Jak za darmo to biere, czyli wyjątkowej klasy promocje

Płyta główna MSI B450 GAMING PLUS MAX (AM4, ATX) 259zł

406048_1.jpg


Dobra płyta pod ryzeny

 
Panowie, możecie polecić jakąś przyzwoitą szczoteczkę soniczną ale nie za miliony monet? Wydaję mi się że kiedyś coś była na forum gadka o Seysso, jest jakaś za około 250zł. Jak korzystacie z sonicznych szczoteczek to liczę na Wasz feedback :no dawaj:
 
Last edited:
Panowie, możecie polecić jakąś przyzwoitą szczoteczkę soniczną ale nie za miliony monet? Wydaję mi się że kiedyś coś była na forum gadka o Seysso, jest jakaś za około 250zł. Jak korzystacie z sonicznych szczoteczek to liczę na Wasz feedback :no dawaj:

Szczoteczka soniczna Oclean X IPX7 z wysylką z Polski 137,52zł


405991_1.jpg


 
Panowie, możecie polecić jakąś przyzwoitą szczoteczkę soniczną ale nie za miliony monet? Wydaję mi się że kiedyś coś była na forum gadka o Seysso, jest jakaś za około 250zł. Jak korzystacie z sonicznych szczoteczek to liczę na Wasz feedback :no dawaj:
Ja korzystam z tego najprostszego modelu Philipsa i jest gitara. W tych droższych modelach często płacisz za jakieś bajery typu 10 trybów pracy czy by i apka na telefon która mierzy jak długo myjesz zęby, czyli zbędne bajery z których nikt nie korzysta.
 
Panowie, możecie polecić jakąś przyzwoitą szczoteczkę soniczną ale nie za miliony monet? Wydaję mi się że kiedyś coś była na forum gadka o Seysso, jest jakaś za około 250zł. Jak korzystacie z sonicznych szczoteczek to liczę na Wasz feedback :no dawaj:
Ja mam taką
 
Panowie, możecie polecić jakąś przyzwoitą szczoteczkę soniczną ale nie za miliony monet? Wydaję mi się że kiedyś coś była na forum gadka o Seysso, jest jakaś za około 250zł. Jak korzystacie z sonicznych szczoteczek to liczę na Wasz feedback :no dawaj:
Ja mam taką
alfawise s100
993c69e248fe8aad4836a6aa4272
 

Procesor AMD Ryzen 7 3700X box 1.099zł

406494_1.jpg


8 rdzeni/16 wątków w dobrej cenie. Do pracy w wymagających programach jak znalazł. Do gier też ok, ale są lepsze opcje do grania w podobnych pieniądzach.



@Autovidol
 

Płyta główna Gigabyte B550M DS3H 199zł


406566_1.jpg


Smartfon POCO F3 5G 6/128GB 1.399zł


406567_1.jpg




 
Last edited:
spodziewałem się takiego komentarza.

nie lepiej 12 i 16, zamiast 2x12?
Dwunastki wziąłem do ćwiczeń z dwoma kulami. Jakieś naprzemienne wyciskanie nad głowę, wznosy bokiem,ugięcia na bicek, pompki z wiosłowaniem itp. Nie mam zbytnio doświadczenia z kettlami i nie wiem czy 12 będą dobre.
 

Laser PRACMANU 4D 16 linii zielony 50,01 $ 186,71zł Darmowa wysyłka z PL


406842_1.jpg



@szplin ?
Nie znam tego. Cena jest zacna, ale nie wiem jak z dokładnością. Z tych tanich polecam DEKO. Mam i daje radę.
 
Panowie ostatnio widziałem coś wrzucaliscie łychy w promce. Macie coś do polecenia do 200zl? Najlepiej 0,7l.
 
Back
Top