Integracja Uchodźcy Muzułmanie Muslim Inwazja

poczytaj co robili Chorwaci podczas drugiej wojny przy ideologii katolicko narodowej i wsparciu Watykanu ( i jak Watykan przemycał nazistów do Ameryki Płd przy wiedzy samego papieża) albo co robiono z muslimami podczas wojen na bałkanach w ramach walki religijnej.

to chyba nie było tak dawno ?
na zdjęciu Tygrysy Arkana, trzy palce oznaczają Trójce Świętą
21222988574c6a8a2ab8b33242432582_extreme.jpg
Chodzi o to, że gorliwy katolik statystycznie robi dużo mniej złego niż gorliwy muzułmanin. Przeciwieństwem tolerancji jest koran. Jeśli chodzi o kościół rzymskokatolicki, sam uważam go za podnóżek diabła.
 
Jak oni mogli wmówić światu, że nie udało się znaleźć kierującego pojazdem po wjechaniu w ten jarmark? Z kabiny nie wyszedł rozumiem, rozpłynął się w powietrzu. Rozumiem, że ulice tam też całkowicie niemonitorowane w tym miejscu.
 
Jak oni mogli wmówić światu, że nie udało się znaleźć kierującego pojazdem po wjechaniu w ten jarmark? Z kabiny nie wyszedł rozumiem, rozpłynął się w powietrzu. Rozumiem, że ulice tam też całkowicie niemonitorowane w tym miejscu.
Przecież mają jego zdjęcia. Strasznie ciężko spierdolic z miejsca gdzie są tysiące ludzi
 
Moja teoria spiskowa jest taka ze podrzucili dokumenty tego tunezyjczyka do kabiny bo kurwa wstyd na caly swiat ze nie wiedza kim jest zamachowiec.
 
Moja teoria spiskowa jest taka ze podrzucili dokumenty tego tunezyjczyka do kabiny bo kurwa wstyd na caly swiat ze nie wiedza kim jest zamachowiec.
OCZYWIŚCIE. To cwane lisy , nie są idiotami by brać dokumenty na taką akcje ... na jakąkolwiek akcje.To samo dociski , rozumiem , że znaleźliby DNA ale odciski to bajka.
 
albo co robiono z muslimami podczas wojen na bałkanach w ramach walki religijnej.
A co zrobiono i dlaczego, myślisz, że ta reakcja była w imię Chrystusa, bo tak nakazuje wiara? Jakby muslim, czy każdy inny niszczył twoje dziedzictwo kulturowe, też byś nazwał to "wojną religijną"?

na zdjęciu Tygrysy Arkana, trzy palce oznaczają Trójce Świętą
21222988574c6a8a2ab8b33242432582_extreme.jpg
Tak, trzy palce, ale złączone symbolizują Trójcę Świętą. Na zdjęciu Tigrovi to prawosławni, a gest widoczny na zdjęciu to nacjonalistyczne pozdrowienie.
 
Ten Tunezyjczyk jest podejrzewany też o atak na parę nastolatków jakiś czas temu w Hamburgu. 15 latka zajebał nożem a 16-latkę wrzucił do wody. Ale tyle ciapków jest do siebie podobnych że nic nie wiadomo. Wogóle jaja bo chcieli tego zamachowca już deportować w czerwcu tego roku ale oczywiście Tunezja nie chciała się przyznać że to ich obywatel( no kurwa wcale się nie dziwię) i chuj siedział cały czas w szkopach...
 
A co zrobiono i dlaczego, myślisz, że ta reakcja była w imię Chrystusa, bo tak nakazuje wiara? Jakby muslim, czy każdy inny niszczył twoje dziedzictwo kulturowe, też byś nazwał to "wojną religijną"?


Tak, trzy palce, ale złączone symbolizują Trójcę Świętą. Na zdjęciu Tigrovi to prawosławni, a gest widoczny na zdjęciu to nacjonalistyczne pozdrowienie.


nie wiem czy do końca skumałeś moje intencje. Chodzi o to, ze jest pewna grupa w kazdej religii która sobie interpretuje religię na swój sposób i tak jest/było i w Islamie i w Chrześcijaństwie. To w odpowiedzi na zarzut jak to islam jest zbrodniczą religią a chrześcijanie to same owce. Poznałem wielu muslimów w swoim życiu i oni mają tyle wspólnego z radykałami co ja praktykujący katolik z ojcem rydzykiem.

Serbowie sami nazywali to wojną religijną min. Arkan. Prawosławni to też chrześcijanie. Trzy palce zostały kojarzone z najconalizmem po wojnach bałkańskich ale ich geneza bierze się z prawosławia. Podkreślało to odrębność Serbów np od Chorwatów i ich przynależność właśnie do prawosławia.
 
To niech się zajmą radykałami wewnątrz własnej religii albo ich wskażą palcem do pojmania/zabicia. Tolerancja na uchodźstwo w takim stopniu otworzyła furtkę dla tych, którzy w żadnym wypadku nie powinni dostać azylu w Europie. Tymczasem kurwa zwiedzają więcej Europy niż przeciętny Polak ma czas w trakcie całego życia ;) Obchodzenie się służb z nim po tym co mieli na niego to jakaś jawna kpina i powinno się odnaleźć każdą osobę odpowiedzialną za chodzenie typa wolno. Każdy powinien zostać ukarany odpowiednio.

Co do religii, problem w tym, że radykalne muslimy są niebezpieczne, a radykalni katolicy mają 60+ lat i zwykle znamiona demencji i stanu odpowiedniego do ubezwłasnowolnienia ich.

Ja bym proponował stworzyć jakąś naukową akcję i sfabrykować dowody o tym jak to ich Bóg jednak nie istnieje. Albo, że jednak też ich karze za zabicie choćby jednej istoty na świecie, nawet owada. I że za zabicie człowieka po śmierci rucha ich 40 typów nieustanie przez 100 lat, a potem spotyka Allaha, który dopiero go osądzi. Niech jakiegoś muzułmanina powracającego zza grobu wymyślą, który to opowiada wiarygodnie. Jak mają wyprany mózg, to trzeba go im wyprać znowu i zabrudzić tak by żyli z innym nastawieniem do żywych istot, a zwłaszcza drugiego człowieka.
 
u mnie jest spokoj.

Mam nadzieje, ze nie dlatego, ze mieszkasz w dzielnicy muslimow...

To niech się zajmą radykałami wewnątrz własnej religii albo ich wskażą palcem do pojmania/zabicia.

Zgadzam sie. Jak sa tacy pokojowi to niech donosza na radykalow. Ja bym zrobil experyment i sprawdzil ile bylo donosow na radykalow w Niemczech lub innym islamskim kraju europejskim w zeszlym roku..
 
Mam nadzieje, ze nie dlatego, ze mieszkasz w dzielnicy muslimow...
w sumie mieszkam w dzielnicy multi kulti, ale tu sa wszyscy, nie same muslimy. i ja mieszkam w spokojnej czesci, chociaz chodze noca wszedzie i jeszcze nigdy nie bylem swiadkiem jak jakis muslim cos robil. niemcow widzialem jak kogos napierdalali i kradli, ale muslimow nie. jedyne co mnie martwi, to ze tych brudasow pelno z francji przyjezdza na zakupy.
 
Serbowie sami nazywali to wojną religijną min. Arkan. Prawosławni to też chrześcijanie. Trzy palce zostały kojarzone z najconalizmem po wojnach bałkańskich ale ich geneza bierze się z prawosławia. Podkreślało to odrębność Serbów np od Chorwatów i ich przynależność właśnie do prawosławia.
Nie musisz mi tego tłumaczyć, wszak moi dziadowie pochodzą z Serbii. Wiesz, gdyby agresor władował się do nas z buciorami i chociażby na Jasnej Gorze świątynie przemianował na meczet/synagogę, czy inne chujstwo, a resztę niszczył tylko po to, żeby wymazać naszą kulturę, też bym nazwał to "wojną religijną". Zresztą, żadna wojna nie jest "religijna", to tylko dodatek, bo fajnie brzmi. Tak naprawdę cele konfliktów są zgoła inne.
 
Gdyby wjechali do Europy i zaczęli niszczyć jawnie kościoły itp. to by szybko problem został rozwiązany. Tymczasem wkrótce partyzanckimi akcjami sprawią, że na ulicach będziemy widzieli samych arabusów, a kościoły i tak się zburzy, bo katolików zabraknie. Czy zginą czy stracą wiarę przez lata zezwalania na islamizację Europy ;]
Można dyskutować o istocie religii, ale gdy służy jako broń to nazywa się taką wojnę religijną. Tylko my nie walczymy naszą, a naszym prawem, które od religii jest bronią wydaje mi się wciąż słabszą. Zwłaszcza, że mającą takie luki jak puszczanie ze względu na brak dokumentów. Sami od własnej broni zginiemy, zamiast walczyć bronią równorzędną.
 
Tak się właśnie dzieje, i co? Gówno! bo mają na to ciche przyzwolenie NATO.
Jak dla mnie raczej partyzancko to się dzieje i dlatego ludzie od akcji do akcji żyją wierząc, że kolejnych nie będzie. Jakby Arabusy z bronią biegały po ulicach w grupach to by nikt nie miał już wątpliwości co do ich planów. A tak w końcu się obudzimy w islamskiej Europie i opcji na obronę nie będzie. Nawet jak to nie ileś milionów muslimów doprowadzi to gdy oni mnożą się na potęgę, a zabijać są w stanie za jednego radykała po np. kilkanaście osób to choćby ich było np. 100 tysięcy tylko to wciąż w takiej matematyce dobry dla nich efekt mogą osiągnąć.
 
Ja pierdolę...Może sami wysadźmy się w powietrze, bo chyba tego chcą rządy, a my i tak się nie obronimy jak tak dalej pójdzie, bo będzie nas za mało.
No właśnie @TYTUS i chcę wiedzieć co Polska uzyska od Niemców w ramach zadośćuczynienia. Pewnie totalne gówno. Nawet polski rząd nie pomyśli o tym by szwabów przycisnąć za to.
Porównać przysłanie arabskich oficerów lotnictwa do pustynnej dziczy na socjalu - poprzeczka robienia kurwy z logiki zawieszona wysoko
 
Porównać przysłanie arabskich oficerów lotnictwa do pustynnej dziczy na socjalu - poprzeczka robienia kurwy z logiki zawieszona wysoko
Muzlumanin to muzlumanin i niestety do kazdego z nich trzeba podchodzic z dystansem. Znam to z autopsji i nigdy bym zadnemu z nich nie zaufal. I nie wspominac mi tu o naszych rodzimych Tatarach bo to jest chyba swiatowy ewenement tej religii.
 
Muzlumanin to muzlumanin i niestety do kazdego z nich trzeba podchodzic z dystansem. Znam to z autopsji i nigdy bym zadnemu z nich nie zaufal. I nie wspominac mi tu o naszych rodzimych Tatarach bo to jest chyba swiatowy ewenement tej religii.
Nie, nie jest to ewenement. Sam poznałem kiedyś np w chuj Czejenów którzy rozwijali te swoje kocyki do modlitwy ale byli bardzo pomocni i życzliwi.
W Maroko spędziłem sam 2 tygodnie i też mnie nic złego nie spotkało mimo że na ulicy bywało różnie.
 
Muzlumanin to muzlumanin i niestety do kazdego z nich trzeba podchodzic z dystansem. Znam to z autopsji i nigdy bym zadnemu z nich nie zaufal. I nie wspominac mi tu o naszych rodzimych Tatarach bo to jest chyba swiatowy ewenement tej religii.
Zreszta gdybym mial takie podejscie to bym nigdy nie polecial katarskimi liniami gdzie mialem chyba najlepsza obsluge jaka do tej pory spotkalem :)
 
Nie, nie jest to ewenement. Sam poznałem kiedyś np w chuj Czejenów którzy rozwijali te swoje kocyki do modlitwy ale byli bardzo pomocni i życzliwi.

Tylko czasem tak jest ze, oni sa najpierw pomocni i zyczliwi a potem cos w glowce sie przestawia i idzie z bronia do centrum handlowego zabijac . Zreszta na samym polwyspie arabskim sa dwa panstwa w ktorych panuje jako taka tolerancja i nie zalicza sie do nich Arabia Saudyjska.
 
Może to co napiszę jest bezduszne, ale mi nie jest szkoda Zachodniej Europy. Najbardziej mi żal tego nieszczęsnego kierowcy. Ludzie na zachód od Odry w większości mają wyprane mózgi, co widać po ich wyborach politycznych. Chora poprawność polityczna i ślepa tolerancja zaprowadziły ich w ślepą uliczkę. Dodatkowo karma historyczna wróciła. Przez stulecia Francja, Niemcy, Hiszpania, WB oraz reszta czerpali korzyści ze swojej imperialistyczno-kolonizacyjnej polityki. Mordowali i grabili wszędzie gdzie się dało. Pierwszy przykład z brzegu - Leopold II Koburg (Belgia). Oni nawet nie potrzebują "uchodźców" bo mają terrorystów wśród swoich obywateli, którzy posiadają obywatlestwo danego kraju. Posiadają wysoki przyrost naturalny oraz od małego indoktrynuje się ich dzieci. Za około 100-150 lat islam będzie religią dominującą na Zachodzie, a kolorowi większością. Cywilizacja będzie na wschód od Odry.
 
A w jakim landzie obecnie przebywasz?
Nie powiem :)
Może to co napiszę jest bezduszne, ale mi nie jest szkoda Zachodniej Europy. Najbardziej mi żal tego nieszczęsnego kierowcy. Ludzie na zachód od Odry w większości mają wyprane mózgi, co widać po ich wyborach politycznych. Chora poprawność polityczna i ślepa tolerancja zaprowadziły ich w ślepą uliczkę. Dodatkowo karma historyczna wróciła. Przez stulecia Francja, Niemcy, Hiszpania, WB oraz reszta czerpali korzyści ze swojej imperialistyczno-kolonizacyjnej polityki. Mordowali i grabili wszędzie gdzie się dało. Pierwszy przykład z brzegu - Leopold II Koburg (Belgia). Oni nawet nie potrzebują "uchodźców" bo mają terrorystów wśród swoich obywateli, którzy posiadają obywatlestwo danego kraju. Posiadają wysoki przyrost naturalny oraz od małego indoktrynuje się ich dzieci. Za około 100-150 lat islam będzie religią dominującą na Zachodzie, a kolorowi większością. Cywilizacja będzie na wschód od Odry.
Nie mają wypranych mózgów. Przynajmniej Niemcy. To media to tak pokazują przez politykę niemiecką
 
Back
Top