Integracja Uchodźcy Muzułmanie Muslim Inwazja

Aha czyli wojna domowa jest teraz putlerowi na reke :facepalm: lepiej skonczmy ta dyskusje bo szkoda bic piany .To nie jest malutka Czeczenia tylko 25 milionow obywateli rosyjskich .
jaka wojna domowa, jakie 25 milionow? wiekszosc muzulmanow mieszka na Kaukazie w Czeczenii, Degestanie czy Azerbejdzanie i sa oni wierni Putinowi, a i duza czesc wojsk to wlasnie muzulmanie
opinia publiczna w wiekszosci jest przeciwko interwencji w Syrii, a po takich wydrazeniach poparcie na pewno na to urosnie
male szanse, ale to Rosja i nie takie rzeczy tu sie dzialy
U Ruskich jest moratorium, co nie? Szkoda. Też się przy tym Zachodzie popsuli. Ja bym spokojnie mógł jej posłać kulę w głowę - za darmo. Poważnie mówię.
to jest Rosja rownie dobrze wszystko moglo byc ustawione pod publike
 
U Ruskich jest moratorium, co nie? Szkoda. Też się przy tym Zachodzie popsuli. Ja bym spokojnie mógł jej posłać kulę w głowę - za darmo. Poważnie mówię.
Przeciez starczy,ze sie wspolwiezniowie w gulagu dowiedza za co siedzi a na pewno sie dowiedza i dlugo nie pozyje ,albo bedzie sie modlic o smierc . Dreczenie i torturowanie wiezniow przez gangi wiezienne jest w gulagach na porzadku dziennym ,ulubiona zabawa jest zanurzanie glowy w wiadrze z ekskrementami . Ja bym posylal kule w glowe kazdemu ,ktory nie rokuje nadzieji na resocjalizacje .Czy taki bandyta,ktory kopie w brzuch i opluwa samotna kobiete z dwojka dzieci za to,ze uniemozliwila mu kradziez kieszonkowa rokuje poprawe ? Czy kolesie ,ktorzy sztyletuja ojca z 3 miesieczna dziewczynka na reku ,tylko dlatego,ze nie wzial portfela z domu i nie moga go okrasc na to nie zasluguja ? Czy zwyrol,ktory gwalci 7 letnia dziewczynke wykorzystujac nieuwage matki powinien zyc ? To sa takie przyklady z ostatnich miesiecy na integracje muslimow w Europie.
 
To,ze nie ma kary smierci w Europie to jest po prostu jakas paranoja .Teraz Trynkiewicz szykuje sie do wyjscia na wolnosc i ma stado wielbicielek,ktore do niego pisza .Z jedna z nich,ktora go regularnie odwiedza 33 letnią atrakcyjną kobieta planuja slub .Radzi sie ona Mariusza jak ma wychowywac corke . Kiedy taksowkarz zapytal czy ma ja zawiezc do osrodka gdzie siedzi ten zboczeniec Trynkiewicz opieprzyla go zeby tak nie mowil o mezczyznie,ktorego kocha :facepalm: .
 
Jakim trzeba być zwyrolem by obciąć głowę dziecku :( Katowałbym codziennie aż by sprawca zmarł z wycieńczenia i nie od ran, a braku wody i jedzenia.
Jakim trzeba byc zwyrolem by katowac codzienie czlowieka? Dodatkowo nie dawac mu jedzenia i wody co spowodowaloby duzo szybsza smierc niz porzadne tortury
 
Jakim trzeba byc zwyrolem by katowac codzienie czlowieka? Dodatkowo nie dawac mu jedzenia i wody co spowodowaloby duzo szybsza smierc niz porzadne tortury
Nie wiem, normalnie takie pomysły nie przychodzą do głowy, ale jak się widzi takie zbrodnie to jakoś się same pojawiają. Ale jak sam mówisz są tacy co robią to dłużej...ale zwykle by wyciągnąć informacje raczej jakiekolwiek ;]
 
U Ruskich jest moratorium, co nie? Szkoda. Też się przy tym Zachodzie popsuli. Ja bym spokojnie mógł jej posłać kulę w głowę - za darmo. Poważnie mówię.
Najpierw zająć jej nieco majątku na amunicję, zużycie broni, Twoją dniówkę i ew utylizację ciała gdyby rodzina się nie odezwała.
 
@Trzyha? Dobra riposta :)
Trzyha.PNG
 
U nas polityka w mediach i na portalach, a oni po prostu idą i przechodzą granice. Wyjdźcie sprzed monitorów i kamer politycy, bo życie Wam przecieka przez palce.

A co do tych gwałcicieli to zacząłbym od ucięcia kutasa z jajami by się nie mnożyły takie zjeby czasem i byli pozbawieni narzędzia, którym łamali europejskie prawo. Jakby mieli jakieś ale co do wyroku to deportacja minimum za morze śródziemne, a najlepiej i za równik ...albo śmierć. Nawet dałbym im już ten wybór, taki dobry jestem.

Podkreślam, że kolejny raz piszę o łamiących prawo i zasady moralne, a nie o ogóle, ale tych przypadków jest już tak wiele, że ciężko się dziwić, że ludzie zaczynają uogólniać? Niech najlepiej ucywilizowani muzułmanie ogarną tych zdziczałych braci albo spierdalają wszyscy z Europy. Jakby Muzułmanie zrobili coś na przeciw tym łąmiącym prawo imigrantom to chyba inaczej ludzie by na nich patrzyli,a tak tylko słyszę "Nie wszyscy muzułmanie są źli i są terrorystami". Wiadomo, bo wówczas mielibyśmy co pół sekundy jakiś akt samobójczy. Co nie znaczy, że mają mi się podobać codzienne gwałty i inne akty nieprzystosowania się do życia w kulturze europejskiej....
 
W Szwecji jak i wielu krajach kulturalnie jak ktoś powie, że nie ma dokumentów to wpisują to co poda im dana osoba, więc potem są takie przypadki. Nie pierwsze i nie ostatnie niestety. W powiązanych też podobne przypadki. Najbardziej rozbawił mnie komentarz: "Teraz to już wiem dlaczego mówiono na imigrantów kobiety i dzieci...":lol:

Oli to jeden z ciekawszych przypadków, ale nawet były wątpliwości co do wieku i miejsca urodzenia Baracka Obamy. Sprytnie z tego wybrnął na swoim "roaście" gdzie pokazał nawet wideo ze swoich narodzin:
 
Jakim trzeba byc zwyrolem by katowac codzienie czlowieka? Dodatkowo nie dawac mu jedzenia i wody co spowodowaloby duzo szybsza smierc niz porzadne tortury
Żadnym. Często kto nie potrafi porządnie nienawidzić złych, nie potrafi też porządnie miłować dobrych. Choć to znaczy, że w jej wypadku zastosowałbym taką karę, tu głównym winowajcą może być islam.
 
Może nie na temat muslimów ale nawiązując do postu @tichon to 1 z tych 5 kolesi którzy zajebali Sebastiana był koleś który zjebał w grudniu z psychiatryka w Polsce. Taki lamus z dużą blizną na ryju( głośno było jak uciekł). Niezłe jaja kurwa:sad:
 
Może nie na temat muslimów ale nawiązując do postu @tichon to 1 z tych 5 kolesi którzy zajebali Sebastiana był koleś który zjebał w grudniu z psychiatryka w Polsce. Taki lamus z dużą blizną na ryju( głośno było jak uciekł). Niezłe jaja kurwa:sad:
Kraków.
 
A, to z tego gatunku polecam wywiad z najwiekszym seryjnym morderca, pochodzenia polskiego, który zabil od 200 do 450 osób
Wszystkie czesci, ale po angielsku


Po polsku sa dwie godziny


Kuklinski, tzw. drugie pokolenie, rodzice z Karwacza, Mazowieckie. Z rodziny katolickiej, byl nawet ministrantem.
Ciezko przestac ogladac - polecam. Powaznie.
 
Last edited:
Back
Top