Integracja Uchodźcy Muzułmanie Muslim Inwazja

15g8rde.jpg
 
Pakistaniec90% /Afganiec 5% /Czejeniec5% :wink: Ale tak wogóle to NIEWINNY . Ktoś go gonił 2km od miejsca zamachu i wskazał szwabskiej Policji.
Polski kierowca zadźgany ,wiele ran kłutych i postrzały z broni palnej. Mówił to w TV właściciel TIRa zarazem kuzyn zamordowanego.
 
Niech kurwa teraz Niemcy zrekompensują stratę dobrego kierowcy Polsce. Ich wina, że te kurwy wpuszczają do siebie to niech biorą odpowiedzialność. To jakaś patola z ich strony większa niż ze strony samych muslimów , bo ich zachowanie wydaje się chociaż logiczne, atakują Europejczyków, bo chcą i daje im się opcje zbliżenia z do dużych grup białych ludzi. Niemiecki rząd za ukrywanie informacji o zatrzymanym powinien być uznany za współwinny tego zamachu. No, ale niestety, obudzimy się jak już będzie nas białych 100, a ich 5 milionów na przeciw...
Teraz są tiry, za rok będą osobówki. Auto to najbardziej masowa broń, gwarantuje nam codzień więcej trupów niż narkotyki i wojny, więc czemu nie mają z tego korzystać w dalszym ciągu. Dopiero, gdy Europa zacznie jeździć rowerami i przestanie latać to chyba będzie ciut bezpieczniej ;]
 
Niech kurwa teraz Niemcy zrekompensują stratę dobrego kierowcy Polsce. Ich wina, że te kurwy wpuszczają do siebie to niech biorą odpowiedzialność. To jakaś patola z ich strony większa niż ze strony samych muslimów , bo ich zachowanie wydaje się chociaż logiczne, atakują Europejczyków, bo chcą i daje im się opcje zbliżenia z do dużych grup białych ludzi. Niemiecki rząd za ukrywanie informacji o zatrzymanym powinien być uznany za współwinny tego zamachu. No, ale niestety, obudzimy się jak już będzie nas białych 100, a ich 5 milionów na przeciw...
Teraz są tiry, za rok będą osobówki. Auto to najbardziej masowa broń, gwarantuje nam codzień więcej trupów niż narkotyki i wojny, więc czemu nie mają z tego korzystać w dalszym ciągu. Dopiero, gdy Europa zacznie jeździć rowerami i przestanie latać to chyba będzie ciut bezpieczniej ;]

Born ale to Twój ZUS i podatki które płacisz pójdą na rente dla dzieci tego kierowcy. Szwaby nas traktują jak psy ! Kierowca przyjechał do firmy by rozładować towar a te Qrwy kazały mu czekać 24h aż ktoś go rozładuje ! Nosz qqqqqq Jurand z Krzyżaków !dobrze , że mu worka pokutnego nie kazli ubrac i klęczeć przed bramą firmy.
Włascicielowi firmy rozj@bali półroczną Scanie i pewnie będzie miał problem z odszkodowaniem bo firma będzie się wymigiwać ze względu na to , że to akt terorystyczny.
 
A wiesz, że my wierzy w tą samą religię co Ukraińcy? Natomiast o relacjach społecznych chyba nie muszę wspominać. Tak na chłopski rozum.
Ci wokół mnie pracowici są i na korcie kiedyś jakaś para była i grałem z typem. Osobiście nie mam złych relacji, tak czy inaczej nie o to chodzi. Kulturowo są nam bliżsi, a że się ktoś nie lubi, to my sami z lubieniem siebie mamy problem, a co dopiero od Ukraińców tego oczekiwać. Może właśnie dlatego są tacy jak my, że aż czujesz ich za wrogów, jak każdy sąsiad pewnie Polaka :D A muslimy mają wyprane mózgi.
 
Ci wokół mnie pracowici są i na korcie kiedyś jakaś para była i grałem z typem. Osobiście nie mam złych relacji, tak czy inaczej nie o to chodzi. Kulturowo są nam bliżsi, a że się ktoś nie lubi, to my sami z lubieniem siebie mamy problem, a co dopiero od Ukraińców tego oczekiwać. Może właśnie dlatego są tacy jak my, że aż czujesz ich za wrogów, jak każdy sąsiad pewnie Polaka :D A muslimy mają wyprane mózgi.
Ukraincy to Ruski. Ruska mentalność ruskie nawyki. Wiem bo pchałem towar ukra. Słowność , punktualność na poziomie ZEROWYM.O innych cechach nie wspomne.
 
Ci wokół mnie pracowici są i na korcie kiedyś jakaś para była i grałem z typem. Osobiście nie mam złych relacji, tak czy inaczej nie o to chodzi. Kulturowo są nam bliżsi, a że się ktoś nie lubi, to my sami z lubieniem siebie mamy problem, a co dopiero od Ukraińców tego oczekiwać. Może właśnie dlatego są tacy jak my, że aż czujesz ich za wrogów, jak każdy sąsiad pewnie Polaka :D A muslimy mają wyprane mózgi.
A ja mam ziomkow muslimow i tez są pracowici i gram z nimi w piłkę
 
A ja mam ziomkow muslimow i tez są pracowici i gram z nimi w piłkę
To jest właśnie najbardziej skomplikowana kwestia. Bo nigdzie jak dotychczas nie ma żadnych wiarygodnych danych na temat asymilizacji. Chociaż faktem pewnie będzie że, procent ten będzie nie wielki. Szkoda tylko że, ten problem trwa w Niemczech ładnych kilka nawet można przyznać kilkanaście lat. Zresztą ostatnio Thilo Sarrazin w jakimś tam niemieckim talk show zripostowal muzlumanska dzialaczke mówiąc że, oficjalnie w Berlinie mieszka 300 tys muzlumanow i tyle samo Polaków a jedynie muzlumanie robia znaczne problemy. Pan ten wie co mówi ponieważ już 5 lat! temu wydał książkę o jak wdzięcznym tytule "Niemcy - samolikwidacja".
 
Tak samo jakby Anglik powiedział, że Polak, Ukrainiec i Rosjanin to to samo, bo wierzą w tą samą religię. Nie wrzucaj wszystkich do jednego wora.
 
Poziom rozumowania pewnych użytkowników jest na poziomie dyskusji z Hyde Parku, czyli gówna. Saudyjski student jest terrorystą z ISIS, tak jak Polak jest Banderowcem. Kurwa, ręce opadają.
 
A Polak Ukrainiec i Rusek to nie to samo? Jakis gatunek inny czy etnicznie coś?
Etnicznie UA PL - blisko.
PL RU, w szczegolnosci liczac cala, jednak mongolska w wiekszosci Rosje (a nie zachodnia krawedz) - juz nie.
Olac to, wiadomo ze nie o etnicznosc chodzi.
To bardziej jakas suma wzorcow, postaw i realacji ludzkich, w dniu codziennym.
A na mapie i portfelu to rozne interesy i to one najwiecej decyduja...
 
deutsche welle rozważa, czy nauczyciele powinni rozmawiać z tureckimi dziećmi w niemieckiej szkole o bożym narodzeniu :benny:
 
Porównujesz katolików do muzułmanów?

poczytaj co robili Chorwaci podczas drugiej wojny przy ideologii katolicko narodowej i wsparciu Watykanu ( i jak Watykan przemycał nazistów do Ameryki Płd przy wiedzy samego papieża) albo co robiono z muslimami podczas wojen na bałkanach w ramach walki religijnej.

to chyba nie było tak dawno ?
na zdjęciu Tygrysy Arkana, trzy palce oznaczają Trójce Świętą
21222988574c6a8a2ab8b33242432582_extreme.jpg
 
Z informacji podanych przez niemiecką policję wynika, że Polak żył do czasu samego zamachu, walczył i bohatersko próbował powstrzymać atak muslima islamisty. Podczas walki został kilkakrotnie ugodzony nożem i zastrzelony...

Mam nadzieję, że będzie o tym głośno w międzynarodowych mediach
 
czyli mogło być tak, że uratował kilka istnień ludzkich...szkoda, że tamten zdążył jeszcze do niego strzelić i nie przeżył
 
Back
Top