Jak za darmo to biere, czyli wyjątkowej klasy promocje

Laptop Lenovo Legion Y540 (GTX1660Ti, i5 9300hf 8GB ram, 512GB ssd, win10!) 2.999zł

407176_1.jpg

Wyjątkowej klasy oferta jak ktoś potrzebuję z windowsem.



 
@lugasek
Mam już Legiona u siebie, ale jestem wieksza noga z zakresu elektroniki niż myślałem i woła mi taki komunikat.
image.jpg

To pewnie brak systemu operacyjnego, ale nie za bardzo wiem, jak go odpalic poprawnie.
Podpowiedziałbyś coś kierowniku
 
Panowie ostatnio widziałem coś wrzucaliscie łychy w promce. Macie coś do polecenia do 200zl? Najlepiej 0,7l.
Już się skończyło promo na Winnicy Lidla więc tylko 15% od wyjściowych (nie ma już pozycji przecenionych) - więc raczej nic w bardzo dobrych cenach.

Jakiego typu whisky, jakieś preferencje? Mogę zerknąć co i gdzie mają w niezłych cenach. Napisz jeszcze skąd jesteś bo może coś lokalnie być (odpadłyby koszty wysyłki).
 
Last edited:
Już się skończyło promo na Winnicy Lidla więc tylko 15% od wyjściowych (nie ma już pozycji przecenionych) - więc raczej nic w bardzo dobrych cenach.

Jakiego typu whisky, jakieś preferencje? Mogę zerknąć co i gdzie mają w niezłych cenach. Napisz jeszcze skąd jesteś bo może coś lokalnie być (odpadłyby koszty wysyłki).
A byłem pewny że ta promka jeszcze jest dlatego czekałem z pytaniem :beczka:
Single mat pasuje lecz nie musi być. Prezent komuś chcemy zrobić. Może też nieznacznie przekroczyć budżet jaki napisałem. Lokalizacja Łódź:antonio:
 
A byłem pewny że ta promka jeszcze jest dlatego czekałem z pytaniem :beczka:
Single mat pasuje lecz nie musi być. Prezent komuś chcemy zrobić. Może też nieznacznie przekroczyć budżet jaki napisałem. Lokalizacja Łódź:antonio:
Jak nie wiesz co ktoś preferuje, to torfowe whisky bym odradzał.

Na miejscu w Łodzi masz np.
Wybrałem te ciekawsze (fajniejsze jak większość tych pozycji np. w Winnicy Lidla) w budżecie ~200.


A może dobry rum zamiast whisky?
(Dostawa +20PLN)
 

Laptop HP 15s-eq1125nw 15,6" AMD Ryzen 5 4500U - 8GB RAM - 512GB 1999 zł OleOle

Laptop Lenovo Legion 5 165Hz AMD Ryzen 7 5800H 16GB RAM 512GB Dysk RTX 3060 Grafika 5.399zł


407651_1.jpg


 
Dobre to? Używasz?
Używam od pół roku i bardzo sobie chwalę ale od razu zaznaczam, że nie ściągałem Torrentow przez ten VPN i maja tylko pięć serwerów do ściągania torrentow. Gdyby nie to że mam jeszcze 5 miesięcy z darmowych kodów to bym dziś kupował. U mnie wychodzi to na jakieś 17 funtów za dożywotnią licencję więc darmo.
Tu masz jakieś recenzje.

Do końca promocji jeśli dobrze widziałem 5 dni więc możesz na spokojnie poczytać.
 
Używam od pół roku i bardzo sobie chwalę ale od razu zaznaczam, że nie ściągałem Torrentow przez ten VPN i maja tylko pięć serwerów do ściągania torrentow. Gdyby nie to że mam jeszcze 5 miesięcy z darmowych kodów to bym dziś kupował. U mnie wychodzi to na jakieś 17 funtów za dożywotnią licencję więc darmo.
Tu masz jakieś recenzje.

Do końca promocji jeśli dobrze widziałem 5 dni więc możesz na spokojnie poczytać.
Podziękował. Nie chce dla torrentow ;) 24 dolce to na spróbowanie jak znalazł ;)
 
Back
Top