Jak Pudzian przegra - odchodzę

Kaczka ani żaden użytkownik nigdy nie będzie tematem numer jeden na tym forum, chyba, że kogoś bardziej obchodzą relacje forumowe niż fakty z życia MMA.


wystarczy zobaczyć ile użytkowników płacze, że nie ma kaczki przez pare dni.
 
Tar, nie zwracam uwagi aż tak szczegołowo ;) kaczka na pewno jest popularny na tym forum, bo "kariera" jaką zrobił w tak krótkim czasie jest ciężka do opisania słowami, ale...Trochę inne zadanie widzę w tej stronie, jak i nawet tym forum, żeby się na takich bzdurach skupiać. Tak czy siak, dziś wróciłem do pisania, przynajmniej czas zleci szybciej do KSW ;)
 
Trochę inne zadanie widzę w tej stronie, jak i nawet tym forum, żeby się na takich bzdurach skupiać




Też mam takie zdanie.




Tak czy siak, dziś wróciłem do pisania, przynajmniej czas zleci szybciej do KSW ;)


Witamy spowrotem :-)
 
Pudzian przegra, a kaczka odejdzie zakładając po drodze jeszcze z 5 tematów. Potem ogłoszą NC i wróci mając kolejny powód do pisania
 
Kaczuch całym sercem z Tobą i Pudzillą mimo że jesteś wkurwiający i wyglądasz na debila to w głębi duszy jesteś pomocny i osobiście bardzo Cię lubie ;)
 
kaczka mimo, ze mnie wkurwiasz mniej niz tylko dwie inne osoby na tym forum, to ciesze sie, ze zostaniesz. chociaz wiem, ze dales grekowi w lape
 
26794172.jpg
 
Odnośnie tej gry, to ona nadal trwa czy to jakiś nowy sezon? Bo o ile pamiętam to ona toczy się już od roku czy coś takiego.
 
114 postów w temacie o... kaczce. :-)



Chyba głównie o to mu chodziło. Coraz częsciej w różnych tematach pisze się o kaczce. Wiem, że przeważnie to on sam prowokuje, ale czy zasługuje na miano "Pan i władca"?
 
No cóż, jeśli ktoś ma takie ambicje w życiu, to pozostaje tylko bić pokłony. Jeśli ktoś swoim trollingiem wzbudza uwagę na forum, to rzeczywiście może się czuć spełniony a ludzie, którzy o nim mówią, mogą się czuć zmanipulowani jak kukiełki. Jeśli kaczka się jara swoimi postami i tym, że o nim gadamy, to problem ma on a nie my, bo chyba coś mu nie wyszło na tym świecie.
 
Kaczka, byłeś w Rocksowym Tribalu, co nie? Widziałem Cię w jakiejś kolejce, chyba po napoje.
 
Kaczka jest takim Najmanem wśród userów. Wszyscy mają go dosyć ale zawsze wzbudza największe zainteresowanie. Tak jak Marcinek obiecuje że po przegranej walce odejdzie. Mają jeszcze jedną wspólną cechę - brak jaj.
 
Back
Top