Integracja Uchodźcy Muzułmanie Muslim Inwazja

Gdyby bron byla tak latwo dostepna to te trzy kurwy tez by ja pewnie miały. Kazdy kij ma dwa końce.
No pewnie. Przecież zmacaliby najpierw po dupach europejskie miękkie kretynki pustaki a potem pozabieraliby im z torebek te rewolwerki i odjebali parę osób hehe.
 
Gdyby bron byla tak latwo dostepna to te trzy kurwy tez by ja pewnie miały. Kazdy kij ma dwa końce.

Tu nawet nie chodzi o dostęp do broni palnej ale o świadomość ze trzeba się bronić. Wystarczyłoby mieć przy sobie cokolwiek: gazowke, shurikany, proce cokolwiek, nie bać sie i potrafić tego uzywac, ale lepiej liczyć na to ze dzielny pan policjant przyjedzie gdzieś miedzy 20 a 30 pchnięciem i mnie uratuje.
 
Najpierw to trzeba zmienic prawo. Za ubicie zlodzieja podczas rabunku we wlasnym kurwa domu idzie sie do wiezienia....
bo zabijanie jest zle. jak typ ma noz, to masz go obezwladnic i zadzwonic po panow z wasem. oni go przesluchaja i na nastepny dzien wypuszcza
 
Wyobrażam sobie co by było gdyby właściciel tego baru miał pompkę albo te kobiety na ulicy małego guna w torebce. Jakby ktoś miał relacje mediów z takiej rzeczywistości to niech podeśle.
Jak widac na przykladzie Stanow powszechny dostep do broni zmniejsza bezpieczenstwo ,zawsze sie znajdzie jakis pierdolec,ktory zechce efektownie strzelic samoboja i zabrac ze soba kilkadziesiat osob . Wystarczylaby wola polityczna,zeby wziac sie za islam ale jej nie ma i w tym jest problem .
 
Rozgorzala ogolnopolska dyskusja o islamofobii Polakow ,bo gwizdano na Mameda -to jest jakas paranoja biorac pod uwage jakich bestialstw dopuszczaja sie muslimy na innowiercach w swoich krajach . Czesto te zbrodnie sa zgodne z ichniejszym prawem i dzieje sie to prawie w kazdym kraju muzulmanskim .Czemu o tym sie prawie nie mowi a placze sie nad gwizdami ? W polityce zagranicznej stosuje sie zasade proporcjonalnosci ,ale nie w stosunku do krajow muslimskich ,oni u siebie moga nas zarzynac my u siebie nie mozemy na nich gwizdac . Oczywiscie nie namawiam do zabijania , tylko zwracam uwage na absurdalnosc tej sytuacji .
http://wpolityce.pl/swiat/341964-ks...-jest-wiele-wersetow-zachecajacych-do-dzihadu
Na to gwizdanie miałbym jedną ripostę, ale nie mam do tego talentu. Zrobić highglight wybuczanych i wygwizdanych zawodników po werdyktach w USA i mówić im, że nie lubią krajów i ras, które reprezentują wybuczani ;)
Przecież tam był tłum, wielu niezainteresowanych tym sportem w jego naturze. Wg mnie jak i zapewne ich Borys zasłużył na wygraną, ale okazali to w typowy dla tłumu sposób. Cała historia. Na niektórych buczą już jak wchodzą do oktagonu/ringu. To już w ogóle kurwa powód do wypowiedzenia wojny z danym krajem. Parodia :D
 
dwie ulice ode mnie syryjczyk zajebal nozem pracownika czerwonego krzyza dzisiaj o 10, policja zlapala go po pieciu minutach jak sobie schodzil ulica w dol, zlapali go obok mojego mieszkania...
 
dwie ulice ode mnie syryjczyk zajebal nozem pracownika czerwonego krzyza dzisiaj o 10, policja zlapala go po pieciu minutach jak sobie schodzil ulica w dol, zlapali go obok mojego mieszkania...

pocisnałeś mu na fejsie?
 
dwie ulice ode mnie syryjczyk zajebal nozem pracownika czerwonego krzyza dzisiaj o 10, policja zlapala go po pieciu minutach jak sobie schodzil ulica w dol, zlapali go obok mojego mieszkania...

Daj info z jakiegos medium
 
Przecież szwabske media zatuszują to i nie będzie żadnej wiadomości.
@Gaara napisz twita do Szewko on to ogarnie.
 
nic wiecej tam nie jest napisane, oprocz tego co wrzucilem. podobno sie poklocili i tyle
Ty nie mieszkasz czasem w Saarbrucken?

Algierczyk, który wczoraj zaatakował policjanta przed katedrą Notre Dame w Paryżu, pracował w Szwecji jako dziennikarz. Także teoria o pastuchach z karabinami odpada, jak pisałem wyżej, nie znasz dnia ani godziny jak któremuś odjebie, miał żonę a jakże Szwedkę ;)

Iran jest szyicki, większość muzoli i ci najgorsi to sunnici. Dla sunitów szyici są prawie jak niewierni. Podzielili się po śmierci guru mistrza mohameda. Wiadomo, władza po wojennym watażce kilku kusiła.
 
no nic, bo tak czasami czytam, ze kazdy muslim to z góry zły i tylko czeka żeby Cie wysadzić.

no ale kto zabijal teraz w Iranie? kosmici? Nie rozumiem co chcesz tutaj udowodnic. Ze niby muslimy zabijaja wszystkich po rowno?
 
To co tam się stało, bo nie mam czasu drążyć?
Wiem jednak, że Iran to nie Irak i Teheran też był bliższy zachodniemu światu niż Bagdad, Kabul czy inne Damaszki. Może po prostu taki atak na tych ugadanych ze światem, co jest nie na rękę tym nieugadanym (Isis i innym zjebom) ;)?

Choć przecież tu też padało, że jeden drugiego zabił za jedzenie loda i szlugi w ramadan. Także wystarczy odchył od religii do ataku na braci czy siostry w wierze ;) Jak to trzeba być pojebanym...

Naprawdę jeśli którykolwiek muzułmanin chce się integrować to powinien zacząć od zrozumienia, że nie ma żadnego Allaha, a jego religia to stek starożytnych wymysłów. Może czas w tym wieku wyeliminować już i wszystkie religie. By nie było kolejnego powodu do konfliktów, a jednego z głównych. I jednego z takich, w których najciężej o kompromis, gdy obie strony ślepo zapatrzone w swoją stronę. A nawet, gdy jedna, w tym wypadku oni...Chcesz żyć w Europie 21 wieku? Bądź człowiekiem 21 wieku, a nie 15 max...
 
Może czas w tym wieku wyeliminować już i wszystkie religie. By nie było kolejnego powodu do konfliktów, a jednego z głównych. I jednego z takich, w których najciężej o kompromis, gdy obie strony ślepo zapatrzone w swoją stronę.

A czemu chcesz ograniczyc ludziom wolnosc i prawo do tego w co maja wierzyc? Jezeli nikogo nie zabijaja w imie swojej religii to dla mnie moga nawet wierzyc w zabe lub kalafior.
 
A czemu chcesz ograniczyc ludziom wolnosc i prawo do tego w co maja wierzyc? Jezeli nikogo nie zabijaja w imie swojej religii to dla mnie moga nawet wierzyc w zabe lub kalafior.
pewnie, to nie religia jest groźna, tylko człowiek.
 
a dzisiaj zamachy w Teheranie, jakos cicho o tym. A tam przeciez praktycznie same muslimy, to jak to, o co chodzi ?

Nie znam dokladnie sprawy ale wiem ze w islamie są odłamy. Sunnizm, szyizm, ...

Iran to przede wszystkim szyici. Wiec mozliwe ze zostali zaatakowani przez sunnitów...
 
a dzisiaj zamachy w Teheranie, jakos cicho o tym. A tam przeciez praktycznie same muslimy, to jak to, o co chodzi ?

Te skrajne grupy terrorystyczne to są wahhabici zdaje się i oni postulują skrajnie rygorystyczne dosłowne traktowanie Koranu. Szyici itd są dość stosunkowo znormalizowanymi muzułmanami, więc jak nie przestrzegają do końca wahabickiej interpretacji Koranu, to też muszą zostać ukarani. A z tego co wiem to w Iranie raczej większość ma niechętne nastawienie do szariatu itd...
 
Back
Top