Jak za darmo to biere, czyli wyjątkowej klasy promocje

Kurde, teraz juz nie jestem pewien XD bo chaos mialem jak to robilem , ale chyba tego szarego, czyli prawilnie po boomersku XD Łatewa w sumie...

Ja jeszcze tego filmu nie rozkminialem, nie ogarniam bieżączki w robocie :(, te obrazy/paczki latwo sciagnac? Czy to bedzie jak kompilacja linuxa ze źródeł 30 lat temu?
Mozna miec kilka obrazow/paczek dla kilku konsol na raz? W zwiazku z tym: ta druga karta to lepiej zeby 256 czy 512?
O, bateria, chyba mignelo mi ze tam jest wbudowany aku, szkoda, wolalbym zeby to bylo np na aku 18650 (duzo urzadzen pod to mam, latarek, lampek, powerbanka a nawet laser XD). Wtedy bylo by pewnie za 100kę :)
Niby proste z tym systemem userów garlic os, ale jak tak pobieżnie popatrzyłem to trochę jebania z tym jest. Ściągasz obraz systemu, coś do robienia partycji na karcie i gdzieś tam wrzucasz całe romy z grami.
Jest jakiś aku. I pokazane jak podkleić od środka taśmą izolacyjną żeby dolne przyciski głośno nie klekotały.
 
Kurde, teraz juz nie jestem pewien XD bo chaos mialem jak to robilem , ale chyba tego szarego, czyli prawilnie po boomersku XD Łatewa w sumie...

Ja jeszcze tego filmu nie rozkminialem, nie ogarniam bieżączki w robocie :(, te obrazy/paczki latwo sciagnac? Czy to bedzie jak kompilacja linuxa ze źródeł 30 lat temu?
Mozna miec kilka obrazow/paczek dla kilku konsol na raz? W zwiazku z tym: ta druga karta to lepiej zeby 256 czy 512?
O, bateria, chyba mignelo mi ze tam jest wbudowany aku, szkoda, wolalbym zeby to bylo np na aku 18650 (duzo urzadzen pod to mam, latarek, lampek, powerbanka a nawet laser XD). Wtedy bylo by pewnie za 100kę :)
Ciekawe czy gry ze starych kompów odpali, mi się marzy jeden oldschool z czasów commodore przejść od deski do deski, a na takim podręczniku to byłoby jeszcze lepsze wrażenie, zwłaszcza biorąc pod uwagę sam przeskok na miniaturkę i jakość ekranu (do Commodore miałem jeszcze tv z kineskopem :jarolaugh:)
 
purple
bo
PCak9kpTURBXy82MGQ2YzdjZGFhNGYzMTM3ZjY2MDgwNjc4MWFlZTJhMS5qcGeRkwLNA0gAgqEwAaExAQ
Bo też masz takie uszy?
Czyli tylko @Dzihados lamus i wziął full retro a'la nintendo? Chociaż na zachodzie biorą purpla bo ponoć tam modne były gry NES w takiej obudowie. U nas wtedy co najwyżej ruskie igrynaekranie były.
 
Ciekawe czy gry ze starych kompów odpali, mi się marzy jeden oldschool z czasów commodore przejść od deski do deski, a na takim podręczniku to byłoby jeszcze lepsze wrażenie, zwłaszcza biorąc pod uwagę sam przeskok na miniaturkę i jakość ekranu (do Commodore miałem jeszcze tv z kineskopem :jarolaugh:)
No chyba akurat emulacji komodorka nie ma
 
To komodore to by był kozak. Czytałem, że jest wiara co Flimbo poniżej 7 minut przechodzi. Ależ to muszą być wymiatacze. Najlepsza platformówka ewer
 
To komodore to by był kozak. Czytałem, że jest wiara co Flimbo poniżej 7 minut przechodzi. Ależ to muszą być wymiatacze. Najlepsza platformówka ewer
Okazało się że gierka wyszła też na inne systemy, jest dos :deniroclap:
 
Ja też jeszcze nie dostałem mejla a 24h mineło. Status: PROCESSING. :(
Ja mam numer zamówienia, rozpisane jak to finansowo wygląda i taką adnotację na mailu:

Thank you for your order from Main Website Store. Once your package ships we will send you a tracking number.

If you have questions about your order, you can email us at [email protected].
 
qpZN39D.png


Ale mejla nadal nie mam :)

Kurde ale nie moge znalezc Dynablaster i jakiegokolwiek Mario???
Jakaś podróba mario mi mignęła.
Bawisz się w garlic os? Kartę wymieniasz na jakąś pewniejszą? Obraz trzeba zrzucić czy wystarczy wszystko przekopiować na nową kartę?
 
Jakaś podróba mario mi mignęła.
Bawisz się w garlic os? Kartę wymieniasz na jakąś pewniejszą? Obraz trzeba zrzucić czy wystarczy wszystko przekopiować na nową kartę?
W robocie jestem umoczony, wiec poki co nie maltretowałem sprzętu, ten twoj filmik z Garlic OS wtedy na przewijaniu ogladalem, ale teraz wypadalo by na spokojonie i od razu robic.
Jeszcze nie wiem czy wystarczy ta karte wyjac, wlozyc nowa i wgrac Garlicae (i w ten sposob miec backup oryginalu) czy jak.
 
W robocie jestem umoczony, wiec poki co nie maltretowałem sprzętu, ten twoj filmik z Garlic OS wtedy na przewijaniu ogladalem, ale teraz wypadalo by na spokojonie i od razu robic.
Jeszcze nie wiem czy wystarczy ta karte wyjac, wlozyc nowa i wgrac Garlicae (i w ten sposob miec backup oryginalu) czy jak.
Też tak piąte przez dziesiąte to obejrzałem, bo też wyszedłem z założenia, że jak już to ad hoc przy działaniu obejrzeć dokładnie. Tylko tak od strzała, to wcale mi ten oryginalny system nie wadzi i nie spieszy mi się do targania nowych romów z grami, bo tu pewnie z tysiąc gierek już siedzi. Tylko na pepperku pisali, że tak czy tak oryginalną kartę wypadałoby wymienić, bo awaryjne są
 
Back
Top