Jak za darmo to biere, czyli wyjątkowej klasy promocje

Wielofunkcyjna stacja treningowa, drążek stacjonarny XMUND XD-PT1, $61,99, dostawa z PL @ Banggood 251,53zł

471380_1.jpg


i jak?

@szplin
@Olo
@Twarzowiec
 
Widziałem, ale nie chciało mi się karty podawać. Za darmo to bym kliknął :). Nie kupuję gier, bo mam tyle, że mi do końca życia wystarczy.
Za darmo też można było brać. Nalutowałem asasinów, tylko grać mi się nie chce
 
@lugasek polecisz jakiś monitor do podpięcia pod lapka? Nie musi być jakiś hiperultrapodnapierdalankiwsieci. Coś do pracy, żeby nie musieć się wpatrywać w 15 cali.
Co myślisz o tym?
może być, ja bym wolał szybki ips jak Acer Nitro XV242YP albo Gigabyte G24F, które powinny być w podobnym budżecie, ale widzę podrożały. Ewentualnie jak chcesz mocniej przycebulić to LG 24MP60G-B





chyba że outlet po 799zł




Tu widzę nówka jest. Nawet ok cena jak na dzisiaj 869,00 zł.




 
Last edited:
może być, ja bym wolał szybki ips jak Acer Nitro XV242YP albo Gigabyte G24F, które powinny być w podobnym budżecie, ale widzę podrożały. Ewentualnie jak chcesz mocniej przycebulić to LG 24MP60G-B





chyba że outlet po 799zł




Tu widzę nówka jest. Nawet ok cena jak na dzisiaj 869,00 zł.





Od którego mniej oczy ucierpią?
 
Przez długi czas miałem z nią problem z temperaturą, artefaktami podczas gry, resetowaniem pc. Dopiero jak ustawiłem odpowiednią temp do wentylatorów oraz zużycie energii dałem na maksa - problemy znikły.
Czyli to Twoja wina, że nie ustawiłeś jej poprawnie, a nie karty:). Rx 590 był prądożerny i gorący, jak masz biedną wersje chłodzenia to się grzał. Trzeba zrobić undervolting. Najnowsze radeony są bardziej energooszczedne od nvidi.
 
Czyli to Twoja wina, że nie ustawiłeś jej poprawnie, a nie karty:). Rx 590 był prądożerny i gorący, jak masz biedną wersje chłodzenia to się grzał. Trzeba zrobić undervolting. Najnowsze radeony są bardziej energooszczedne od nvidi.
Nie no normalne to jest, że kupujesz kartę i żeby poprawnie działała to musisz robić grube ustawienia.
 
Nie no normalne to jest, że kupujesz kartę i żeby poprawnie działała to musisz robić grube ustawienia.
Bardzo możliwe, że ja Ci poleciłem te kartę, bo była w dobrej cenie. Coś mi się kojarzy Twój długi nick z rx 590 :). Jak tak było to na pewno też wspomniałem, że undervolting będzie trzeba zrobić. Krzywa wentylatorów to nie jest żadne grube ustawienie. Zawsze jak się kupuje kartę graficzną to trzeba sprawdzić jakie masz temp. pod obciążeniem i odpowiednio ustawić wentyle i napięcia. Nie ma znaczenia, czy to amd czy nvidia. No i jak się kupuję budżetowy model ze słabym chłodzeniem to trzeba się liczyć, że kultura pracy i temp. będą gorsze niż w droższych wersjach.
 
Ale poleciłeś ips. Z jakiegoś konkretnego powodu?
Szybsza matryca. Dużo mniejsze smużenie. Va lepsza czerń. Wystarczy recenzje obejrzeć co podałem. Sprawdź też jakie wejscia maja monitory, a jakie wyjscie ma twoj laptop.
 
Szybsza matryca. Dużo mniejsze smużenie. Va lepsza czerń. Wystarczy recenzje obejrzeć co podałem. Sprawdź też jakie wejscia maja monitory, a jakie wyjscie ma twoj laptop.
:o o:
A jakie są rodzaje wyjść? HDMI tylko kojarzę :lol:
 
:o o:
A jakie są rodzaje wyjść? HDMI tylko kojarzę :lol:
Twój laptop ma pewnie hdmi, to szukaj monitora, żeby miał hdmi.

w sumie Ty mało grasz, to do pracy by lepszy był 21:9 :)


Ale widzę, że mocno podrożały. Poniżej 800zł można było zalutować.

Jak coś to chodź do smartfonów albo pomocy, żeby już tu nie spamować.
 
Back
Top