Jak za darmo to biere, czyli wyjątkowej klasy promocje

Bardzo możliwe, że ja Ci poleciłem te kartę, bo była w dobrej cenie. Coś mi się kojarzy Twój długi nick z rx 590 :). Jak tak było to na pewno też wspomniałem, że undervolting będzie trzeba zrobić. Krzywa wentylatorów to nie jest żadne grube ustawienie. Zawsze jak się kupuje kartę graficzną to trzeba sprawdzić jakie masz temp. pod obciążeniem i odpowiednio ustawić wentyle i napięcia. Nie ma znaczenia, czy to amd czy nvidia. No i jak się kupuję budżetowy model ze słabym chłodzeniem to trzeba się liczyć, że kultura pracy i temp. będą gorsze niż w droższych wersjach.
To nie była tania budżetowa wersja ze słabym chłodzeniem. A nie konsultowałem się tu w sprawie kupna, ale podpytywałem jakiś czas temu w sprawie ustawień.
pr_2019_4_2_13_19_18_679_00.png
 
To nie była tania budżetowa wersja ze słabym chłodzeniem. A nie konsultowałem się tu w sprawie kupna, ale podpytywałem jakiś czas temu w sprawie ustawień.
pr_2019_4_2_13_19_18_679_00.png
armor do budżetowa seria msi. Jak chcesz to Ci pomogę z undervoltem. Tylko napisz w innym temacie, żeby nie robić tu spamu.
 
Panowie, sprawdzony prostownik/ładowarka do akumulatora samochodowego za niezbyt dużo złotylionów.
 
Myślę nad zmianą mojego 5700xt, ale na te raczej nie ma sensu bo wydajnościowo zbliżone. Trzeba czekać na kolejne promocje :lol:
Nie ma żadnego sensu:). Min. 6700xt/rtx 3070 żebyś zauważył choć minimalną różnice. 6900xt/rtx3090 można rozważyć(jakby były w normalnych cenach), a najlepiej kolejną generację.
 
 
Back
Top