Jędrzejczyk vs Maryna Moroz

Mnie trochę zasmuciło zachowanie ludzi i te gwizdy, jakby im zabawkę ktoś miał zabrać i już wpadli w rozpacz tak na wszelki wypadek.
Dziewczyna wygrała, przykozaczyła ja i tak nagrodziłem ją brawami co sąsiedzi przyjęli chyba jakbym był z Ukrainy w dupie mając to w jaki sposób wygrała.
Walki o pas nie dostanie raczej, a jakby dostała to przegra i wróci do szeregu, wielkiej szkody nie widzę a wielu to by się tam zapłakało na hali że jakaś debiutantka wyzywa mistrzynię do walki, raczej łatwą walkę miałaby Jędrzejczyk.
Na KSW większy cyrk był i gwizdów takich nie było.
Też się mocno dziwiłem tym gwizdom i też klaskałem. Myślałem, że to Brytole zainicjowali gwizdy i reszta hali podłapała. Nie miałem pojęcia co mówi i tylko po reakcji Asi domyśliłem się, że ją wyzywa. W każdym razie występ zasługiwał na brawa a wydaje mi się, że festiwal dezaprobaty rozpoczął się jeszcze przed deklaracjami chęci odebrania tytułu.
 
Sprawy się z tą kobiecą dywizją pokomplikowały. Claudia "kontuzja pleców", JoJo promowana, lada chwila gala na wyspach a tu taki klops :D nie żebym się nie cieszył. Jak mówi klasyk "liga będzie ciekawsza".
Moroz fajnie porwała publiczność ale poniósł ją melanż i za wyzywanie Asi do walki dostałą takie gwizdy, że wywiadu po walce to nie było słychać.

ja bym Asie z Paige VanZant zobaczył, lepsza promocja dl Asi
Moroz z Gadelha
PVZ po walce z Asią by musiała wszystkie konta społecznościowe pozamykać. Buzia już by nie była taka ładna;)
 
Cieszę się, że wywiązała się tak długa dyskusja, ale czy nikt nie posiada filmu do całego zdarzenia? Bo większość osób nie wie o czym piszecie.
 
Back
Top