Integracja Uchodźcy Muzułmanie Muslim Inwazja

No to czym sie roznimy od muslimow? Oni tez sprzedaja kulki ludziom odmiennej wiary, odmiennym pogladom, odmiennej orientacji seksualnej czy koloru skory. Pewnie uwazaja nasz system za zly a naszych przywodcow za nastepcow Hitlera.
W sumie to nie jestem za karą śmierci, wolałbym, żeby osoby szkodzące społeczeństwu, były w więzieniu zmuszane do działania odwrotnego - pracy na rzecz społeczeństwa (a nie jeszcze stanowiły obciążenie). Z drugiej strony dziwi mnie, że w świecie, w którym można umrzeć za niewinność, najgorszym zbrodniarzom nie dzieje się krzywda - tak jak dziwi mnie, że niegdyś nikt nie odstrzelił hitlera (choć on miał lepszą ochronę niż taka merkel, która skazała Europę na powolną zagładę).

A czym się różnimy? To tak jakby sebix sprzedał bez powodu buta dziewczynce, a jej ojciec gotując się ze złości sprzedał jemu buta, to wg ciebie jest między nimi znak równości? Czy jak Państwo skaże kogoś na 25 lat niewoli, jest = joseph fritzl, który również przetrzymywał ludzi w niewoli? No nie.

Jak powstrzymać atak wrogiej nam kultury i ich wspomożycieli? Prośbą, perswazją? Tak czy siak skończy się wojną, im później, tym więcej ofiar.
 
To o czym pisałem? :) #incepcja

Wychodzi na to, że twoim zdaniem człowiek nie powinien ponosić odpowiedzialności za to co pisze na twitterze.

Nie rozumiem, mozesz wytlumaczyc? ;) Albo prosze nie, to ponad moje mozliwosci (bo przeciez jak napisze, ze nie chce mi sie dyskutowac to nie uwierzysz)

Jakbyś nie chciał dyskutować to byś się nie wtrącał w dyskusję. Chyba, że chciałeś sobie po prostu zakpić i liczyłeś, że nikt nie zwróci uwagi na twoją wypowiedź... Tylko skoro tak to po co zadawałeś jakieś pytania??

Hehhe naprawde argumenty lewactwa - cierpienie.
Jak zlamal prawo - kara z paragrafow, to jest tak oczywiste, ze nie ma o czym gadac. Tylko nadal nie wyjasniles gdzie ktos zlamal prawo (a przypomianm mowa o karze smierci). Bo o zdrade panstwa to niektorzy chcieli Czesława za "Nienawidzę Cie Polsko" sadzic :) No chyba ze jestes za eugenika, taka faszystowska, w sensie IQ nizsze niz, to kastracja albo odstrzal. Wtedy Lis kto wie, moze by sie nie zalapal na twoj limit. Sprawa postawiona jasno: odstrzal nie za to, co ktos zrobil, ale za DNA. To jest przynajmniej konsystentne bo nie musisz dowodzic "zdrady stanu". W sumie nasz nieformalny lider tez cos mowil o genetyce :)

- To jakaś szczególna historia. Ci biedni ludzie jak są tam, to są zarzynani przez barbarzyńców z Państwa Islamskiego, to teraz my ich nie będziemy przyjmować, bo oni mogą być z IS? To jest jakieś zupełne szaleństwo. To tak, jakby w latach 80. czy wcześniej Polaków nie przyjmować w krajach zachodnich, mówiąc, że być może oni założą siatkę komunistyczną - przypomniał Tomasz Lis.

W tej wypowiedzi Tomasz Lis udaje, że nie przyjmowanie uchodźców z Syrii z obawy przed terroryzmem jest szaleństwem, ale już to mu nie przeszkadza:

In responding to such statements, Netanyahu stressed Israel’s medical care for over 1,000 injured Syrians, as well as efforts to aid African nations and thus stem the flow of migrants. However, he said that Israel’s “lack of demographic and geographic depth” requires controlling its borders against both “illegal migrants and terrorism.”

Zresztą Polacy między innymi z powodu bycia niegdyś krajem komunistycznym dalej mają problemy z dostawaniem wiz do US np... For security reasons.
Czyli mamy szantażowanie emocjami i manipulacje informacjami w celu rozprzestrzeniania terroryzmu i rozbijania wewnętrznego państwa.

- Można stracić władzę, ale nie stracić honoru, tymczasem tutaj może odbyć się to pakietowo - tak redaktor naczelny „Newsweeka” skomentował działania Platformy Obywatelskiej ws. przyjęcia do Polski uchodźców z Afryki i Bliskiego Wschodu. Jego zdaniem PO cały czas kluczy w tej sprawie, unikając wiążących deklaracji i bojąc się powiedzieć Polakom, że należy przyjąć imigrantów. Bo tylko taka decyzja, zdaniem Tomasza Lisa, byłaby decyzją przyzwoitą i godną szacunku.

Jeszcze dalej w ocenie działań partii rządzącej ws. imigrantów poszedł prof. Wiesław Władyka z „Polityki”. - Ja się wstydzę - przyznał. - Jest mi strasznie przykro, ze Polska z całym jej doświadczeniem, kapitałem „Solidarności”, fantastycznymi hasłami, które towarzyszą naszej historii i pamięcią o wielkich gestach wsparcia i pomocy, z którymi się spotykaliśmy, nie potrafi się zebrać na jakiś gest w tej sprawie. Publicysta skrytykował podziały wśród klasy politycznej w tej materii, a także fakt, że rządzący za wszelką cenę starają się coś ugrać w negocjacjach dotyczących kwot uchodźców, które przypadną na poszczególne kraje Unii Europejskiej.


Nie ma żadnego gestu, po którym, siedząc przed telewizorem, ktoś powiedziałby „O, wreszcie ktoś zachował się, jak należy”.

- My jesteśmy bardzo chrześcijańscy i bardzo solidarni pod warunkiem, ze nie musimy weryfikować tego w praktyce - dodał Tomasz Lis. - Nie ma żadnego gestu, po którym, siedząc przed telewizorem, ktoś powiedziałby „O, wreszcie ktoś zachował się, jak należy” - stwierdził.
http://www.newsweek.pl/polska/poran...imigracyjnym-w-polsce-,artykuly,370267,1.html

Wywoływanie poczucia winy z jednoczesnym krytykowaniem jakiegokolwiek oporu polityków wobec decyzji unii europejskiej. Propagowanie zależności Polski od aparatów administracyjnych znajdujących się poza granicami naszego państwa... <--to jest pozbawianie kraju niepodległości

Jeszcze było więcej kwiatków od tego pana, ale to teraz nie wrzucę bo wychodzę... Najwyżej później.
 
Wychodzi na to, że twoim zdaniem człowiek nie powinien ponosić odpowiedzialności za to co pisze na twitterze.
Smierc?

Dla mnie to jest jedyne pytanie w tej dyskusji, @Paps, podkreslam to od poczatku.
Wszystko to co przytoczyles to sa poglady. Osobiscie nie zgadzam sie z nimi, ale dla mnie to nie jest powod by kogos zabic.

Niesioloski i Macierewicz niech se pisza co chca. Lis tez. Wszyscy wymienieni sa szkodliwi dla naszego kraju. Nie zgadzam sie z nimi, ale nie pisze, ze nalezy im sie smierc.

Jezeli to jest dziwne to sorry, nie ma wspolnego mianownika do dyskusji. Cala reszta to "goebelsowski" trik - imputowanie pogladow.
 
Lisowi jako zdrajcy juz od dawna nalezy sie stryczek,kulka w leb zbyt humanitarnie.Proste i logiczne.Zdracy powinni WISIEC.
I w pizdzie mam pseudo demokracje wolnosc slowa,i uczciwe sądy.Stryczek i truchlo do rzeki.Papa
 
Lisowi jako zdrajcy juz od dawna nalezy sie stryczek,kulka w leb zbyt humanitarnie.Proste i logiczne.Zdracy powinni WISIEC.
I w pizdzie mam pseudo demokracje wolnosc slowa,i uczciwe sądy.Stryczek i truchlo do rzeki.Papa

Mieszkasz w Dortmundzie? Niemieckim Dortmundzie? Podejrzane. Pewnie dziadek z dziadkiem Tuska sluzyl. Zalatujesz zdrajca na kilometr. Kula w leb. Tak humanitarnie.
 
ostatnio troche myslalem nad mozliwosciami rozwiazania kryzysu w EU z muslimami i zastanawiam sie, czemu nie stosuje sie odpowiedzialnosci zbiorowej. Cala rodzina takiego mordercy muslima, lacznie z wujkami i ciociami do 3 pokolenia powinna byc wywalona z EU. Chcialbym wtedy zobaczyc jak zmieni sie sytuacja i czy nie bedzie latwiej zapobiec podobnym atakom...
Od dawna to mówię. Niestety to Niemiecka metoda stosowana przez Szawabów od dawna.
Ja poszedłbym dalej ale tego już nie napisze.
W przypadku Polaków zabitych w zamachach w obcym kraju również zastosowałbym odwet. Dwóch zginęło w we wczorajszym zamachu jeden jest ranny OK = 200 Czejenów jest wywalonnych z Polski a 100 pozbawionych świadczeń socjalnych , mieszkań i majątkow.
 
Panie Spa,Ty za te swoje lewackie, a nastepnie personalne podjazdy powinienes dostac moze nie kule w leb ale liscia to juz napewno.Zaliczasz sie zapewne do tej bandy hipstero pedalow w rurkach drqcycj jape o wolnosci slowa i pijesz krem z brokulow przez rurke.Wybaczam Ci.Samo zycie Cie wyrucha:-)
 
Ja pierdole,u niektorych widze odezwala sie cecha ktorej u braci Słowian nienawidze.Woli taki jeden za ryj byc trzymany krótko i będzie strzelał/dawał liścia za to że ktoś nie myśli tak jak on.
Za pozno sie urodziliscie panowie.
Lata 1945-89 byłyby idealne,a i sporo struktur istniało w których moglibyscie sie realizowac.

Lis jest mega dzbanem i moim zdaniem on nawet nie musi byc na niczyim sznurku.On ma prozaicznie spierdolony łeb.
Czy to jest powód aby go zabijać ?
Nie sądze.

Lisowi jako zdrajcy juz od dawna nalezy sie stryczek,kulka w leb zbyt humanitarnie.Proste i logiczne.Zdracy powinni WISIEC.
I w pizdzie mam pseudo demokracje wolnosc slowa,i uczciwe sądy.Stryczek i truchlo do rzeki.Papa

Oni też.

isis-wankers.jpg
 
Panie Spa,Ty za te swoje lewackie, a nastepnie personalne podjazdy powinienes dostac moze nie kule w leb ale liscia to juz napewno.Zaliczasz sie zapewne do tej bandy hipstero pedalow w rurkach drqcycj jape o wolnosci slowa i pijesz krem z brokulow przez rurke.Wybaczam Ci.Samo zycie Cie wyrucha:-)

Mozg rozjebany. Mam nadzieje, ze zaraz napiszesz, ze mnie trollujesz i jutro rano wszyscy sie bedziemy z tego smiac...
 
Smierc?

Dla mnie to jest jedyne pytanie w tej dyskusji, @Paps, podkreslam to od poczatku.
Wszystko to co przytoczyles to sa poglady. Osobiscie nie zgadzam sie z nimi, ale dla mnie to nie jest powod by kogos zabic.

Niesioloski i Macierewicz niech se pisza co chca. Lis tez. Wszyscy wymienieni sa szkodliwi dla naszego kraju. Nie zgadzam sie z nimi, ale nie pisze, ze nalezy im sie smierc.

Jezeli to jest dziwne to sorry, nie ma wspolnego mianownika do dyskusji. Cala reszta to "goebelsowski" trik - imputowanie pogladow.

Ja też bym nikogo za same poglądy nie zabił. Mówię tylko, że w czasach kiedy Polska była niepodległa i liczyła się na arenie międzynarodowej najpewniej zostałby za swoją działalność publicznie stracony.

A w świetle obecnego prawa powinien odpowiadać za zdradę stanu razem z wieloma innymi ludźmi.

Tak samo jak odpowiada za swoje słowa jakikolwiek skrajnie prawicowy publicysta, w przypadku opublikowania artykułu w którym sugeruje, że powinno się żydów czy pedałów mordować, albo izolować od społeczeństwa...

To też tylko jego opinia czy tam poglądy...

No ale raczej się nie zrozumiemy, także miłego wieczoru.
 
Ja też bym nikogo za same poglądy nie zabił.
Nie byłoby dyskusji, gdybyś tak od razu powiedział. Właśnie to nas różni od szariatowców czy lewactwa (dla mnie to to samo, zreszta pewnie stad sojusz).

Mówię tylko, że w czasach kiedy Polska była niepodległa i liczyła się na arenie międzynarodowej najpewniej zostałby za swoją działalność publicznie stracony.
Publiczne stracenie dziennikarza? Który kraj stawiłbyś tutaj za wzorzec takiego postępowania, ewentualnie przykład konkretny?

A w świetle obecnego prawa powinien odpowiadać za zdradę stanu razem z wieloma innymi ludźmi.
Jeżeli będzie niezależny (bez nacisków politycznych - bo tych z definicji nie obchodzą dowody a jednynie personalia, wydźwięk medialny, socjologiczny) i techniczny sąd, nie mam nic przeciwko. Prokurator zbiera dowody na złamania prawa i heja, nic mi do tego. Dlatego tak ważny jest model monteskiuszowski. Inaczej to szariat/bolszewizm (bolszariart ;)).

mordować
Bezpośrednich nawoływań do przemocy prawo do wolności wypowiedzi oczywiście nie obejmuje. Takie nawoływania (bezpośrednie, a nie wydumane) do kradzieży, pobicia, mordu itp powinny być ścigane z urzędu.
Natomiast jak ktoś napisze coś, co drugiego wkurza, boli lub wg niego jest to nieprawda - to co najwyżej pozew prywatny.

To też tylko jego opinia czy tam poglądy...
Nie. Nawoływanie do złamania prawa to nie opinia. Nawoływanie do działań w ramach prawa - ok. Poza prawem - nie ok.
 
Publiczne stracenie dziennikarza? Który kraj stawiłbyś tutaj za wzorzec takiego postępowania, ewentualnie przykład konkretny?

Nie mam wzorca na publiczne stracenie dziennikarza... Kiedyś nie było mediów, a tacy co podburzali ludzi żeby działali na niekorzyść ojczyzny, tak jak im car karze, nazywało się po imieniu szpiegami, czy agentami... Teraz się zrobiło zamieszanie bo do polityki dorwali się ludzie co nie mają pojęcia co jest dla kogo dobre i wielu z nich żyje różnymi utopiami...

Jeżeli będzie niezależny (bez nacisków politycznych - bo tych z definicji nie obchodzą dowody a jednynie personalia, wydźwięk medialny, socjologiczny) i techniczny sąd, nie mam nic przeciwko. Prokurator zbiera dowody na złamania prawa i heja, nic mi do tego. Dlatego tak ważny jest model monteskiuszowski. Inaczej to szariat/bolszewizm (bolszariart ;)).

No tak. Moim zdaniem jak najbardziej winny, bo udawać, że nie zna konsekwencji to sobie mógł 10 lat temu. Jest wykształcony i jeśli nie mówi o polityce to gada z sensem, więc robi to z premedytacją. I najprawdopodobniej ma za to płacone ekstra...

A największy problem to znaleźć teraz niezależny sąd. Skoro już nawet nauka się zdążyła upolitycznić....

Bezpośrednich nawoływań do przemocy prawo do wolności wypowiedzi oczywiście nie obejmuje. Takie nawoływania (bezpośrednie, a nie wydumane) do kradzieży, pobicia, mordu itp powinny być ścigane z urzędu.
Natomiast jak ktoś napisze coś, co drugiego wkurza, boli lub wg niego jest to nieprawda - to co najwyżej pozew prywatny.


Nie. Nawoływanie do złamania prawa to nie opinia. Nawoływanie do działań w ramach prawa - ok. Poza prawem - nie ok.

On nawołuje do traktowania Polski jako państwa podległego, mającego ślepo wykonywać polecenia... Jest częścią propagandową zorganizowanego procesu pozbawiania nas niepodległości. Jak zresztą wielu innych.
Tak samo jak cygan wciskając ci podrobione perfumy czy zegarek tylko wyraża swoją opinię, która ty możesz przyjąć lub nie. W przypadku Lisa jest to oszustwo o szczególnie okrutnym charakterze. Bo pozbawienie suwerenności milionów ludzi i narażenie ich na bycie bezpośrednią ofiarą terroryzmu jest jednak znacznie gorsze niż kupienie podrobionych perfum czy zegarka...
Zresztą w efekcie tego też giną ludzie, więc po części jest to podżeganie do samobójstwa. Również karalne. A fakt, że niektórzy nie uważają wchodzenia do klatki z lwem za coś groźnego, nie upoważnia Cię do wmawiania ludziom, że to jest coś niegroźnego. To samo z puszczaniem lwa do ludzi. Jeżeli podżegasz kogoś żeby spuścił agresywnego psa ze smyczy i w efekcie ten pies kogoś pogryzie to też za to odpowiadasz.

I w świetle naszego prawa można nawoływać do izolowania żydów, wystarczy zasugerować konieczność wprowadzenia zakazu obrzezania, argumentując to biednymi dziećmi, które przez to strasznie cierpią. A potem zamykać i tych co obrzezają i tych co są obrzezani.
To samo z homoseksualistami, bo homoseksualizm jest szkodliwy dla społeczeństwa jak i samych gejów.

Jeżeli w przypadku rastafari i marihuany było to legalne to w tym wypadku tak samo jest.
 
Last edited:
Lis nie miał czy nie kandydował kiedyś w wyborach czasem ;)?

Tak czy siak ciężko robić z niego szeregowego dziennikarza. To jest celebryta dziennikarstwa raczej, a rozpoznawalnością konkurować może z Ibiszem czy Chajzerem ;)

Coś mi się jeszcze rzuciło w oczy po przeczytaniu paru stron. Nie porównujmy tego jak my mamy się zachowywać wobec obcych mieszkających na naszym terenie, do tego co każdy kraj robi we własnym zakresie u siebie i ze swoimi obywatelami.
 
Eeee nie, po prostu tępa dzida z sekty "kalkulatorowej".

Wedle jej logiki mozna wpusic do Polski jakiegos chorego multimilionera z licencja na zabicie 10 Polaków, jeśli wpłaci do NFZ na leczenie niepłodności kwotę taką, że urodzi sie 6999 innych Polaków. Tzn może niekoniecznie Polaków, wszak chodzi o liczbę, będzie więcej ludzi - czysty zysk!
 
Eeee nie, po prostu tępa dzida z sekty "kalkulatorowej".

Wedle jej logiki mozna wpusic do Polski jakiegos chorego multimilionera z licencja na zabicie 10 Polaków, jeśli wpłaci do NFZ na leczenie niepłodności kwotę taką, że urodzi sie 6999 innych Polaków. Tzn może niekoniecznie Polaków, wszak chodzi o liczbę, będzie więcej ludzi - czysty zysk!

Ja ludziom zle nie zycze, ale jestem ciekawy, co by bylo, gdyby akurat ta 10, to by byla jej wlasna rodzina. Czy zmienilo by to w jakis sposob jej retoryke...
 
Ja ludziom zle nie zycze, ale jestem ciekawy, co by bylo, gdyby akurat ta 10, to by byla jej wlasna rodzina. Czy zmienilo by to w jakis sposob jej retoryke...
Dokladnie.

Natomiast widac jak to dziala w praktyce: nieszczelne granice, przemyt, forsowanie legalnych przejść granicznych, akceptacja zachowań niezgodnych z naszym systemem prawnym, fałszywe dokumenty, brak pomyslu na integracje, biernosc wobec ekstremistycznych imamów, brak długofalowego pomysłu. Przyjmowanie na tych samych zasadach ludzi którym grozi śmierć z rąk ISIS bo przejeła ich wioskę, oraz tych których kraj jest biedny i chcą spróbować lepszego życia w EU. Naiwność geopolityczna, bierność militarna.

Nie da sie pomoc wszystkim, wiec trzeba wybierac, "ordo caritatis":
http://jagiellonski24.pl/2016/04/08/szewczyk-wszystkim-nie-mozemy-pomoc/

Trzeba pomagac innym i jak moge, tak robie. Przyjeli Syryjczyków (rodziny chrześcijańskie, z tego co wiem, inne nie przyjeżdzały) w nasze pobliże to chciałem jakoś pomóc, ale za poźno, w nocy przyjechały fury na niemieckich blachach i wszyscy "uciekli".


Edit:
Wygwizdanie Mameda jest tak slabe, ze nawet nie wiem jak to opisac. Rzymscy katolicy, z pewnoscia umocnieni w Biblii, wygwizdali bogu ducha winnoego muzlumanina, sportowca - bo wygral. Ci sami Janusze jeszcze pare lat temu nosili go na rekach.
 
Last edited:
Edit:
Wygwizdanie Mameda jest tak slabe, ze nawet nie wiem jak to opisac. Rzymscy katolicy, z pewnoscia umocnieni w Biblii, wygwizdali bogu ducha winnoego muzlumanina, sportowca - bo wygral. Ci sami Janusze jeszcze pare lat temu nosili go na rekach.
Mądrze piszesz, ale nie kategoryzuj z tym gwizdaniem na Mameda, a jeszcze bardziej nie kategoryzuj katolików w tym gwizdaniu. Najbardziej buczały "celebryckie" trybuny. Janusze wyszli po Popku, albo po Pudzianie.
 
Mądrze piszesz, ale nie kategoryzuj z tym gwizdaniem na Mameda, a jeszcze bardziej nie kategoryzuj katolików w tym gwizdaniu. Najbardziej buczały "celebryckie" trybuny. Janusze wyszli po Popku, albo po Pudzianie.
Oczywiście, że drwię. O statystyczną koszulkę i statystyczny łańcuszek mógłbym się jednak założyć.
 
Back
Top