Integracja Uchodźcy Muzułmanie Muslim Inwazja

Hejtowanie w internecie ma taki sam skutek jak solidaryzowanie się z ofiarami zamachów w Paryżu poprzez ustawienie flagi francuskiej na profilowym na fb. Chodziło mi o realne działania w obronie i do tego odnosiła się konieczność użycia prawa pięści.
Rozumiem, że ewentualne referendum ws. przyjęcia imigrantów rozstrzygające na ich niekorzyść powinno być respektowane a działania z niego wynikające niezwłocznie wprowadzane. To jest chyba słuszna forma nacisku na rząd. Co jeśli rząd nie posłucha, mamy się zgłosić do jakiegoś Trybunału w Strasburgu i dalej nic nie robić bo państwo zrobi to lepiej? Nie kupuję tego.
Zmienić rząd.
 
@Zioło Dziekan Co byś zrobił w sytuacji , jakbyś szedł za tą kobietą ?

a. obrona kobiety - czyli przez wszystkich rozumowane prawo pięści a nie jak przez ciebie chyba rozumowane -prawo pięści czyli napadanie na imigrantów
b.zadzwonił byś na policje i to wszystko
c. protestował byś przed budynkiem administracji państwowych ,
d. stwierdził byś ze to są wyjątki i zbagatelizował sytuację ,zawiązał KOI

Oczywiście ironizuje ale pokazuje jaka jest dyskusja i odbijanie piłeczki zaprzeczaniem lub rzucenie bezsensownym argumentem.

Dyskusja ma sens, bo nikt z nas nie ma wątpliwości, że takiego ananasa trzeba powstrzymać (i to niezależnie od wyznania i koloru skóry), ale nawet jak pięć razy przy takiej akcji dostanie w mordę, to za szóstym razem co najwyżej będzie bardziej uważał czy nikt nie idzie, ale w głowie pozostanie dalej damskim bokserem. Stąd pytanie o rozwiązania długofalowe.
 
Dlatego trzeba ground and poundem zrównać jego łeb z powierzchnią. I to nie tylko takiego ciapaka, ale każdego złodzieja który by zrobił taką rzecz.

Miałeś rację by izolować tych co chcą zabijać tak panoszących się imigrantów. Wszyscy tak myślący o tych dzikusach pozostaną w granicach Polski, a reszta niech wypierdala się asymilować ze światem. Droga wolna.

Rządowi czy lewemu czy prawemu nie można ufać. Nikomu kto dostaje się do władzy, bo mimo czasem dobrych chęci potem musi się dostosować głównie.
 
Dlatego trzeba ground and poundem zrównać jego łeb z powierzchnią. I to nie tylko takiego ciapaka, ale każdego złodzieja który by zrobił taką rzecz.

Miałeś rację by izolować tych co chcą zabijać tak panoszących się imigrantów. Wszyscy tak myślący o tych dzikusach pozostaną w granicach Polski, a reszta niech wypierdala się asymilować ze światem. Droga wolna.

Rządowi czy lewemu czy prawemu nie można ufać. Nikomu kto dostaje się do władzy, bo mimo czasem dobrych chęci potem musi się dostosować głównie.
:facepalm:
 
Dyskusja ma sens, bo nikt z nas nie ma wątpliwości, że takiego ananasa trzeba powstrzymać (i to niezależnie od wyznania i koloru skóry), ale nawet jak pięć razy przy takiej akcji dostanie w mordę, to za szóstym razem co najwyżej będzie bardziej uważał czy nikt nie idzie, ale w głowie pozostanie dalej damskim bokserem. Stąd pytanie o rozwiązania długofalowe.
Zgodnie z prawem Szariatu nalezy mu obciąć lewą dłon i prawą stopę, albo prawą dłoń i lewą stopę. #rozwiązaniedługofalowe
 
Nareszcie wrzuciłeś posta nawiązującego do twojej twórczości w temacie. Graty!
:applause:
W czymś się nie zgadzasz? Masz prawo :)
Dzięki stary, że wolno mi się nie zgadzać z propagowaniem samosądów.
Zgodnie z prawem Szariatu nalezy mu obciąć lewą dłon i prawą stopę, albo prawą dłoń i lewą stopę. #rozwiązaniedługofalowe
O to to! Walcząc z Szariatem wprowadźmy własny szariat, albo prawo magdeburskie!
 
:applause:
Dzięki stary, że wolno mi się nie zgadzać z propagowaniem samosądów.!

Wolisz by chodził wolno jak zapewne jest mimo tego, że tak popularnym stał się ten materiał :) Lub wolisz wierzyć w czuwające nad obywatelem państwo? I mimo, że tego nie robi to nie bacząc na to mówisz nie samosądom mimo wiedzy, że państwo nic nie zrobi. Czyli w zasadzie przyzwalasz na to. No, ale wierzysz, że państwo coś zrobi, cóż, wiara ogłupia.
 
Wolisz by chodził wolno jak zapewne jest mimo tego, że tak popularnym stał się ten materiał :) Lub wolisz wierzyć w czuwające nad obywatelem państwo? I mimo, że tego nie robi to nie bacząc na to mówisz nie samosądom mimo wiedzy, że państwo nic nie zrobi. Czyli w zasadzie przyzwalasz na to. No, ale wierzysz, że państwo coś zrobi, cóż, wiara ogłupia.
Nie bardzo rozumiem Twój post, bo jest dość chaotyczny, ale wiedz, że pomiędzy "nic nie robić" a rozsmarować łeb ground and pound" jest kilka innych możliwości. W moim przekonaniu jeśli jestesmy tak różni od tej "dziczy", to powinniśmy właśnie korzystać z tych bardziej umiarkowanych opcji.
 
To co byś zrobił? Jak dla mnie nic innego go nie nauczy, a za deportację pewnie zapłaciliby podatnicy ;)

A postowi do chaosu daleko :) Ludzie mówią i piszą różnie. Warto umieć komunikować się z większością, a nie jedynie paroma osobami, które będą pisały poetyckie utwory, bo tylko takie zrozumie czytający :P To jest tylko forum, a to są tylko posty. Jeśli ktoś siedzi nad nimi i główkuje ostro to musi coś mieć z głową ;) To tak poza tematem.

Ja ich zabijać nie chcę, ale jeśli będą zachowywać się jak zwierzęta w moim mieście, a jest to miasto graniczne i będę widział brak reakcji to nie ręczę za siebie i nie tylko. Jak się będzie kończyło na odwożeniu ich na stronę niemiecką, a jutro będę widział to samo bez konsekwencji... Proponuję im deportację do Afryki bardziej południowej lub centralnej czy Arabii lub ewentualnie Turcji, ale przy zamkniętych granicach dla tego kraju względem UE. Tam jest mnóstwo miejsca, w Europie go nie ma, a musi starczyć jeszcze dla naszych dzieci.

Dobra, szkoda życia by o tym gadać, czas ucieka.
 
Psa usypiam, a jak to się ma do ludzi? Co proponujesz - usypianie?
Już spaczonego zarówno psa jak i spaczonego islamem człowieka nie nauczysz nagle podstaw moralności jak i praw jakie panują w Europie. Jak może być dla nich istotne nasze, białe prawo, gdy mają swoją religię, która jest najważniejsza. Prędzej nowe pokolenie, ale już widzę jakby to miało miejsce...
Życzę miłej dyskusji :D
 
Tak juz widze, jak 61 kg gosc ktory tylko napierdalal w worek w piwnicy rzuca sie na grupke ciapakow ktorzy zachowuja sie jak wsciekle psy. Bylby kolejny filmik jak to imigraci kogos katuja.
Pojebało Cię czy jak? Byłaby grupka jakichś spokojnie 50 osób katujących 20 arabów. Choć nie wiem czy każdy byłby jedynie skatowany. Chodzi oczywiście o sytuację jakiegoś grupowego panoszenia się po mieście i zaczepiania kobiet np.
A jakbym miał już sam to robić to na pewno nie rzucając się na nich z gołymi łapami jak idiota z którym najwyraźniej mnie mylisz...

Z tym, że paradoksalnie słyszałem, że sporo uchodźców niedaleko osadzonych jest wiary katolickiej ;D
 
Pojebało Cię czy jak? Byłaby grupka jakichś spokojnie 50 osób katujących 20 arabów. Choć nie wiem czy każdy byłby jedynie skatowany. Chodzi oczywiście o sytuację jakiegoś grupowego panoszenia się po mieście i zaczepiania kobiet np.
A jakbym miał już sam to robić to na pewno nie rzucając się na nich z gołymi łapami jak idiota z którym najwyraźniej mnie mylisz...

Z tym, że paradoksalnie słyszałem, że sporo uchodźców niedaleko osadzonych jest wiary katolickiej ;D
Zbroja płytowa ze schabowych i jedziesz z nimi Born :D
 
postowi do chaosu daleko :) Ludzie mówią i piszą różnie. Warto umieć komunikować się z większością, a nie jedynie paroma osobami, które będą pisały poetyckie utwory, bo tylko takie zrozumie czytający :P To jest tylko forum, a to są tylko posty. Jeśli ktoś siedzi nad nimi i główkuje ostro to musi coś mieć z głową ;) To tak poza tematem.
No właśnie widzę, że Twoje posty nie są przemyślane. Albo ja ich po prostu nie do końca rozumiem.
Wypierdolenie wszystkich muzulumanow do krajow muzulmanski czyli np francji
Jest to jakaś opcja. Tylko co, łapanki na ulicach? Jak stwierdzić czy są faktycznie islamistami? Kazać napluć na Koran, albo podeptać wyznanie wiary (tak jak testowano chrześcijan w Japonii w XVII wieku?) A co z tymi muzułmanami, którzy żyją tu od lat i nawet przez myśl im nie przeszedł fundamentalizm? Przecież radykalny odłam Islamu to zaledwie część tej religii. (ledwie 1/5 muzułmanów to Arabowie), a co Indonezyjczykami, Tatarami etc.? Ja szczerze mówiąc nie mam bladego pojęcia jakby się zabrać do tego problemu.
 
Jak stwierdzić czy są faktycznie islamistami?
Bigos albo schabowy by zrobilo swoje, a jakby przy okazji vegan wyjebali to zero straty ;). Jezeli bylaby prosta mozliwosc rozwiazania tego co sie dzieje to juz dawno by to bylo zrobione. Nie da sie rozwiazac naplywu imigratow bez pokrzywdzenia kogokolwiek. Jakos wole zeby przypadkowy ciapak dostal po dupie, a nie ja.
 
Bigos albo schabowy by zrobilo swoje, a jakby przy okazji vegan wyjebali to zero straty ;). Jezeli bylaby prosta mozliwosc rozwiazania tego co sie dzieje to juz dawno by to bylo zrobione. Nie da sie rozwiazac naplywu imigratow bez pokrzywdzenia kogokolwiek. Jakos wole zeby przypadkowy ciapak dostal po dupie, a nie ja.
nie znam araba, ktory by nie wpierdolil schabowego
 
@Born2kill w tych sprawach i oczywiście kibicowskich( pamiętam dyskusje o Knurowie:wink:) masz u mnie wsparcie do końca żywota tego forum:wink: podpisuję się pod wszystkim co piszesz w tym temacie:bomb: tak więc piona Born!:beer:
 
wrocilem z Paryza i z moich obserwacji to murzyny wygladaly normalnie i duzo pracowali, a arabeny sobie w burkach chodzily i nie wydawali sie zbyt przyjaznie nastawieni
a i Paryz syf niesamowity, ohydne miejsce, nie polecam
 
Back
Top