Jak za darmo to biere, czyli wyjątkowej klasy promocje

Też tak piąte przez dziesiąte to obejrzałem, bo też wyszedłem z założenia, że jak już to ad hoc przy działaniu obejrzeć dokładnie. Tylko tak od strzała, to wcale mi ten oryginalny system nie wadzi i nie spieszy mi się do targania nowych romów z grami, bo tu pewnie z tysiąc gierek już siedzi. Tylko na pepperku pisali, że tak czy tak oryginalną kartę wypadałoby wymienić, bo awaryjne są
Jest grubo ponad tysiąc gier, na jednej platformie jest 1200+, to łącznie będzie spokojnie ponad 2k gier, bo są platformy po 700, 400, etc. Może ponad 3k :lesnarhappy:
 
GTA2 i Pro evolution są :bleed:
Jest znacznie więcej smaczków :gabi_much_love:

Jutro w pracy będę sprawdzać. Widzę że nie wszędzie dobrze kolory siadły, ale na szczęście sterowanie działa bardzo dobrze. Nawet tego "wyciszania" nie będę robić :beczka:
 
Jest znacznie więcej smaczków :gabi_much_love:

Jutro w pracy będę sprawdzać. Widzę że nie wszędzie dobrze kolory siadły, ale na szczęście sterowanie działa bardzo dobrze. Nawet tego "wyciszania" nie będę robić :beczka:
Też nie wiem po co się w to bawić. Wiara za grzechotkę to używa czy co?
NFS3 wolno się łąduje, ale jak już wjechało, to odpalam dopalacze i jazdaaaaaa
 
Skąd to kupione? Na ile kosztowało i po jakim czasie dotarło? Można prosić o esencje bo mi się szukać nie chce
 
Pierwsza gierka na tym sprzęcie odpalona :lol:
Za to w kadilaki i dinozaury to już pamiętałem z grubsza jak grać.
Ale w need for speeda 3 nie daje się grać, Tnie tak, że milisekundy lecą jak sekundy :childcry:
A „Sram tu nismo”? Nalepi 2 jak chodzi?
 
Skąd to kupione? Na ile kosztowało i po jakim czasie dotarło? Można prosić o esencje bo mi się szukać nie chce
Tu gdzieś w temacie było wrzucone jakieś 10 dni temu i chyba 10 dni od chińczyka szło. Z kodem ważnym do końca maja kosztowało mnie 210 złotych po kursie przelicznikowym złodziejskiego paypala. Ponoć przy płaceniu revolutem jakieś 200 złotych wychodziło
 
Tu gdzieś w temacie było wrzucone jakieś 10 dni temu i chyba 10 dni od chińczyka szło. Z kodem ważnym do końca maja kosztowało mnie 210 złotych po kursie przelicznikowym złodziejskiego paypala. Ponoć przy płaceniu revolutem jakieś 200 złotych wychodziło
Kurcze tanio. Na aletudrogo chodzo po pincet to jakieś lepsze wersje szy to samo?
 
tez chyba biere

Też o tym myślę, z handheldow mam switcha, steam decka, ale nie będę tego targał do pracy. Chyba wezmę jakąś taką mała zabawkę, czasami gdzieś czekam dłuższy czas to bym akurat miał co robić.
 
Nie, Hafnarbraut, 200 Kópavogi. Na laugavegur chyba nie mieszkałem z tego co pamietam(sporo razy zmieniałem mieszkanie). Ale akurat tam robilismy projekt ostatni miesiąc.
 
Ja to nie kumam, po chuj wam te chonczyki jak psp w tej samej cenie jest i wszystko tam śmiga bez problemu
 
Back
Top