Jak za darmo to biere, czyli wyjątkowej klasy promocje

Ktos ogarnia gdzie kupić kupon na ps plus extra? Na eneba.com jakieś kuriozum bo kupon 12 miesięcy na ps plus essential kosztuje więcej niż na storze. Tylko na polskie konto.
 
Czyli nie ma co się szczypać tylko brać? Bo wolałby takiego z dżojem a nie krzyżakiem, tylko one ponad 100 dolców kosztują.
 
Dobra, to jeszcze się pochwalcie jakiego bierzecie, bo się zastanawiam czy beżowego, czy przezroczystego

Chociaż jak patrzę tu to nawet fioletowy źle nie wygląda

Fioletowego wziąłem właśnie teraz, a zapewne kupię jeszcze kilka sztuk na prezenty, wtedy pewnie przezroczyste :deniroclap:

266,23 PLN mi wyszło, a wam?
 
Fioletowego wziąłem właśnie teraz, a zapewne kupię jeszcze kilka sztuk na prezenty, wtedy pewnie przezroczyste :deniroclap:

266,23 PLN mi wyszło, a wam?
To chyba kodu nie zastosowałeś.
Zapłaciłem paypalem po złodziejskim przeliczniku 4,35 i wyszło 210 PLN. Nie wiem ile by kosztowało kartą z banku, ale wolałem paypalem. Jak ktoś ma rewoluta to poniżej 200 złotych wyjdzie.
 
To chyba kodu nie zastosowałeś.
Zapłaciłem paypalem po złodziejskim przeliczniku 4,35 i wyszło 210 PLN. Nie wiem ile by kosztowało kartą z banku, ale wolałem paypalem. Jak ktoś ma rewoluta to poniżej 200 złotych wyjdzie.
Jebać kody, stać mnie:jarolaugh:
 
Zapłaciłem paypalem po złodziejskim przeliczniku 4,35 i wyszło 210 PLN
Ja zapłaciłem 47,98USD (wybralem opcje tanszej wysylki, domyslna byla taka za 6, a bylo bodajze 3,5?), kod zastosowalem. Wyszlo 200,48PLN (@4,1784). Nie wiem jak tym na pepperze wychodzilo 183.

Natomiast jeszcze nie dostalem zadnego emaila z gshoppera XD jak dlugo czekaliscie?
 
Ja zapłaciłem 47,98USD (wybralem opcje tanszej wysylki, domyslna byla taka za 6, a bylo bodajze 3,5?), kod zastosowalem. Wyszlo 200,48PLN (@4,1784). Nie wiem jak tym na pepperze wychodzilo 183.

Natomiast jeszcze nie dostalem zadnego emaila z gshoppera XD jak dlugo czekaliscie?
W dolarach też tyle, ale po kursie paypala wyszło 10 zł więcej.
Może ktoś dostawy nie policzył i dlatego 183

Potwierdzenie dostałem pół godziny temu czyli po dobrych 10 godzinach od zamówienia
 
Jaki kolor? @Dzihados jakiego wybrałeś?
Bo ja przed zakupem obejrzałem ten filmik sprzed paru postów i fioletowy wjechał ostatecznie.
Kurde, teraz juz nie jestem pewien XD bo chaos mialem jak to robilem , ale chyba tego szarego, czyli prawilnie po boomersku XD Łatewa w sumie...

Ja jeszcze tego filmu nie rozkminialem, nie ogarniam bieżączki w robocie :(, te obrazy/paczki latwo sciagnac? Czy to bedzie jak kompilacja linuxa ze źródeł 30 lat temu?
Mozna miec kilka obrazow/paczek dla kilku konsol na raz? W zwiazku z tym: ta druga karta to lepiej zeby 256 czy 512?
O, bateria, chyba mignelo mi ze tam jest wbudowany aku, szkoda, wolalbym zeby to bylo np na aku 18650 (duzo urzadzen pod to mam, latarek, lampek, powerbanka a nawet laser XD #kometoprzybywajXD). Wtedy bylo by pewnie za 100kę :)
 
Last edited:
Jaki kolor? @Dzihados jakiego wybrałeś?
Bo ja przed zakupem obejrzałem ten filmik sprzed paru postów i fioletowy wjechał ostatecznie.
purple
bo
PCak9kpTURBXy82MGQ2YzdjZGFhNGYzMTM3ZjY2MDgwNjc4MWFlZTJhMS5qcGeRkwLNA0gAgqEwAaExAQ
 
Back
Top