Jak Pudzian przegra - odchodzę

Widze, ze temat kaczora dalej na pierwszej stronie i o to mu chodzi. Ujebmy kaczorowi na pozegnanie 100 postow, niech poczuje, ze oprocz spamu i wkurwiania uzytkownikow wniosl cos wiecej. Wpisujcie miasta!



Kaczygród.
 
Ja pamietam, ze zrobiłem postanowienie ''Jak Pudzilla przegra 2 walkę z Thompsonem odchodzę na 2 tyg, bądź miesiąć'' - Nie przegrał. Tutaj jednak może być Indor Bye Bye.
 
nie jestem swierzy tylko wiecej czytam niz pisze... kaczka sie chyba nie obrazi bo film byl fajny ... zreszta wiadomo ze nie chce go obrazic:-)
 
Patrząc po wypowiedziach w tym wątku widzę, że kaczka jest jednak bardzo potrzebny na tym forum. Niektórzy nie mieli by się czym tu żywić. Niezła histeria.
 
Nie wiem czemu, ale odnoszę wrażenie, że połowa komentarzy tutaj pochodzi z multikont Kaczki. :P



Swoją drogą, skoro rzucasz taką śmiała deklarację, to czy Ty przypadkiem wiesz coś, czego inni nie wiedzą, panie Fryzjerze MMA? :-)
 
@Hulk



Hehe, gdyby nie moja data rejestracji to sam byłbym w stanie w to uwierzyć :D
 
Kaczka...Ty na powaznie? Tak krótko się interesujesz MMA? Skończysz pisanie, bo on przegra? To brzmi jak prokowacja dziecka, a nie temat założony przez dorosłego człowieka, którego jednak zainteresowalo MMA, a nie tylko występu Pudziana...



Swoją drogą nie mam nic do Ciebie, a chciałbym się przekonać czy byś zrobił takie dziwactwo...no, ale jednak też będę trzymał te kciuki za Pudzianem, a nie jego rywalem.
 
kurwa, prawie 100 postów. A ja stawiam kolejną cegiełke do podbudowania ego małego kaczorka. W to mu graj.
 
Co za róznica ile postów ma kaczka?Boli to Was? Co za róznica, że ktoś mu więcej odpowie?



Mnie dziwi taka reakcja i sam fakt, że tak krótki jest staż kaczki w interesowaniu się MMA, a już szczegolnie informacja, że to "Pudzian go do tego skłonił". Najbardziej jednak (pomijając co skłoniło) dziwi mnie fakt, że teraz po zainteresowaniu się kimś takim jak Jones czy inni wielcy fighterzy ma zrezygnować z wypowiadania się na stronie, bo Pudzian przegra?



To tak jakby Pudzian zachęcił do MMA...i po tym czasie dalej tylko Pudzian interesował. Przecież to jeden tylko zawodnik. Skąd ten temat...?
 
Się ujebaliście kaczucha. Denerwujące są jego alter ego, jednak tak to jest przydatny czasami na tym forum. Mi tam obecność konta kaczka41 nie przeszkadza.
 
@Born2kill



Nadinterpretujesz to wszystko. Ten temat po prostu zwykły sposób na zwrócenie na siebie uwagi. Nie ma co wnikać



EDIT: chuj, nie wypowiadam się już tutaj
 
Kaczka chce być tematem numer 1 na forum i wszyscy mu w tym pomogliśmy to jest forum o kaczce i jego wcieleniach.



KaczkaRocks.
 
Istotność wątku pozostawiam pod rozstrzygnięcie władzom Mmarocks. Jeśli temat jest nadinterpretacją czy żartem...to uważam, że nie powinien mieć w ogóle miejsca na tym forum. Staram się podchodzić do tego wierząc w słuszność i powagę zakładanego tematu, dlatego mnie to dziwi.



Kaczka ani żaden użytkownik nigdy nie będzie tematem numer jeden na tym forum, chyba, że kogoś bardziej obchodzą relacje forumowe niż fakty z życia MMA.
 
Być może kaczka (vel tomano) chce sam zrezygnować ponieważ jego tożsamość z reala została wykryta:



http://cohones.mmarocks.pl/topic/zakon-marii/page/408#post-391053



A ta porażka Pudziana to tylko zmyłka.
 
Back
Top