Jędrzejczyk vs Maryna Moroz

Tak samo jak żenująco słabe było zachowanie polaczków. Kocham ten sport, kocham UFC ale nigdy więcej na gale w Polsce nie pójde bo było mi wstyd za to nasze narodowe wieśniackie zachowanie.

A w innych krajach takie rzeczy się NIGDY nie zdarzyły? Mi się wydaje, ze w każdym. Więc nie powinieneś iść na galę w żadnym kraju.

Co nie zmienia faktu, że też mi wstyd za to wygwizdanie.
 
Tak samo jak żenująco słabe było zachowanie polaczków. Kocham ten sport, kocham UFC ale nigdy więcej na gale w Polsce nie pójde bo było mi wstyd za to nasze narodowe wieśniackie zachowanie.
A to już temat rzeka:D Dzicz. Wstyd jak chuj. Za mną chyba jakaś gwiazda mma siedziała z komentarzy i opowiadam gdzie był i z kim trenował to dziwie się, że nie ma go w hall of fame. Na szczęście gdy się uruchomił z dopingiem i zaczał drzeć ryja jakby go kastrowali zrozumiałem, że jest profesjonalnym fighterem na xboxie.
 
Kurde, nie przepadam też za gwizdami i buczeniem, ale wydawało mi się, że w porównaniu z galami w USA i Brazylii to dość kulturalnie wczoraj było. No ale nie było mnie tam.
 
Kiepski przykład, bo walka z Andersonem była w 205, dodatkowo zestawiana na krótko przed walką (z tego co kojarzę wystawiono Andersona na galę transmitowaną w Spike bo była jakaś rywalizacja z inną galą MMA lub bokserską). Po jednej walce TS-a dostawali ci, którzy jak np. Melendez (on to nawet chyba ani jednej walki w UFC nie miał) byli uznawani od dawna za zawodników czołówki, a nie zawodniczka, która pojawiła się w UFC znikąd.

Z całą resztą się zgadzam, ale jednak mimo wszystko nie sądzę, że Moroz dostanie od razu walkę z Asią. Nie zdziwiłbym się gdyby Ukrainkę zestawiono z Gadelhą w jakimś oficjalnym eliminatorze.

Ja wcale nie nalegam na walkę z Moroz ale absolutnie nie protestuje tak jak poniektórzy. To porównanie może średnie ale ta dywizja mega słaba jest. Niektórzy tu mówią o zawodniczkach po porażkach jako pretendentkach co według mnie jest jak to się mówi KSW logic i jest irracjonalne ( Namajunes , Gadelha ) . Sorry Gadelha przegrała w grudniu z Aśką . Asia od tego czasu stoczyła walkę o pas wygrała ją i czeka na kolejną . Rewanż z Gadelhą miał sens od razu po ich walce nie teraz. Naprawdę to że ktoś uważa że Gadleha może zagroźić Aśce to co innego , że w tej chwili na TS-a nie zasługuje. Dla mnie np sensowe starcie na tą chwilę to Gadelha - Esparza i jak brazylijka wygra to oczywiście TS ( obydwie po przegranej z Aśką ) . Poza tym coś czuję że realną pretendentką jest ładna Paige Van Zant. Niegłupim eliminatorem byłby teraz PVZ - Moroz ale PVZ ma walkę teraz .
 
Mała Ronda, bo tak pewnie będą ją nazywać w US, ma spore perspektywy i pisałem już o tym przed walką, że poskłada Calderwood. Wygrana Asi nie jest taka pewna, bo Moroz nie tylko poddaje, ale i dobrze się bije. Zdominowała JoJo w każdej płaszczyźnie, a poddaniem ją ośmieszyła. Dziewczyna jest rewelacyjna i mam nadzieję, że Asia się na nią bardzo dobrze przygotuje. Trudno mi teraz znaleźć przeciwniczkę dla Asi, ale myślę, że Moroz stoczy jeszcze jedną walkę.

Co do zachowania, to nie ma co się spinać. Maryna wygrała z zawodniczką, która miała właśnie zaczynać treningi do title shota i to w genialnym stylu. To co ma zrobić po walce? Powiedzieć, że chce jeszcze stoczyć 10 pojedynków, aż przekona wszystkich, że jest gotowa? No, litości.
 
Tak samo jak żenująco słabe było zachowanie polaczków. Kocham ten sport, kocham UFC ale nigdy więcej na gale w Polsce nie pójde bo było mi wstyd za to nasze narodowe wieśniackie zachowanie.
W zasadzie nie najeżdżam personalnie, ale przestań pisać na rodaków polaczki i to z małej litery. Jeśli nie podoba Ci się uczestnictwo w galach, podnoszenie hypa, oglądalności, popularności medialnej i wpływania na psychikę zawodników to może przerzuć się na curling, albo szachy?

Ocenianie innych jako polaczki i pisanie o "narodowym wieśniackim zachowaniu" jest w mojej ocenie najgorszym cebulactwem. Rozumiem, że coś Ci się może nie podobać, ale szanuj swój kraj kolego.
 
A niech zawalczy z Asią. Nasza mistrzyni przejedzie się po niej jak walec, to przestanie gadać te głupoty.
 
Niech zawalczy z Albu w eliminatorze do pasa. Joanna miala swoj eliminator, ona tez niech ma. Gadelha niech zawalczy z Esparza i jak wygra to rewanz.
 
Mnie strasznie dziwne się wydaje ( jako kogoś kto trochę się interesuje 115 kobiet ) , że nikt absolutnie nikt nie wymienia jako pretendentki Tecii Torres . Wydaje mi się że wynika to z niewiedzy wielu. Tecia trenująca w ATT mająca 25 lat i bogate doświadczenie róznież amatorskie (7-0 Sherdog). Jedyna jej wada to warunki 155 cm ale jest całkiem ładna :) . Ma na rozkładzie
- PVZ (Invicta)
- Namajunes (Invicta)
- Herrig (Invicta)
- Magana ( finał TUF )
Może nie jest jakaś super efektowna ale na pewno nie można jęknąć jakby dostała TS. Teraz walczy z Hill.

http://www.sherdog.com/fighter/Tecia-Torres-85096

Tecica-Torres.jpg
 
Ja ją cenię, ale widziałem jej dwie porażki w TUF'ie i trochę osłabła ta wiara w nią.
Jasne ale musimy pamiętać TUF to TUF. Było mineło. Na podstawie TUF-a można było wytypować Rose jak pretendentke do pasa z rekordem [2-1] ale teraz dziewczyny walczą normalnie zawodowo w UFC i rankingi UFC chyba są raczej układana na podstawie z kim wygrałeś a nie jak wyglądałeś w walce czy w TUF-e . Tak przynajmniej mnie się wydaje.
 
Przede wszystkim nie dostałby nikogo z TOP5 (pewnie i nie z TOP10). Nawet tak na chama pchany do TSa Conor musiał zrobić 5 walk...
Dlaczego nie? Janek dostał w drugiej walce zawodnika #9.
 
Dlaczego nie? Janek dostał w drugiej walce zawodnika #9.
Hmmm, Latifi?

e: Ślepy jestem... To nadal jest druga walka, a nie pierwsza. W trzeciej dostałby BYĆ MOŻE kogoś z TOP5 i dopiero w czwartej fartem mógłby liczyć na TSa...
 
Last edited:
Dla mnie też to buczenie było żenujące. Maryna zachowała się tak jak powinna się zachować każda ambitna osoba po wygraniu z wysoko notowanym rywalem.

Szacunek za walkę i odwagę. Nie zrobiła niczego co mogłoby obrazić Polaków.

Rose walczyła o pas z rekordem 2:1 ;) (tak, wiem, TUF) Gadhela dopiero co przegrała, jest jeszcze Tecia Torres, która jednak dostała dwa razy baty od Esparzy. Kto jeszcze? Wygrana z walki Hering vs Van Zandt? Naprawdę nie ma za bardzo w kim przebierać.
 
Co więcej z tego co kojarze ale nie jestem pewien podziękowała Polakom jak publiczności czy coś. Tak samo Jimmy fajnie się zachował.
 
Co więcej z tego co kojarze ale nie jestem pewien podziękowała Polakom jak publiczności czy coś. Tak samo Jimmy fajnie się zachował.

Bo mu dwukrotnie głośno przypomniał o tym człowiek ze sztabu w trakcie wywiadu ;)
 
Przede wszystkim nie dostałby nikogo z TOP5 (pewnie i nie z TOP10). Nawet tak na chama pchany do TSa Conor musiał zrobić 5 walk...
Alvarez dostał w debiucie Kowboja notowanego wtedy chyba na czwartym, albo piątym miejscu w rankingu UFC.
Nie ma tutaj jakiejś reguły.
 
Panowie spokojnie, obojętnie kogo Asia dostanie i tak wygra. Dla mnie jest odpowiednikiem Rondy w swojej wadze jest po prostu na innym lvl niż inne faighterki.
Chyba trochę przesadzasz. Jak do tej pory jedynym wyraźnym zwycięstwem Aśki, była wygrana nad Esparzą. W pozostałych dwóch walkach, które stoczyła w UFC już tak świetnie się nie prezentowała na tle rywalek.
Zobaczymy czy od tej pory już każdą kolejną walkę będzie wygrywała w tak wyraźny sposób i wtedy będziemy mogli mówić, że Aśka jest drugą Rondą.
To co ma zrobić po walce? Powiedzieć, że chce jeszcze stoczyć 10 pojedynków, aż przekona wszystkich, że jest gotowa? No, litości.
Wiem czego nie powinna robić po walce. Wyzywać siedzącej na widowni mistrzyni po Jej wygranej, debiutanckiej walce, bo to najzwyczajniej słabe jest.
 
Last edited:
Alvarez w zasadzie przez wszystkich (poza Polakami) określany był jako najlepszy zawodnik poza UFC.
 
Alvarez w zasadzie przez wszystkich (poza Polakami) określany był jako najlepszy zawodnik poza UFC.
W zasadzie tak, ale nadal liczy się jako nowo przybyły do UFC zawodnik dostający kogoś z top 5.
Poza tym, Mamed również przez wielu jest tak określany, więc kto tak naprawdę wie kogo by dostał w debiucie.
 
W zasadzie nie najeżdżam personalnie, ale przestań pisać na rodaków polaczki i to z małej litery. Jeśli nie podoba Ci się uczestnictwo w galach, podnoszenie hypa, oglądalności, popularności medialnej i wpływania na psychikę zawodników to może przerzuć się na curling, albo szachy?

Ocenianie innych jako polaczki i pisanie o "narodowym wieśniackim zachowaniu" jest w mojej ocenie najgorszym cebulactwem. Rozumiem, że coś Ci się może nie podobać, ale szanuj swój kraj kolego.
Szanuje ludzi którzy na szacunek zasługują, więc nie będę szanował kraju o tak mi panie nakazujesz. Jak już poruszamy ten temat to powiedz mi za co ten kraj szanujesz kolego? Ja nie szanuje, bo musiałem z niego wyjechać żeby godnie żyć.
Wyraziłem własne zdanie, zawiodłem się, bo widać, że na onecie interpretują prawidłowo sport MMA - jak jesteś z nim związany to jesteś patolem, wybacz, ale pojechałem tam z kilkoma kolegami pokibicować naszym, a to gwizdanie i darcie ryja bez powodu raczej nie świadczy o kulturze osobistej. Widzę zresztą, że jesteś jakimś dzieciakiem który pewne sam robił zamieszanie wokół własnej osoby, bo używasz słów kolego których jak małpa nauczyłeś się z internetu. Nie będę juz wiecej na twój temat pisał, bo szkoda mi czasu i klawiatury na pouczanie małolata.
Kto był to widział jak się ludzie zachowywali, ja klaskałem jak ktoś wygrał, nie mam uprzedzeń ze względu na naród/religie, szkoda tylko, że tak mało Polaków zwyciężyło. Szczególnie liczyłem na Janka, ale wierze, że odbije się w następnej walce, bo ma on ogromny potencjał.
 
Moroz tak bekowo wygladala, brak jej totalnie charyzmy, co bylo widac jak miala cos powiedziec do mikrofonu. Buczenie oczywiscie bylo spoko, normalne ze wszyscy sa za Asia, jakim trzeba byc leszczem zeby sie teraz bulwersowac.
 
O ile buczenie na Moroz rozumiem (sam sie podirytowalem i gwizdalem) o tyle nie rozumiem buczenia na Manuwe i Gonzage podczas zapowiedzi Buffera w oktagonie, to bylo bardzo slabe i niepotrzebne.
 
Manuwa zachował się jak cep na ważeniu, a Gonzaga to nie wiem z czego wynikało. Może Chorwatów było dużo, skoro bilety kupowano w 31 krajach. :)
 
Szanuje ludzi którzy na szacunek zasługują, więc nie będę szanował kraju o tak mi panie nakazujesz. Jak już poruszamy ten temat to powiedz mi za co ten kraj szanujesz kolego? Ja nie szanuje, bo musiałem z niego wyjechać żeby godnie żyć.
Wyraziłem własne zdanie, zawiodłem się, bo widać, że na onecie interpretują prawidłowo sport MMA - jak jesteś z nim związany to jesteś patolem, wybacz, ale pojechałem tam z kilkoma kolegami pokibicować naszym, a to gwizdanie i darcie ryja bez powodu raczej nie świadczy o kulturze osobistej. Widzę zresztą, że jesteś jakimś dzieciakiem który pewne sam robił zamieszanie wokół własnej osoby, bo używasz słów kolego których jak małpa nauczyłeś się z internetu. Nie będę juz wiecej na twój temat pisał, bo szkoda mi czasu i klawiatury na pouczanie małolata.
Kto był to widział jak się ludzie zachowywali, ja klaskałem jak ktoś wygrał, nie mam uprzedzeń ze względu na naród/religie, szkoda tylko, że tak mało Polaków zwyciężyło. Szczególnie liczyłem na Janka, ale wierze, że odbije się w następnej walce, bo ma on ogromny potencjał.
To zabawne, że po takich postach pouczasz Polaków o kulturze osobistej. Mam dla Ciebie radę, nie znasz, nie oceniaj. Jeśli masz o coś żal do Polski to nie obrażaj Polaków. To, że my zostaliśmy w kraju nie oznacza, że jesteśmy typowo polskimi "polaczkami" i "cebulakami". Przykro mi, że Ci się tu nie powiodło, ale zawsze mogłeś urodzić się w Korei Północnej.
 
ja bym Asie z Paige VanZant zobaczył, lepsza promocja dl Asi
Moroz z Gadelha
 
Back
Top