Integracja Uchodźcy Muzułmanie Muslim Inwazja

18838896_728977290619373_8717473665007443154_n.jpg
 
Czytałem wczoraj informacje po zamachu w Londynie i większe media w UK, Polsce opisywały to jako "incydent". Mam wrażenie, że ta babka co chciała poświęcić 10 Polaków redaguje każdą gazetę. W głowie się to nie mieści.

Ja mam nadzieję, że Prezydent to ostatnie zdanie będzie realizował.
 
Kurwa, mam nadzieję, że jak najdłużej ominie nas ta plaga zamachów.
Z jednej strony szkoda mi mieszkańców UK, z drugiej zaś sami sobie zgotowali ten los.
 
Gdybym był decydentem w tych sprawach to rozjebałbym je
Kwintesencja lewackiej kurwa logiki!!! Uczciwy imam nawołujący do zmian i rewolucji w islamie, który jest spierdolony od fundamentu, a zlewaczała idiotka jednotorową logiką wyjeżdża.
 
ja to nie mogę pojąć, ze w dzisiejszych czasach, przy tej technice , wywiad czy tam wojsko nie jest w stanie rozjebać paru pastuchów z kałachami. To panstwo islamskie powinno istnieć jeden tydzień a już trwa sobie od ładnych paru lat. Tu musi być rozgrywana jakaś gierka służb czy coś w tym stylu.

Przypomnijmy sobie koniec wojny w Polsce i jak tu Ruscy robili porządki. Mieli pochowanych po lasach tysiące bardziej lub mniej zawodowych żołnierzy, dobrze uzbrojonych. Nie mieli wtedy technologii i innych pierdół, ludność przeciwko nim a i tak w kilka lat zniszczyli całe podziemie.
 
bo teoretycznie kazdy muslim zyjacy w eu moze oglosic nagle, ze jest czlonkiem isis i zaczac zabijac. teraz to wiecej symbol niz organizacja, ktora mozna zniszczyc
 
Europa Zachodnia jest juz stracona ,co oni moga zrobic z tak olbrzymia spolecznoscia muzulmanska ? Przeciez sluzby specjalne nie sa w stanie monitorowac takiej ilosci ludzi .Jedyna szansa dla Polski to nie wpuszczac .
 
Europa Zachodnia jest juz stracona ,co oni moga zrobic z tak olbrzymia spolecznoscia muzulmanska ? Przeciez sluzby specjalne nie sa w stanie monitorowac takiej ilosci ludzi .Jedyna szansa dla Polski to nie wpuszczac .

Wrócić do korzeni zwalczyć ogień ogniem, my nie żyjemy u nich, niech oni żyją u siebie, ale ten gloryfikowany humanizm na to nie pozwoli.

ja to nie mogę pojąć, ze w dzisiejszych czasach, przy tej technice , wywiad czy tam wojsko nie jest w stanie rozjebać paru pastuchów z kałachami. To panstwo islamskie powinno istnieć jeden tydzień a już trwa sobie od ładnych paru lat. Tu musi być rozgrywana jakaś gierka służb czy coś w tym stylu.

Przypomnijmy sobie koniec wojny w Polsce i jak tu Ruscy robili porządki. Mieli pochowanych po lasach tysiące bardziej lub mniej zawodowych żołnierzy, dobrze uzbrojonych. Nie mieli wtedy technologii i innych pierdół, ludność przeciwko nim a i tak w kilka lat zniszczyli całe podziemie.
Bo pora w końcu zrozumieć, że to nie jest kilku pastuchów z kałachami, a jedna czwarta globu, czy ile tam tych małp istnieje. Muzułmanie są jak chodzące niewypały, nie wiadomo, który nagle wydedukuje przy pomocy swojego zjebanego imama i książki szatana, że pora się wysadzić zabijając kilku niewiernych, by szybkim rzutem dostać się do raju. A słabych europejczyków ogranicza kaganiec, który sami sobie stworzyli, broń przeciwko wolności słowa i nazywania złych czynów czymś złym, poprawność polityczna, humanizm, strach przed utratą dóbr doczesnych, udawanie, że każda kultura jest równa co jest największym żartem wszech czasów. Islam nie dał nam patrząc procentowo nic. Kompletnie nic.
 
Last edited:
Ale jak sobie to wyobrazasz w praktyce ? Jesli sie nie obudzili po zamachu na male dziewczynki w Manchesterze to juz sie nie obudza , lewaki wygraly w wyscigu samounicestwienia .
No właśnie niestety jest to zadanie od podstaw niewykonalne. I to jest najbardziej przerażające, że dla tych małp islamskich to byłaby normalność ba nawet formalność a dla nas jest to niewyobrażalne.
 
Islam to ideologia, ktorej celem jest podboj. Jak dlugo ludzie beda udawac, ze jest to religia na rowni z chrzescijanstwem tak dlugo beda babrac sie w tym gownie.
A propos tego zamachu w Manchesterze. Mowilem znajomemu, ze dopoki sie tych wszystkich ciapakow nie pozbeda doputy beda zyc w strachu. Wieksza ilosc policji czy nawet wojska na ulicach nic nie zmieni. Ludzie beda ginac bez wzgledu na profesje...
 
Islam to ideologia, ktorej celem jest podboj. Jak dlugo ludzie beda udawac, ze jest to religia na rowni z chrzescijanstwem tak dlugo beda babrac sie w tym gownie.
A propos tego zamachu w Manchesterze. Mowilem znajomemu, ze dopoki sie tych wszystkich ciapakow nie pozbeda doputy beda zyc w strachu. Wieksza ilosc policji czy nawet wojska na ulicach nic nie zmieni. Ludzie beda ginac bez wzgledu na profesje...

Dokładnie a angole jak i większość europejczyków nie biorą do równania jednej zmiennej. Ilości muzułmanów, która z roku na rok będzie rosła. Za 10-20 lat więcej wojska tym bardziej nic nie da. Jeżeli teraz nie mogą ich upilnować to co będzie za te 10 lat. Nikt jeszcze tego na głos nie powiedział, głupki i tchórze.
 
Żenujący zdrajcy, reżyserują pokojowy protest kilku kukiełek. Lewacy są w tym mocni, u nas kręcono fikcyjną budowę inwestycji przez tęposława komuruskiego, angielski oddział cnn poszedł o krok dalej, kręci, że islam jest religią pokoju.

 
oni maja po prostu placone od swoich decydentow za wyglaszanie okreslonych tez. Nikt nie moze byc az tak glupi. Czas skonczyc z naiwnoscia.
Oczywiscie,ze tak ,to sa podle sprzedawczyki ,ktorzy chca przehandlowac Polske za kase czy tez za stanowiska . Zenek spod Zabki po trzech klasach podstawowki ma rozsadniejsze podejscie niz ci wyksztalceni i bywali w swiecie osobnicy . Widza,ze dalo sie wyprac mozgi zachodnim spoleczenstwom i to samo chca powtorzyc u nas .
 
Oczywiscie,ze tak ,to sa podle sprzedawczyki ,ktorzy chca przehandlowac Polske za kase czy tez za stanowiska . Zenek spod Zabki po trzech klasach podstawowki ma rozsadniejsze podejscie niz ci wyksztalceni i bywali w swiecie osobnicy . Widza,ze dalo sie wyprac mozgi zachodnim spoleczenstwom i to samo chca powtorzyc u nas .
ja pisze ogolnie o calej lewicy ich decydentami i sponsorami jest po prostu banksterka krecaca tym swiatem. Nawet u Merkelowej nie podejrzewam az takiego spierdolenia umyslowego to musi miec jakies drugie dno.
 
ja pisze ogolnie o calej lewicy ich decydentami i sponsorami jest po prostu banksterka krecaca tym swiatem. Nawet u Merkelowej nie podejrzewam az takiego spierdolenia umyslowego to musi miec jakies drugie dno.
Wiadomo ,Merkel ktora byla wybitnym politykiem z punktu widzenia niemieckiego nagle dostala pierdolca na punkcie islamizacji i tym samym oslabiania wlasnego kraju ? Smierdzi to na kilometr .
 
Wyobrażam sobie co by było gdyby właściciel tego baru miał pompkę albo te kobiety na ulicy małego guna w torebce. Jakby ktoś miał relacje mediów z takiej rzeczywistości to niech podeśle.

Nie ma takiej relacji bo malo kto szczególnie w Europie zachodniej nosi przy sobie broń. Brudasy wybierają te kraje nie tylko ze wzgledu na warunki socjalne, ale tez dlatego ze społeczeństwo jest tak zpizdziałe ze moga robić co chcą. To jest kurwa żałosne ze dwóch arabów terroryzuje pol dzielnicy. Jeden człowiek z małym gunem jak piszesz i jest po problemie. Ale ludzie wola wierzyć władzy ze jest bezpiecznie, a policja woli trzymać w puszcze znanych ludzi bez wyroku i brylowac w mediach niż zajmować się realnymi problemami
 
Nie ma takiej relacji bo malo kto szczególnie w Europie zachodniej nosi przy sobie broń. Brudasy wybierają te kraje nie tylko ze wzgledu na warunki socjalne, ale tez dlatego ze społeczeństwo jest tak zpizdziałe ze moga robić co chcą. To jest kurwa żałosne ze dwóch arabów terroryzuje pol dzielnicy. Jeden człowiek z małym gunem jak piszesz i jest po problemie. Ale ludzie wola wierzyć władzy ze jest bezpiecznie, a policja woli trzymać w puszcze znanych ludzi bez wyroku i brylowac w mediach niż zajmować się realnymi problemami
Wiem że nie ma takiej relacji bo nie żyjemy w tej rzeczywistości o której pisałem w której bym chciał żyć
 
Back
Top