Jak za darmo to biere, czyli wyjątkowej klasy promocje

Bydlaki, chamy gorylorękie - @Siwy25_1 @szplin @pyrazgr @Roshi
jakie odczucia po spożywaniu popularnych tu ostatnio preparatów białkowych great one, tego z bloku?
Ścierwo, naciągactwo czy uczciwa odżywka?
Ja zacząłem od 5 dni żreć, bo wróciłem do ćwiczeń i na razie żołądek wytrzymuje.
merdać, szamać, obserwować
bardzo dobrze dobrany gips - smakuje, dobrze się urabia i na żołądku nie ciąży.
 
Pierwszy film na nowym sprzęcie zaliczony. Oczywiście po raz 30 któryś na test kina poszedł Matrix. Chata jeszcze stoi ale jest moc. Moi byli sąsiedzi pewnie odetchnęli jak 11 lat temu wyprowadzałem się z bloku.
 
Pierwszy film na nowym sprzęcie zaliczony. Oczywiście po raz 30 któryś na test kina poszedł Matrix. Chata jeszcze stoi ale jest moc. Moi byli sąsiedzi pewnie odetchnęli jak 11 lat temu wyprowadzałem się z bloku.
Co to za sprzęt. Opowiadaj.
 
Pany, interesuje mie tablet albo laptok, możliwie niedrogi, ale żeby dużo ramu i pamięci było, wiadomo.

System operacyjny bez znaczenia, choć windę wolę omijać z daleka, jeśli to możliwe.
Głównie android lub chrome os.

Jakieś wifi lub lte też, wiadomo. Ma być głównie do pracy, czyli pisanie książki, budowa stron www, czasem granie - ale jak będzie dużo ramu to gry będą pięknie chodzić, więc to nie musi być laptok gamingowy.

Jakieś sugestie? Aha, zero kurwa appla. Nawet kurwa nie wspominajcie tego gówna.
 
merdać, szamać, obserwować
bardzo dobrze dobrany gips - smakuje, dobrze się urabia i na żołądku nie ciąży.
8WCq.gif
 
Moze komus na serwerek domowy sie przyda:

Tu z kolei laptop dla dzieciaków/rodziców (do neta):

Porządne gogle w bardzo dobrej cenie
O, moze sie znasz: da sie cos zrobic z goglami ktore sa szczelne ale paruja? Jakies środki do zastosowania?? Czy lepiej odpuscić bo srodek 40zł a nowe gogle 60? :)
 
Moze komus na serwerek domowy sie przyda:

Tu z kolei laptop dla dzieciaków/rodziców (do neta):


O, moze sie znasz: da sie cos zrobic z goglami ktore sa szczelne ale paruja? Jakies środki do zastosowania?? Czy lepiej odpuscić bo srodek 40zł a nowe gogle 60? :)
Ja korzystam ze zwykłego płynu anti-fog za kilkanaście złotych z Decathlona. Pewnie bym jeszcze sezon-dwa przemęczył się z moimi starymi, ale w takiej cenie to aż żal nie brać. Dodatkowo jestem ciekaw jak pływa się w przyciemnianych.
 
Zawsze z mlekiem (albo twarogiem lub jogurtem greckim) i bez takich przygód
Panie to by na mliko nie wyrobił.
:beczka:
ja ostatnio dorzucałem do placków z serka wiejskiego, wyszło genialnie, zero cukru, dwa serki wiejskie, dwa jaja, łyżka mąki dwie-trzy miarki białka.
Idealna białkowa przekąska.
 
Panie to by na mliko nie wyrobił.
:beczka:
ja ostatnio dorzucałem do placków z serka wiejskiego, wyszło genialnie, zero cukru, dwa serki wiejskie, dwa jaja, łyżka mąki dwie-trzy miarki białka.
Idealna białkowa przekąska.
Deser do kawy w robocie: pół kostki twarogu, odrobina mleka, 2 mierki bezsmakowej i jedna ciasteczkowej, pomarańcza. Wygląda przepięknie a smakuje wybornie :lol:
IMG_20230505_115825.jpg
 
Back
Top