Jak Pudzian przegra - odchodzę

Czy wy nie uważacie, że lekko przeginacie w tym temacie jeżeli chodzi o opinie na temat usera kaczki41?


Np:


"Kaczka jest takim Najmanem wśród userów. Wszyscy mają go dosyć ale zawsze wzbudza największe zainteresowanie. Tak jak Marcinek obiecuje że po przegranej walce odejdzie. Mają jeszcze jedną wspólną cechę - brak jaj." Maurico Rua



"brak jaj" Czy to już nie jest przesada? To już jest reguralny hejting. Ja nie traktuje kaczki inaczej jak innych, ale to jest tylko forum - kaczka jest jednym z najbardziej kontrowersyjnych userów, ale dzięki temu jest tutaj barwniej. Rozumiem, że wielu może to denerwować, ale ludzie.. projekt Grażyna Żarko wersja Cohones, ale bez prowokacji - czyli po prostu hejting..


Ja tam nic do kaczki nei mam - może być, może nie istnieć - mi to wisi, ale widzę, ze tutaj niektórych ponosi fantazja - wielcy ułani internetu :)
 
Nie w temacie ale dostalem taki komunikat


Witryna <strong jstcache="0">cohones.mmarocks.pl zawiera treści z witryny <strong jstcache="0">assets.sbnation.com, która jest znana jako źródło złośliwego oprogramowania. Otwarcie tej witryny grozi zainfekowaniem komputera wirusem.

Według informacji Google kontynuowanie grozi zainstalowaniem na komputerze złośliwego oprogramowania. Jeśli witryna już była odwiedzana lub jest zaufana, istnieje możliwość, że niedawno doszło do włamania do niej przez hakera. W tej chwili odradzamy kontynuowanie • możesz spróbować ponownie jutro albo przejść do innej witryny.
 
Mi wyskakiwało tylko podczas, gdy chciałem napisać post - więc, test



Edit: u mnie już jest okej.
 
też tak miałem ale chyba tylko w tym jednym temacie, co go wyżej jajcarz zalinkował
 
@Cactus: nie w tribalowej, ale w Rocksowej (tej nowszej). Stałem faktycznie po napoje. Ale jeśli widziałeś zioka w trbalowej - to jednak nie ja ;-)







Wierzyłem w Pudziana - wiedziałem ,że wygra. Podobnie jak Waluś (nie czytałem jeszcze forum, to nie wiem co tam Wiśnia gadał, bo jak dla mnie sędzia za szybko trochę przerwał).







Fajnie ,że tyle postów w tym temacie - dzięki!:-)







@B2K: dla uspokojenia powiem, że żartowałem z tym poczatkiem mojej przygody z mma od debiutu Pudziana. Pisałem już w jakiś tematach, jak to ze mną było. (sumo-k1-gale Pride u kumpla- gale UFC łacznie z galami KSW- forum- wszystko)



Ps. W suime nie do końca wiem, czy dobrze ,że Pudzian to wygrał...
 
najbardziej mi sie podobal komentarz na cyfrze gdy jeden z komentatorów stwierdził że Pudzian może zostac mistrzem swiata i wskoczy do czołówki swiatowej
 
Pomyliło mi się z tym Tribalem, miałem na myśli tę:



http://sklep.mmarocks.pl/product.php?id_product=14
 
Kaczka Ty gwiazdorze nasz :D Rozpoznawalność większa niż u Mroczków i Cichopek razem wziętych :D Na następnej gali sam Cię będę szukał i podbije po autograf xDDD
 
Bez kitu, na następnej gali będę szukał Kaczki i będę mu fotki pstrykał jak go znajdę:-D
 
Spoko. dla ułatwienia dodam ,że:



kswjpg_xrpahee.jpg








Powodzenia:-)
 
Przychodzi kaczka do lekarza i mowi:

-"kwa kwa",

lekarz na to:

-"to wyjatkowo ciezki przypadek, pozostaly Ci tylko trzy opcje:

-wracasz wyjadac z rzeki ochlapy,

-wracasz przed komputer i widzimy sie jak znowu zaczna Ci gnic genitalia,

-idziesz zrobic uzytek z tej liny i tego haka co go niby na worek w piwnicy przykreciles".
 
Back
Top