Jak Pudzian przegra - odchodzę

O jebany...on nabił tyle postów w niecałe 3 lata? To ja zacząłem się interesować jakiś czas przed debiutem Mariusza, a zdawało mi się, że piszę dużo postów...jak widać się myliłem.
 
Raczej:

Do piekła! Do piekła! Do piekła!
Nie mam czasu na przejażdżki wiedźmo wściekła!
- Nie wiesz ty co cię tam czeka -
Mówi sine tocząc łzy
- Piekło też jest dla człowieka!
Nie strasz, nie kuś i odchodząc zabierz sny!
 
"Próżnoś repliki się spodziewał. Nie dam ci prztyczka, ani klapsa. Nie powiem nawet: pies cię j...ł, bo to mezalians byłby dla psa."



A tak poważnie, to z wszystkich wcieleń Kaczki zdecydowanie najbardziej lubię "kaczka41" i jeśli czegokolwiek mógłbym sobie życzyć, to po prostu trzymania się tego jednego.
 
560270_392361437486021_983259266_n.jpg
 
A tak poważnie, to z wszystkich wcieleń Kaczki zdecydowanie najbardziej lubię "kaczka41" i jeśli czegokolwiek mógłbym sobie życzyć, to po prostu trzymania się tego jednego.


Dokładnie. Zostań przy kaczce, zrezygnuj z pozostałych.
 
Kaczor cwaniaku po prostu chcesz się wycofać zanim wygram tą Twoją kaczą gierkę! Kolejny fortel by nie dać nikomu wygrać! ;)
 
@tsatsiki pobożne życzenia, a kaczka wróci jak Pudzian z popiołów na KSW 21, czy 22.
 
kaczka to najgorsza rzecz jaka przytrafiła się temu forum, także za cene przegranej pudziana chętnie zobaczę jak kaczy odejdzie w pizdu.
 
Świetna dedukcja Al! Może ma jakieś co ma cztery posty i o to chodzi. Przypomina mi się afera z Wojciechem Glancem, który po tym jak odpadł z programu "Mam Talent" wypuścić w YouTube filmiki o tym, że tego, a tego dnia będzie "samobójstwo na ekranie". Wszyscy się nakręcili, a chodziło o samobójstwo kamery. To ładnie ukazuje jak wiele można zrobić pisząc niekonkretnie i czyniąc niedopowiedzenie.
 
może kaczka już przechodzi jakiś odwyk i jednym z pierwszych postanowień jest rzucenie na szale swoją 2 letnią egzystencję na tym forum.
 
Wziąłeś się za nałóg :-). Tylko dotrzymaj słowa. Mam nadzieję, że pozostałych kont też to dotyczy.
 
co do tych kont i teorii spiskowych, żeby się nie okazało, że on odejdzie i zostanie z 10 userów :-)
 
mysle ze nawet gdyby to nie dotrzyma slowa ... takie najmanowanie ..oczywiscie w gre wchodzi tylko konto kaczka41.. niema ze zalorzy nowe i je skasuje albo jakies inne niz kaczka41
 
Kaczka dla cohones jest tym kim Pudzian dla KSW xd



Jak Pudzian przegra dać mu wtedy bana na IP lub Mac karty sieciowej to raczej nowej chyba nie kupi. Choć kto wie.
 
Back
Top