, raj dla klienta.
 
#UK
Virgin Media zaczęło rozsyłać do swoich klientów listy informujące o podwyżce 3,5 funta która wchodzi w życie 1 marca.
Zmiany ceny upoważniają was do anulowania kontraktów.
Wystarczy zadzwonić i powiedzieć, że nie jesteś zadowolony z podwyżki i zerwiesz kontrakt.
Miałem 100 megabitów za 24 funty i nie dość że zwolnili mnie z podwyżki to dostałem upgrade do 200 megabitów w tej samej cenie.
1643408764038.jpeg
 
Back
Top