Jak za darmo to biere, czyli wyjątkowej klasy promocje

Agatha Christie - The ABC Murders (PC) za darmo w indiegala


408249_1.jpg


 
można mnie oznaczać jak będą jakieś dobre zestawy komputerowe w okolicy 4-4,5k, chciałem coś złożyć, ale przy dzisiejszej cenie kart, totalnie nie opłacalne
 
zestaw w sensie monitor+ pc ?
może być sam PC i monitor+PC, dokupić monitor mogę osobno, pisząc gotowy zestaw miałem na myśli, gotową jednostkę bez składania ale jak będzie coś fajnego z monitorem to też może być.
 
Chodzi mi czy budżet 4-4,5k jest na sam komputer? Czy na komputer z monitorem
Powiedzmy w okolicy 4k za sam PC, a PC+monitor w okolicahc 4,5k, jak będzie coś dobrego to mogę ze 2 stówy do jednego i drugiego pułapu dołożyć :)
 
Powiedzmy w okolicy 4k za sam PC, a PC+monitor w okolicahc 4,5k, jak będzie coś dobrego to mogę ze 2 stówy do jednego i drugiego pułapu dołożyć :)
Na teraz to najlepiej polować na części w promocji i składać sobie samemu powoli.
 
Na teraz to najlepiej polować na części w promocji i składać sobie samemu powoli.
już szczerze mam dośc wertowania tego wszystkiego, dostać gdzieś dzisiaj karte grafiki to trzeba siedzieć codziennie i polować, a nie bardzo mam czas :D
 
Last edited:
już, szczerze mam dośc wertowania, tego wszystkiego dostać gdzieś dzisiaj karte grafiki, to trzeba siedzieć codziennie i polować, a nie bardzo mam czas :D
na kartę w dobrej cenie to bym nie liczył na razie. Ale można złożyć resztę kompa w dobrej cenie. Codziennie wrzucam dobre promki na procesory i płyty główne.
 
na kartę w dobrej cenie to bym nie liczył na razie. Ale można złożyć resztę kompa w dobrej cenie. Codziennie wrzucam dobre promki na procesory i płyty główne.
Dobry komentarz :beczka: Mózg mi wypaliło do reszty od tej gorączki.
 
na kartę w dobrej cenie to bym nie liczył na razie. Ale można złożyć resztę kompa w dobrej cenie. Codziennie wrzucam dobre promki na procesory i płyty główne.
No dlatego to jest moja motywacja do kupienia kompletnego, bo czasami dobry zestaw można kupić z dobra kartą
 
Back
Top