Integracja Uchodźcy Muzułmanie Muslim Inwazja

TYTUS

UFC
Middleweight
Żółta Kartka
Integracja Uchodźcy Muzułmanie Muslim Inwazja osobny temat gdzie można wymienić się bieżącymi wiadomościami nie wrzucając ich w HP
 
O właśnie o tym myślałem, masz jakieś konto gdzie można wpłacać pieniądze na wsparcie dla imigrantów?
Już psujesz i smiecisz ? :lol:
Drobnych od ubogich ludzi nie przyjmuje Oddaj swojemu szefowi pół wpłaty to będzie tak samo jak bys dał im
 
Już psujesz i smiecisz ? :lol:
Drobnych od ubogich ludzi nie przyjmuje Oddaj swojemu szefowi pół wpłaty to będzie tak samo jak bys dał im
Nie wiem o co chodzi. Moja silka organizuje zbiórkę butów sportowym dla biednych ludzi z Afryki, którzy nie mają w czym przyjść do Europy. Może urządzimy zbiórkę w tym temacie? Fajnie by było gdyby Cohones wykazało się wrażliwością:)

 
Niestety już za późno, żeby cokolwiek z tym zrobić. Będzie jeszcze gorzej.

0:35 głos Cohones w tej sprawie, pozdro @MuraS

szwecja to jest katadtrofa, to co sie tam odpierdala, przechodzi ludzkie pojecie, ale nie chce mi sie o tym pisac, bo mnie krew zalewa, a slabe serce mam i nie moge sie denerwowac
 
szwecja to jest katadtrofa, to co sie tam odpierdala, przechodzi ludzkie pojecie, ale nie chce mi sie o tym pisac, bo mnie krew zalewa, a slabe serce mam i nie moge sie denerwowac
Mnie też to denerwuje, dlatego już tutaj nie wchodzę :D
Zastanawia mnie tylko jak można tak omamić naród i zrobić z nich takich potulnych baranów? To z dobrobytu i im się tak pojebało w głowie, że dają się cwelić i pozwalają sobie na gwałty na ich kobietach?
Ja wiem, że rodowici Polacy też gwałcą Polki, chodzi mi tylko o polityczną poprawność. Co więcej chyba każdy wie, dlaczego takich ludzi się zamyka w więzieniu w oddzielnych obiektach.
 
Z innej beczki
Polska najbezpieczniejszym krajem Europy i 2. na świecie wg raportu OECD
Pierwsza jest Japonia (10.0) my mamy notę 9.8
 
Z innej beczki
Polska najbezpieczniejszym krajem Europy i 2. na świecie wg raportu OECD
Pierwsza jest Japonia (10.0) my mamy notę 9.8
jeszcze niedawno niemcy byli najbezpieczniejsi...
po tych wszystkich akcjach skladam papiery nie tylko na dietetyka, ale i do sluzby celnej, zobaczymy co z tego wyjdzie
 
jeszcze niedawno niemcy byli najbezpieczniejsi...
po tych wszystkich akcjach skladam papiery nie tylko na dietetyka, ale i do sluzby celnej, zobaczymy co z tego wyjdzie
Wtyki na granicy ^^ Okaże się że w PL też można wieść wesołe życie.
 
Back
Top