Integracja Uchodźcy Muzułmanie Muslim Inwazja

Gaara obyś miał rację. Jednak patrząc na to kto rządzi w Niemczech i kogo oni wybierają, to mam duże wątpliwości. Jednak ja tam nie mieszkam więc zdaję się na Ciebie. Jeśli w zbliżających się wyborach wygra partia Merkel lub debila Schulz`a, to w Reichu nic się nie zmieni. W Polsce polityk, który w obecnym czasie oświadczy, iż należy przyjmować uchodźców popełni polityczne seppuku.
 
Chodzi o to, ze jest pewna grupa w kazdej religii która sobie interpretuje religię na swój sposób i tak jest/było i w Islamie i w Chrześcijaństwie. To w odpowiedzi na zarzut jak to islam jest zbrodniczą religią
Stawiasz koran na równi z Biblią? Polecam przeczytać obie księgi, skoro jeszcze nie wiesz, która z nich powinna być bezzwłocznie zakazana w każdym cywilizowanym kraju.
 
Gaara obyś miał rację. Jednak patrząc na to kto rządzi w Niemczech i kogo oni wybierają, to mam duże wątpliwości. Jednak ja tam nie mieszkam więc zdaję się na Ciebie. Jeśli w zbliżających się wyborach wygra partia Merkel lub debila Schulz`a, to w Reichu nic się nie zmieni. W Polsce polityk, który w obecnym czasie oświadczy, iż należy przyjmować uchodźców popełni polityczne seppuku.
na pewno wygra partia merkel, ale wiem czy ona pozostanie kanclerzem, bo sa konflikty wewnetrzne i duzo osob z jej partii chce sie jej pozbyc. modle sie, zeby schulz nie zostal kanclerzem
 
Stawiasz koran na równi z Biblią? Polecam przeczytać obie księgi, skoro jeszcze nie wiesz, która z nich powinna być bezzwłocznie zakazana w każdym cywilizowanym kraju.

czytałeś kiedyś Stary Testament ?

edit:

korand.jpg
 
Last edited:
czytałeś kiedyś Stary Testament ?

edit:

korand.jpg
Myślałem że, święta księga chrześcijan jest nowy testament ale co ja tam wiem. Ale pokaz mi teraz przypadki kiedy jakis chrześcijan idzie zabijac w imię wiary. I nie chodzi mi o takie przypadki jak gosc wchodzacy do kliniki aborcyjnej robi jatke tylko raczej w terror religijny wycelowany w niewiernych. W przeciwieństwie do Koranu nowy Testament mówi o nadstawianu drugiego policzka a nie o prowadzeniu świętej wojny.
 
Nie mogę edytować.
W przeciwieństwie do Koranu nowy Testament mówi o nadstawianu drugiego policzka a nie o prowadzeniu świętej wojny.
Dokładnie, to są podstawy wiedzy na ten temat, ale propaganda wyprała ludziom mózgi do tego stopnia, że wielu jest skłonnych uwierzyć w to, że nie ma różnicy między tymi dwiema księgami. Niektórzy nawet w to, że islam jest religią pokoju. :wall: Ale w jedno nie wierzą zbyt mocno, w takiję :crazy:
 
to chyba rzeczywiście mało wiesz. Czy Starego Testamentu nie czyta się w kościele ? A jak skomentujesz to, ze głowa KK, święty JPII całuje Koran? Myślał, że to nowa część Harrego Pottera ?

Przypadki zabijania przez chrześcijan w imię wiary pisałem wyżej. Z resztą to chyba jakiś żart, przez wieki KK "nawracał" z krzyżem i mieczem w ręku. plus do tego tysiące organizacji typu Ku Klux Klan krzyżem na swoich prześcieradłach mordowali murzynów. Ile Ty masz, 14 lat ?

Z resztą to do czego zmierzam, co dla przeciętne rozumnego i dojrzałego człowieka powinno być oczywiste, ze nie da się całej dużej społeczności wrzucić do jednego wora. To tak jak powiedzieć, ze wszyscy Polacy wierzą w zamach smoleński, no bo przecież całą władzę w kraju ma PiS, który promuje takie teorie. Albo, ze wszyscy Katolicy to wyznawcy Tadeusza Rydzyka i jego sekty.

Tak jak pisałem wcześniej, poznałem w życiu wielu muzułmanów i chyba nie móglbym sobie spojrzeć w lustro gdybym cokolwiek o nich złego miał powiedzieć tylko dlatego, ze są muzułmanami. Byłem w wielu meczetach i miejscach świętych, robiłem zdjęcia i nagrywałem filmy i NIKT na mnie się krzywo nie spojrzał. Co więcej, Muzułmanie szanują Chrześcijan, bo wierzymy w tego samego Boga, Jezus jest drugim najważniejszym prorokiem po Mahomecie a Maryja jako jedyna kobieta jest wymieniona w Koranie z imienia.

Strasznie mnie to śmieszy, ze w kraju takim jak Polska, który jest najbardziej hegemoniczny etnicznie w Europie, ludzie protestują przeciwko muslimom, których nie ma ! Z resztą pewnie jeden z drugmi w życiu żadnego nie poznali. Życie nie jest czarno-białe i nie ma prostych recept. Ludzie są tak głupi, tak łatwo nimi zmanipulować rzucając prostackie hasła. Kto się dziwi, ze naziści zdobyli władzę w wyborach w 33 w Niemczech ? Gdyby w Polsce pojawił się Hitler, tak samo by wygrał.

Problem z uchodźcami to nie jest problem, ze oni są muslimami. Problem jest taki, ze największa gospodarka świata jak UE, nie jest w stanie zadbać o swoje granice zewnętrzne, nie jest w stanie stworzyć żadnej polityki w sprawie uchodźców i nie jest w stanie ich kontrolować. Jaki np byłby problem zająć przy pomocy NATO część obszaru Syrii, wybudować tam ekstra ośrodki dla uchodzców, szkoły itd i tam tych ludzi trzymac ? finansowo to byloby pierdnięcie dla Unii. Niestety rządzą nami miernoty bez wizji. Jedni chcą brać jak Merkel bez żadnego sprawdzenia a drudzy to najchętniej by strzelali do łodzi na morzu.

I tak samo w Polsce rzuca się do jednego wora uchodźców jako terrorystów z ISIS. Na pewno niestety tacy też są ale też są ludzie którzy autentycznie uciekają przed wojną. W zeszłym roku byłem na granicy serbsko-węgierskiej i na własne oczy widziałem jak straż wyjmuje z lasu grupę ludzi, kilkoro dzieci, umordowane kobiety i dziadka na wózku inwalidzkim. Oni też są terrorystami ?.

Reasumując polecam wziąć pod rozwagę, że nie można ludzi klasyfikować bo wyznają jakąś tam religię czy są takiego pochodzenia. Świat nie jest czarno-biały. A najlepiej się tego dowiedzieć to ruszyć dupę poza swoją wieś a nie słuchać prostackiej propagandy.
 
I tak samo w Polsce rzuca się do jednego wora uchodźców jako terrorystów z ISIS. Na pewno niestety tacy też są ale też są ludzie którzy autentycznie uciekają przed wojną. W zeszłym roku byłem na granicy serbsko-węgierskiej i na własne oczy widziałem jak straż wyjmuje z lasu grupę ludzi, kilkoro dzieci, umordowane kobiety i dziadka na wózku inwalidzkim. Oni też są terrorystami ?.

Skoro ciekali przed wojną, to czemu byli w Serbii, a nie w Jordanii. Libanie, Turcji?
 
Na zachodzie nie jęczeli i nie jęczą. I mają teraz problem. Problem, który wydaje się być juz nierozwiązywalny ;]
Tyle, że w przeciwieństwie do zachodu ani nikogo nie sprowadzamy sobie, nikt też do nas się nie wybiera bo nie mamy atrakcyjnego socjalu, jesteśmy dość spójnym etnicznie i wyznaniowo narodem a przede wszystkim nie dorasta u nas kolejne pokolenie imigrantów (no chyba, że Wietnamczyków).
Zamiast się tym cieszyć to pierdoli się smuty że ktoś chce nas islamizować.
 
Tyle, że w przeciwieństwie do zachodu ani nikogo nie sprowadzamy sobie, nikt też do nas się nie wybiera bo nie mamy atrakcyjnego socjalu, jesteśmy dość spójnym etnicznie i wyznaniowo narodem a przede wszystkim nie dorasta u nas kolejne pokolenie imigrantów (no chyba, że Wietnamczyków).
Zamiast się tym cieszyć to pierdoli się smuty że ktoś chce nas islamizować.
Przypomnę tylko, że jeszcze do niedawna UE miała konkretne plany co do rozdysponowywania "uchodźców" po krajach Wspólnoty. Przeciw temu choćby warto zaznaczać swój sprzeciw. Ja nie widzę w tym nic złego czy śmiesznego.
 
Przypomnę tylko, że jeszcze do niedawna UE miała konkretne plany co do rozdysponowywania "uchodźców" po krajach Wspólnoty. Przeciw temu choćby warto zaznaczać swój sprzeciw. Ja nie widzę w tym nic złego czy śmiesznego.
Tyle, że nasz rząd dosyć jasno zadeklarował że nie przyjmie nikogo. Polacy chyba nie potrafią emanować pozytywną energią i muszą zawsze negatywną. Zamiast właśnie się cieszyć, chwalić bezpieczeństwem, świątecznymi jarmarkami itd to się pierdoli właśnie smuty. Przypomina to stanie przed drzwiami i kłóceniem się z niewidzialnym gościem że się go do siebie nie wpuści.
 
Tyle, że nasz rząd dosyć jasno zadeklarował że nie przyjmie nikogo. Polacy chyba nie potrafią emanować pozytywną energią i muszą zawsze negatywną. Zamiast właśnie się cieszyć, chwalić bezpieczeństwem, świątecznymi jarmarkami itd to się pierdoli właśnie smuty. Przypomina to stanie przed drzwiami i kłóceniem się z niewidzialnym gościem że się go do siebie nie wpuści.
Nie jestem pewien czy to nagranie nie pochodzi jeszcze z czasów panowania w naszym kraju poprzedniej ekipy rządzącej. Już mniejsza o to. Czasami lepiej dmuchać na zimne. Tak po prostu. Przecież nikt nikomu nie zabrania cieszyć się z tego co udało nam się zachować. A diaspora wietnamska w Polsce, to ciekawy temat do dyskusji, bo wychodzi, że można się zasymilować w zupełnie obcym kulturowo kraju, bez narzucania swoich praw i zwyczajów.
 
Last edited:
Strasznie mnie to śmieszy, ze w kraju takim jak Polska, który jest najbardziej hegemoniczny etnicznie w Europie, ludzie protestują przeciwko muslimom, których nie ma ! Z resztą pewnie jeden z drugmi w życiu żadnego nie poznali. Życie nie jest czarno-białe i nie ma prostych recept. Ludzie są tak głupi, tak łatwo nimi zmanipulować rzucając prostackie hasła. Kto się dziwi, ze naziści zdobyli władzę w wyborach w 33 w Niemczech ? Gdyby w Polsce pojawił się Hitler, tak samo by wygrał.

Kiedy Polska ostatnio była najbardziej wielokulturowym państwem w Europie, 100 lat później nie mieliśmy własnego państwa... A zanim to się stało musieliśmy się bić na 3 frontach z co najmniej 6 różnymi stronnictwami, bo każda mniejszość w kraju kolaborowała z innym mocarstwem... Skończyło się to zniszczeniem kraju, śmiercią co najmniej 1/3 obywateli i 123 latami niewoli, których mogliśmy nawet nie przetrwać jako naród... Za cud trzeba dziękować i wyciągnąć nauki na przyszłość. Też po to żeby w przyszłości nie musiał pojawiać się hitler. Bo nawet w najbardziej rozwiniętym, komfortowym dla życia państwie przychodzi kiedyś kryzys, a wtedy to musi być czyjaś wina i rasizm wypływa. Państwa są dla narodów, jeśli są wielokulturowe to w końcu dochodzi do sytuacji, gdzie 2 grupy etniczne stają się w miarę równe i zaczynają uznawać daną ziemię za swoją i potem mamy pogromy żydowskie, rzezie ormian, palestyńczyków, czy hindusów w pakistanie(mimo, że to ten sam naród tylko ich religia podzieliła).

Problem z uchodźcami to nie jest problem, ze oni są muslimami. Problem jest taki, ze największa gospodarka świata jak UE, nie jest w stanie zadbać o swoje granice zewnętrzne, nie jest w stanie stworzyć żadnej polityki w sprawie uchodźców i nie jest w stanie ich kontrolować.

Problem w tym, że nawet nie próbuje... Władze Unii Europejskiej wpuszczają skrajnie patologicznych arabów i murzynów (nie mówię, że wszyscy tacy są ale ci wpuszczani przy okazji ostatniego "kryzysu imigracyjnego" w większości są zwykła bandyterką. Ponad 70 % wszystkich "syryjskich uchodźców" to faceci, z czego połowa to murzyni, a 3/4 to margines społeczny...) bo chcą terroryzować Europejczyków wprowadzać godziny policyjne i inwigilować ludzi na codzień.


Tyle, że nasz rząd dosyć jasno zadeklarował że nie przyjmie nikogo. Polacy chyba nie potrafią emanować pozytywną energią i muszą zawsze negatywną. Zamiast właśnie się cieszyć, chwalić bezpieczeństwem, świątecznymi jarmarkami itd to się pierdoli właśnie smuty. Przypomina to stanie przed drzwiami i kłóceniem się z niewidzialnym gościem że się go do siebie nie wpuści.

Kolego, my mamy otwarte granice z państwami które ich wpuszczają bez żadnej kontroli... Parę miesięcy temu kilku afgańczyków zostało zatrzymanych w 3mieście za próbę wręczenia łapówki w zamian za sprzedaż broni bez zezwolenia. Wcześniej byli w Holandii już skazywani za napady z bronią w ręku i chyba jakieś postrzały też. Nie dość, że to nie jest niewidzialny gość, to jest już u sąsiada z którym dzielimy drzwi wejściowe i co najgorsze, nas też odwiedza...
Szwecja czy Niemcy też się mogli 10 lat temu cieszyć i chwalić bezpieczeństwem, a teraz są w dupie.

Zamiast się tym cieszyć to pierdoli się smuty że ktoś chce nas islamizować.

Rozbijać etnicznie* Ktoś chce na pewno i jak będzie przyzwolenie społeczne żeby się chujnia działa to tak właśnie będzie... Dlatego trzeba z tym stale walczyć i okazywać sprzeciw. Bo bierność oznacza zgodę.

http://wyborcza.pl/1,91446,16997995,_Gazeta_Wyborcza___Islam_dla_Polski_z_Niemiec.html
http://www.gazetaprawna.pl/artykuly/889878,tejchman-marze-o-wielokulturowej-polsce.html

Oczywiście nie musimy od razu wychodzić na ulicę tępić wszystkich, którzy są inni. Ale mnie to jakoś w ogóle nie śmieszy, że ludzie okazują sprzeciw.
 
rozstrzellałbym ich wszytskich, oni sobie na nas szykuja wojne jawne za zgoda wladz europejskich a ludzie zyje saobie swietami, choinkami:D
juz za pozno idioci, przegralismy z mjslimami
pracowalem dzis na nowym swiecie - Polacy byli njamniej liczna grupa etniczna
 
Różnica była również w zabijaniu dla religii. Islam chce panować, a chrześcijanizm musiał się bronić. Choć fakt, że czasem wyglądało coś na atak to jedynie po to by znowu nie zostać prześladowanym za wiarę w Jezusa. Słyszałem o dobrych muzułmanach, ale wolę nie mieć okazji ich poznać kosztem tego, że któryś zechce wysadzać czy przejeżdżać Polaków. Co innego jak któremuś rodakowi odjebie, to nasza sprawa, czym innym gdy ktoś najeżdża na nasze tereny i robi takie rzeczy. W imię religii jeśli muzułmanie chcą współistnienia powinni bacznie wspierać walkę z radykałami, a nie tylko kłamać do kamery, że im przykro za tych skrajnych braci.
@Charles Bronson
"Nam..."My" to nie tylko Ty plus otoczenie;) U mnie w mieście granicznym jednak widuje różne rasy coraz częściej. Czuwanie często włączone przezornie. Nie muszą tu mieszkać by jebnąć zamachem...
 
Last edited:
Ciekawe kiedy (i czy) wreszczie ludzie zrozumieją, ze jakby calkowicie zakazac islamu badz wjazdu islamistow do cywilizowanych krajów terroryzm i radykalizm spadłby tam niemalze do minimum. Jedyna grupka, dla której to wszystko by było być może nietolerancyjne, to banda brodatych dżinów, którzy popłakaliby trochę do poduszki i być może przestali zajmowac się tymi głupotami i zaczeli wierzyc w bardziej racjonalne sprawy. W przyjazn, w braterstwo, a nie w brody, burki i niewidzialnego przyjaciela, który wysyla zastepy przeciwko niewiernym. Duchowo to jest niezłe bagno.
 
Witam Młody Człowieku! Sam wpis w tym temacie świadczy o tym że jednak coś się dzieje, mimo że pragniesz wierzyć że nic się nie dzieje.
"A jak skomentujesz to, ze głowa KK, święty JPII całuje Koran?"
Zagrywka psychologiczna. Jak skomentujesz to że by podejść do złego psa trzeba nie wykonywać gwałtownych ruchów? To znaczy że w życiu nie należy takich ruchów wykonywać? Nie, to nic nie znaczy. To tylko sposób by podejść i wpływać na zwierzaka innymi środkami.
"Przypadki zabijania przez chrześcijan w imię wiary pisałem wyżej" no tak, argument pomijający 500lat rozwoju społecznego(ostatnia krucjata)zawsze na propsie.
"tysiące organizacji typu Ku Klux Klan krzyżem na swoich prześcieradłach mordowali murzynów."
Aha... No to jak dzisiaj wytłumaczymy walki skinheadów z punkowcami? Przecież to jedna rasa. Rozwiązanie prostsze niż się wydaje. Dwie grupy głupich ludzi chcących się bić . Zamiast barw klubowych, barwy charakterystyczne. Jednych brakuje to są barwy klubowe.
"Z resztą to do czego zmierzam...jego sekty.":applause:
Ciekawi mnie jak do tego doszedłeś z tych argumetów
"Muzułmanie szanują Chrześcijan"
Pozwól że Cię wyśmieje:rofl:
Tak się składa że kraje początku chrześcijan mają większą karę za skrzywdzenie turysty niż obywatela bo z nich się utrzymują. To na bank nie jest powiązane z brakiem krzywych spojrzeń. Zapytaj osiadłych tam chrześcijan.:lol::rofl:
"w życiu żadnego nie poznali." ostatnim muzułmaninem którego poznałem był 21letni turek który nie wiedział kto to Stalin. Jego największym zmartwieniem było -jaki samochód sobie kupić?"
"głupim społeczeństwem łatwo manipulować"- to przypadek, powiedział to ktoś głupi?
"Problem z uchodźcami to nie jest problem, ze oni są muslimami."
No tak... Pedofilia, rola kobiety-my w Europie nie mamy z tym problemu!
Dalej-a z jakiej okazji za nasze pieniądze ma być cokolwiek budowane dla gościa który ma wszystko gdzieś? Nie wciskaj mi uchodźcy bo w większości tych krajów nie trwa wojna. Po prostu ktoś chce coś na krzywy ryj i my mamy mu dać bo jest z daleka?
"wybudować tam ekstra ośrodki dlauchodzców":wall: no tak, przecież ekstra żłobki i ośrodki dla starców już mamy:rofl:
"W zeszłym roku byłem na granicy serbsko-węgierskiej i na własne oczy widziałem jak straż wyjmuje z lasu grupę ludzi, kilkoro dzieci, umordowane kobiety i dziadka na wózku inwalidzkim. Oni też są terrorystami ?" wzruszające, aż łzy w oczach... Takim należy pomagać, ale serio nie widzisz ze to jakoś 0,001%? A reszta to goście od 16 do 25lat przypadkiem.
Reasumując-gówno gdzie byłem, gówno widziałem, ale mam rację bo mi się tak wydaje
 
nie wiem czy do końca skumałeś moje intencje. Chodzi o to, ze jest pewna grupa w kazdej religii która sobie interpretuje religię na swój sposób i tak jest/było i w Islamie i w Chrześcijaństwie. To w odpowiedzi na zarzut jak to islam jest zbrodniczą religią a chrześcijanie to same owce. Poznałem wielu muslimów w swoim życiu i oni mają tyle wspólnego z radykałami co ja praktykujący katolik z ojcem rydzykiem.

Serbowie sami nazywali to wojną religijną min. Arkan. Prawosławni to też chrześcijanie. Trzy palce zostały kojarzone z najconalizmem po wojnach bałkańskich ale ich geneza bierze się z prawosławia. Podkreślało to odrębność Serbów np od Chorwatów i ich przynależność właśnie do prawosławia.

Nie chcę się wymądrzać, ale chłopie czy zastanawiałeś się nad genezą wojny bałkańskiej serbsko-albańskiej, bo tak można ją w skrócie określić?
Serbia od setek lat była najeżdżana przez muzułmanów (stąd wzięli się bośniacy-serbowie muzułmanie to tak w skrócie), wiele lat byli pod batem islamu, dzieci i kobiety porywane, chłopów wyżynano jak psy, analogicznie bułgarzy, rumuni, stąd ta śniada cera u części ludzi z tych nacji.
W późniejszych latach wpuścili albańczyków na swoje ziemie, ci namnożyli się jak króliki i domagali się własnego państwa, nie wiem czy wiesz, ale Kosowo jest dla Serbów miejscem szczególnym właśnie jeśli chodzi o walki z islamem. Oddałbyś kawał państwa tym brudasom? To media od początku demonizowały Serbów (jest wiele nowych filmów na ten temat), nie zrozumiesz tej mentalności. To tak jak u nas wszedłby szwab czy rusek i rościł sobie prawo do Jasnej Góry. Moja żona to w części Serbka, jej tato trochę mi naopowiadał.
To samo z czasem zrobią w niemczech, francji i innych państwach. Zastanawiałeś się nad genezą choćby państwa Pakistan? Ta sama historia, najazdy, gwałty, porywanie dzieci, zmuszanie miejscowych hindusów do zmiany wiary pod zakrzywionym mieczem.
Gdyby nie postęp technologiczny kultury rzymsko-chrześcijańskiej dawno by nas nie było.
Technologią ich pokonywaliśmy, niczym innym.
Dalej chcesz bronić tych skurwieli?
Różnica jest taka, że biblia nie nakazuje mordować innowierców a koran tak. Gdy chrześcijanin zabija robi to przeciw nakazom pisma świętego, muzułmanin zgodnie z koranem.
Historia lubi się powtarzać, nikt nie wyciąga wniosków.
 
analogicznie bułgarzy, rumuni, stąd ta śniada cera u części ludzi z tych nacji.
Ale fantazjujesz. Wołosi są śniadzi, bo ich muzułmanie dręczyli? Ilu jest w Rumunii islamistów mimo wieków kontaktów czy nawet okupacji osmańskiej? Bułgarzy to jeszcze inna historia, gdyby nie tureccy protobułgarzy, którzy stali się elitą tego państwa i przyjęli później chrześcijaństwo, to słowiańska zbieranina pewnie dalej lepiłaby garnki (swoją drogą podobną rolę odegrali Waregowie na Rusi czy Awarowie w państwie Samona). Zresztą zislamizowani (czasem rzeczywiście przemocą) Bułgarzy - Pomacy żyli i żyją sobie spokojnie w tym kraju po dziś dzień.

Nie wiem też kogo tak namiętnie nazywasz "brudasami"? Czy to chodzi o kolor skóry czy o każdego muzułmanina czy tylko o Arabów lub Turków? Ale wtedy dlaczego o Albańczykach piszesz jako o "brudasach"? Etnicznie z Arabami i Turkami mają niewiele wspólnego.

To tak jak u nas wszedłby szwab czy rusek i rościł sobie prawo do Jasnej Góry
Lwów i Wilno to więcej niż Jasna Góra i co z tego? Co możemy z tym zrobić?

Gdyby nie postęp technologiczny kultury rzymsko-chrześcijańskiej dawno by nas nie było.
Technologią ich pokonywaliśmy, niczym innym.

To już mega bzdura. Przewaga technologiczna Arabów a potem Imperium Osmańskiego nad "nami" to trwa co najmniej do XVIII wieku. Gdyby nie "brudasy", to o Platonie czy Arystotelesie wiedziałbyś tyle, że istnieli...

Różnica jest taka, że biblia nie nakazuje mordować innowierców a koran tak. Gdy chrześcijanin zabija robi to przeciw nakazom pisma świętego, muzułmanin zgodnie z koranem.
To zależy jak interpretować Koran i tu jest problem, bo nie ma centralnego ośrodka interpretacji... Praktyka historyczna pokazuje, że chrześcijanie nie byli traktowani jak poganie (zresztą zgodnie z Koranem), a to, że banda pokurwieńców spod znaku ISIS zniszczyła trwającą od 2 tysięcy lat pokojową w gruncie rzeczy koegzystencję chrześcijańsko-islamską na bliskim wschodzie, to jest inna sprawa.
 
Praktyka historyczna pokazuje, że chrześcijanie nie byli traktowani jak poganie (zresztą zgodnie z Koranem), a to, że banda pokurwieńców spod znaku ISIS zniszczyła trwającą od 2 tysięcy lat pokojową w gruncie rzeczy koegzystencję chrześcijańsko-islamską na bliskim wschodzie, to jest inna sprawa.

Co kurwa?

2tyś lat temu to nie było islamu od tego zacznijmy. Ostatnia krucjata to XIV wiek, a ostatni raz im musieliśmy najebać niecałe 400 lat temu jak się z butami ładowali na nasz kontynent... Ostatnie mordy chrześcijan na bliskim wschodzie(przed ISIS i al-kaida) miały miejsce po upadku imperium Osmańskiego ~1922rok.
Choć samo Imperium Osmańskie też słynie z wielu ludobójstw, to rzeczywiście muzłumanie trzymani twardą ręką za mordę nie mordują tyle co zazwyczaj.
 
Back
Top