Integracja Uchodźcy Muzułmanie Muslim Inwazja

Podobno pewne info (wg Onetu) zamachowiec to "niemiec z irańskim paszportem". Także nie naziol.
 
Lewacy i gazeta wyborcza wciąż o niemcu.

A tutaj jak zwykle islamista z Iranu. Myslalem, że Niemcy nie wytrzymali już...

Ciekawostka. Meczety w Niemczech ogłosily że zapewnia schronienie wszystkim Niemcom. Jakaś grubsza akcja terrorystyczną się szykuje i araby wiedzą że meczety nie beda atakowane?
 
Wyborcza podaje, że to...Niemiec Irańskiego pochodzenia. Nie Irańczyk z niemieckim paszportem :)
 
poki co ja bym niemieckim mediom ipolicji nie ufal w ogole
pamietacie chyba jak potrafia kutasy tuszowac rozne sprawy

Na razie to wyznawca Islamu bez powiązań...z islamistami. (chociaż czesc logiki tu jest, bo islamizm a islam to co innego)
 
Ok, cofam, poczekajmy. Chociaż wątpie by nie był wyznawcą islamu.
A co z tymi którzy słyszeli , że krzyczał imie Allaha? Sporawdzone to?
ja tez watpie. na tym filmiku nie krzyczal nic o allahu, tylko ze jest niemcem
 
Niemieckie "Media" to jedna wielka Tuba propagandowa , kłamią i kombinują jak oszukać świat nic im nie wierze. Szwaby od czasu 3 rzeszy nic sie nie zmieniły tylko pozory
 
Co ciekawego ostatnio czytałeś z religioznawstwa? Cos godnego polecenia?
W sensie ograniczam się do czytania ksiag religijnych +zrodel historycznych, wiec dla mnie jako ateisty wszystkie są chujowe i srednio godne polecenia, ale z ciekawosci warto sie zapoznac ze wszystkimi m.in ze wschodnimi dla przeciwwagi abrahamowych
 
W sensie ograniczam się do czytania ksiag religijnych +zrodel historycznych, wiec dla mnie jako ateisty wszystkie są chujowe i srednio godne polecenia, ale z ciekawosci warto sie zapoznac ze wszystkimi m.in ze wschodnimi dla przeciwwagi abrahamowych

Jesteś fanem religioznastwa, ale wszelkie źródła w tym temacie są dla Ciebie hujowe?
 
Jesteś fanem religioznastwa, ale wszelkie źródła w tym temacie są dla Ciebie hujowe?
Nie, chujowe są ksiegi religijne, ale na tej samej zasadzie jak np kiedy ktoś interesuje się seryjnymi mordercami, ale czuje do nich odrazę :D Zainteresowanie religioznawstwem nie wiaze się z podziwianiem religii.
Taoizm, Buddyzm jest ciekawy np, ale to raczej czysta filozofia, która przerobiono na religię.

Ogolnie w kazdej religii mozna znalezc cos ciekawego, ale nie jestem ich fanem, po prostu lubie wiedziec na czym sie opieraja wszelkie wierzenia. Byc moze dlatego, ze sam kiedys szukalem jakiegos w ktorym bym się odnalazl, ale stwierdzilem, ze nie warto.
 
Last edited:
Niemiec irańskiego pochodzenia i "zamachowiec-islamista". :DC:

BTW: Ofiary śmiertelne były pochodzenia kosowsko-albańskiego (3), tureckiego (3), greckiego (1), węgierskiego (1), a etniczny Niemiec nawinął się jeden (pewnie wszedł w linię strzału :werdum:).
 
Niemiec irańskiego pochodzenia i "zamachowiec-islamista". :DC:

BTW: Ofiary śmiertelne były pochodzenia kosowsko-albańskiego (3), tureckiego (3), greckiego (1), węgierskiego (1), a etniczny Niemiec nawinął się jeden (pewnie wszedł w linię strzału :werdum:).
skad info o pochodzeniu ofiar?
 
to jest z polskiej wikipedii
"
Obyczaje[edytuj]

W Iranie istnieje policja religijna i sądy religijne, które sprawują całkowitą kontrolę nad wszystkimi dziedzinami życia. Odejście od islamu jest karane śmiercią; kara śmierci grozi również m.in. za cudzołóstwo i kontakty homoseksualne.
Noszenie hidżabu przez kobiety od dziewiątego roku życia jest wymuszone prawem. Zabronione jest picie alkoholu, noszenie niemuzułmańskiego stroju i kontakty między niespokrewnionymi osobami płci przeciwnej[49].
Segregacja płciowa obowiązuje m.in. w szkolnictwie, służbie zdrowia, środkach komunikacji publicznej, na plażach, w kinach, salonach fryzjerskich, lokalach gastronomicznych i obiektach sportowych[49][50]."

ja pierdole :rofl:
 
to jest z polskiej wikipedii
"
Obyczaje[edytuj]

W Iranie istnieje policja religijna i sądy religijne, które sprawują całkowitą kontrolę nad wszystkimi dziedzinami życia. Odejście od islamu jest karane śmiercią; kara śmierci grozi również m.in. za cudzołóstwo i kontakty homoseksualne.
Noszenie hidżabu przez kobiety od dziewiątego roku życia jest wymuszone prawem. Zabronione jest picie alkoholu, noszenie niemuzułmańskiego stroju i kontakty między niespokrewnionymi osobami płci przeciwnej[49].
Segregacja płciowa obowiązuje m.in. w szkolnictwie, służbie zdrowia, środkach komunikacji publicznej, na plażach, w kinach, salonach fryzjerskich, lokalach gastronomicznych i obiektach sportowych[49][50]."

ja pierdole :rofl:
?
 
Back
Top