Integracja Uchodźcy Muzułmanie Muslim Inwazja

@TYTUS to za założenie "niepokojącego mnie" wątku ;) Obecność ciapka w mojej "zacnej" rodzinie, to wina całkowicie kogoś innego....
Swoją drogą, to koleś jest z Maroka i nie jest żadnym dżihadystą (lub dobrze uprawia takiję ;) ), raczej taki zwyczajny niewykształcony jełop i nadęty arogant, choć nie ma do tego żadnych podstaw. Ale to czym on ma zapchaną głowę to szok. Cały świat i jego historia widziana z perspektywy islamu, tylko na modłę ala sowiecką, ocenzurowana z wielu fragmentów. Najbardziej bzdurne fakty i teorie jakie ten typek głosił:
- wszystko powstało/ zaczęło się/ zostało wymyślone w Maroku, ewentualnie w świecie arabskim
- typ mieszkał na Sycylii, no więc Sycylia na samym początku była arabska, Arabowie ją skolonizowali i tak dalej (chuj ze starożytnymi Grekami, Rzymianami, Fenicjanami)
- napis Coca Cola w lustrzanym odbiciu oznacza "No Mahomet No Mekka" (tak, kurwa, nie świruję)
- Pepsi została stworzona dla izraelskich żołnierzy (chuj, że ponad 50 lat przed powstaniem Izraela, ale to szczegóły przecie)
- w ogóle typ nie znał historii nawet swojego kraju, jeszcze jak nie miałem z nim totalnej kosy, to chciałem zagaić do niego na temat marokańskich goumiers, którzy walczyli w Francuskim Korpusie Ekspedycyjnym pod Monte Cassino, to ni chuja, zero, null, nawet nie wiedział o czym mówię.
- ślepa nienawiść do Żydów i Izraela, wpajana najwyraźniej od dzieciaka

I ok, ja sobie zdaję sprawę, że nie każdy Arab taki jest, bla bla bla, są też ci wykształceni i oświeceni, ale jestem w stanie się założyć o lewe jądro (prawego bardziej szkoda), że ogół młodego pokolenia, wypuszczanego ze szkół koranicznych, jest na zbliżonym poziomie wiedzy, światopoglądów czy mentalności. Ktoś może powiedzieć, że polska gimbo-licbaza prezentuje podobny poziom, ale ciężko mi się z tym zgodzić naprawdę. Nawet jak jest sporo głupków, to nie głoszą kompletnych fantasmagorii z taką arogancją i pewnością siebie (choć pewnie wyjątki są). Jednak wychowanie poprzez religię i to tak rygorystyczną jak islam, strasznie ogranicza ludzi, wpycha im gotowe myślokształty do łbów i potrzeba naprawdę wybitnej jednostki, żeby poza coś takiego się wyrwać. A czasem mi się wydaje, że od czasów Awicenny takowego osobnika nie było :crazy:
pieerdolnij mu w cymbal, to moze sie obudzi
 
@TYTUS to za założenie "niepokojącego mnie" wątku ;) Obecność ciapka w mojej "zacnej" rodzinie, to wina całkowicie kogoś innego....
Swoją drogą, to koleś jest z Maroka i nie jest żadnym dżihadystą (lub dobrze uprawia takiję ;) ), raczej taki zwyczajny niewykształcony jełop i nadęty arogant, choć nie ma do tego żadnych podstaw. Ale to czym on ma zapchaną głowę to szok. Cały świat i jego historia widziana z perspektywy islamu, tylko na modłę ala sowiecką, ocenzurowana z wielu fragmentów. Najbardziej bzdurne fakty i teorie jakie ten typek głosił:
- wszystko powstało/ zaczęło się/ zostało wymyślone w Maroku, ewentualnie w świecie arabskim
- typ mieszkał na Sycylii, no więc Sycylia na samym początku była arabska, Arabowie ją skolonizowali i tak dalej (chuj ze starożytnymi Grekami, Rzymianami, Fenicjanami)
- napis Coca Cola w lustrzanym odbiciu oznacza "No Mahomet No Mekka" (tak, kurwa, nie świruję)
- Pepsi została stworzona dla izraelskich żołnierzy (chuj, że ponad 50 lat przed powstaniem Izraela, ale to szczegóły przecie)
- w ogóle typ nie znał historii nawet swojego kraju, jeszcze jak nie miałem z nim totalnej kosy, to chciałem zagaić do niego na temat marokańskich goumiers, którzy walczyli w Francuskim Korpusie Ekspedycyjnym pod Monte Cassino, to ni chuja, zero, null, nawet nie wiedział o czym mówię.
- ślepa nienawiść do Żydów i Izraela, wpajana najwyraźniej od dzieciaka

I ok, ja sobie zdaję sprawę, że nie każdy Arab taki jest, bla bla bla, są też ci wykształceni i oświeceni, ale jestem w stanie się założyć o lewe jądro (prawego bardziej szkoda), że ogół młodego pokolenia, wypuszczanego ze szkół koranicznych, jest na zbliżonym poziomie wiedzy, światopoglądów czy mentalności. Ktoś może powiedzieć, że polska gimbo-licbaza prezentuje podobny poziom, ale ciężko mi się z tym zgodzić naprawdę. Nawet jak jest sporo głupków, to nie głoszą kompletnych fantasmagorii z taką arogancją i pewnością siebie (choć pewnie wyjątki są). Jednak wychowanie poprzez religię i to tak rygorystyczną jak islam, strasznie ogranicza ludzi, wpycha im gotowe myślokształty do łbów i potrzeba naprawdę wybitnej jednostki, żeby poza coś takiego się wyrwać. A czasem mi się wydaje, że od czasów Awicenny takowego osobnika nie było :crazy:

Pociesze Cię ja mam w rodzinie kogoś kto ożenił się z kobieta z Opolskiego. Oboje wykstałceni (mgr inż) i majętni od początku dominowała w małżeństwie, po latach przerobiła go całkowice na swoją modłe. Ma trójkę rodzeństwa które wyprowadziło się do Niemiec na stałe. Ona po latach wkręca że mają korzenie niemieckie i prawi dyrdymały typu Kaczyński Żyd Duda Żyd Kukiz Żyd Korwin Żyd i reszta też żydzi oprócz Tuska Kopacz i bandy. Swoje 20 paro letnie córki wysłała ostatnio na masz KOD !!!! Ślunsk ,Opole i Wrocław jest prawowicie Niemieckie TAK TWIERDZI Polska jest Beeee Polaczki to zacofany naród nieudaczników.
Na marokana uważaj to nożownicy
 
Last edited:
Pociesze Cię ja mam w rodzinie kogoś kto ożenił się z kobieta z Opolskiego. Majętni, oboje wykstałceni (mgr inż) od początku dominowała w małżeństwie, po latach przerobiła go całkowice na swoją modłe. Ma trójkę rodzeństwa które wyprowadziło się do Niemiec na stałe. Ona po latach wkręca że mają korzenie niemieckie i prawi dyrdymały typu Kaczyński Żyd Duda Żyd Kukiz Żyd Korwin Żyd i reszta też żydzi oprócz Tuska Kopacz i bandy. Swoje 20 paro letnie córki wysłała ostatnio na masz KOD !!!! Ślunsk ,Opole i Wrocław jest prawowicie Niemieckie TAK TWIERDZI Polska jest Beeee Polaczki to zacofany naród nieudaczników.
Na marokana uważaj to nożownicy
Jaki troll :D
 
http://www.dailymail.co.uk/news/art...-reach-UK.html?ito=social-twitter_dailymailUK

czy my w Europie nie mamy strazy granicznej, ktora moze uzyc broni?
]

Wśród nich zakochane Europejki
308005E300000578-3413566-It_followed_a_2_000_strong_protest_against_the_living_conditions-a-24_1453572800625.jpg

3081273700000578-3413566-The_Port_of_Calais_has_been_closed_after_hundreds_of_migrants_st-a-23_1453572800624.jpg
 
watpie, ze ta szwedka tego chciala. rzad to nie szwecja, beke mam zawsze jak ktos mowi o calym panstwie, bo kurwa w tv pokazuja tylko tych co maja takie zdanie
wiekszosc demokratyczna tego chce i ogromna wiekszosc spoleczenstwa
typowy Polak zostalby tam na miejscu uznany za faszyste
 
tam jest troche onaczej, w starym ddrze niemcy sa bardziej pokurwieni niz ci potulni rfnowcy. jak tam sie cos bedzie dziac, to wpadnie w chuja typa chuliganow robic rozrobe
Czyli co wies w Dolnej Saksoni nie będzie się broniła
 
Czekam na chwilę kiedy Niemki będą corocznie przymusowo zapładniane przez Arabów decyzją pani Wszechmogącej Kanclerz
 
W Niemczech w miejscowości Bruchsal doszło do porwania 13-letniej Rosjanki o imieniu Lisa. Przez 30 godzin była ona gwałcona przez grupę tak zwanych uchodźców pochodzących z terenów Maroka i Bliskiego Wschodu. Gdy sprawa wyszła na jaw lokalna rosyjska społeczność, wobec braku działań ze strony policji, postanowiła sama wymierzyć sprawiedliwość. Uzbrojeni w kije bejsbolowe mężczyźni wsiedli do około 120 samochodów i pojechali na tereny imigrantów. 400 Rosjan zaatakowało uchodźców, którzy próbowali się bronić. Okazało się, że mieli oni nawet broń palną. Nie zdołali jednak odeprzeć ataku Rosjan i zostali zmasakrowani. Władze przyznają, że to największy taki konflikt od lat.
Mieszkańcy miasta mają dosyć uchodźców. Nie przestrzegają oni przepisów ruchu drogowego, masowo okradają sklepy, napadają na ludzi i gwałcą bezbronne kobiety.
 
W Niemczech w miejscowości Bruchsal doszło do porwania 13-letniej Rosjanki o imieniu Lisa. Przez 30 godzin była ona gwałcona przez grupę tak zwanych uchodźców pochodzących z terenów Maroka i Bliskiego Wschodu. Gdy sprawa wyszła na jaw lokalna rosyjska społeczność, wobec braku działań ze strony policji, postanowiła sama wymierzyć sprawiedliwość. Uzbrojeni w kije bejsbolowe mężczyźni wsiedli do około 120 samochodów i pojechali na tereny imigrantów. 400 Rosjan zaatakowało uchodźców, którzy próbowali się bronić. Okazało się, że mieli oni nawet broń palną. Nie zdołali jednak odeprzeć ataku Rosjan i zostali zmasakrowani. Władze przyznają, że to największy taki konflikt od lat.
Mieszkańcy miasta mają dosyć uchodźców. Nie przestrzegają oni przepisów ruchu drogowego, masowo okradają sklepy, napadają na ludzi i gwałcą bezbronne kobiety.
niemcy mowia, ze to ruska propaganda, bo info wyszlo z gazety moskiewskiej
 
Kurwa, Europa jest tak mała, Afryka wielka, a to do nas lgną. Wypierdalać. Religie nie mogą współistnieć w życiu codziennym, powinny je dzielić granice. Nie rozumiem jak media mogą cokolwiek kryć, wręcz powinno się trąbić o każdym przypadku ich niedostosowania się do zasad tu panujących.
 
Rzadko się udzielam na forach, ale jeśli chodzi o ten temat to bardziej działam na ndie.pl i na http://euroislam.pl/.
Pewne przemilczane fakty to to, że oni sobie przechodzą bez żadnej kontroli granice mając już status azylanta z niemiec do polski, jestem ze Zgorzelca. Te małpy są już w dużej ilości w Goerlitz (miasto graniczne) i można ich spotkać w sklepach po polskiej stronie typu lidl, stonka itd. Oczywiście na zasadzie zapasiony mąż z przodu a żonka ninja pcha zanim wózek z zakupami robionymi za nasze pieniądze.
Były już pewne zaczepki kobiet Polek po stronie niemieckiej, szczególnie wieczorami, jeżdżą grupki po 4-ech samochodem i zaczepiają samotne kobiety, na razie nic się chyba większego nie wydarzyło.
 
Od wczoraj pięciu "uciekinierów" zakwaterowali u mnie w mieście (40/50 km od niemieckiego obozu dla uchodźców), 3 godziny i już pierwsze numery na rynku...
 
Było na poprzedniej stronie. I niech ktoś mi powie, że to się skończy bez rozlewu krwi na ulicach...
no ale nie ma co ukrywac, ze jest to prowokacja ze strony Britain First
wchodza z krzyzem, jakimis gazetkami i ida przez dzielnicie muzulmanskie (patrzac po ludziach na ulicy), jakby im tam krucjate chcieli zrobic
 
Ale to co? Nie mają prawa w chrześcijańskim kraju iść z krzyżem i gazetkami?
no jakby mi tu teraz wyszlo 10 typow ubranych w burki, z kozą zamiast krzyza i rozdawaliby ulotki o tym jaki islam jest wspanialy to tez by mi sie to nie podobalo
a panstwo jest swieckie, a nie wyznaniowe
Do czego to doszlo. Ludzie we wlasnym kraju sa uwazani za prowokatorow i zlych....
a Ci muzulmanie nie sa we wlasnym kraju? bo nie wygladaja mi na "uchodzcow" tylko normalnie pracujacy ludzie
 
Back
Top