Inne dyscypliny (bez piłki nożnej, MMA) koszykówka, tenis, etc.

A ten Young asysty znowu? Bo widzę, że teraz jest 9.5 over po tym kursie co ostatnio 10.5. Izydor?
Ostatnio Murray nie grał, był zawieszony na mecz numer 5 więc opłacało się grać asysty Trae. Jutro Murray zagra, to zabierze sporo posiadań Youngowi, będą na zmianę rozgrywać więc już tak średnio z tymi asystami, wejdzie albo nie wejdzie.
 
22/04/2023 15:30 CET
GTK Gliwice (over 80.5) - King Szczecin
1.85 (STS/Superbet)/1.83 (Fortuna)
5/10


Malachi Richardson (GTK-King) over 15.5 punktów
1.75 (STS)/1.70 (Fortuna)
5/10

22/04/2023 17:30 CET
Stal Ostrów - Śląsk Wrocław (over 80.5)
1.95 (STS)
5/10

28/04/2023 17:30 CET
Stal Ostrow - Legia Warszawa (over 82.5)
1.85 (STS/Fortuna)
5/10

Legia od dłuższego czasu to świetna ofensywa, w której kluczowym zawodnikiem jest Vinales. Dodatkowo ma obok siebie Lesliego i Holmana, którzy również lubią szybkie i ofensywne granie. Linia jest dość niska przy ostatnich meczach ofensywnych Legii. Myślę, że powinno im się to udać zrobić.

28/04/2023 19:30 CET
Start Lublin (-6.5) - MKS Dabrowa Gornicza
2.20 (STS)/2.18 (Fortuna)
9/10

MKS dziś bez Joe Chealey'a (15.2 PPG, 5.7 APG) oraz Ousmane Drame (11.7 PPG, 7.1 RPG). Pozostaje 7 do gry w tym Wiktor Rajewicz (2.0 PPG, 0.5 APG, 0.5 TO), Kacper Radwański (2.0 PPG, 27% FG), Marcin Piechowicz (3.0 PPG, 33% FG). W zasadzie nie ma centra nominalnego, ani rozgrywającego, bo Rajewicz i Blakes wolą rzucać. Lublin ma dwóch typowych centrów, którzy dziś powinni mocno dominować, typowego PG w postaci Scoochie Smitha. Lublin ma tutaj wszystko, aby wygrać jakimś wysokim wynikiem i ja tutaj próbuję za prawie maksymalną stawkę ten zakład, bo kursy nie biorą pod uwagę tych kontuzji.
 
Allen vs Selby snooker, wznowienie dziś 15:30 1 kurs 1.75 - duże zakulisowe info, sam zagrałem to bardzo wysoko +10k . Bardzo mocno polecam.

Proszę by z ROZSĄDKIEM zarządzać własnymi stawkami.
 
Los Angeles Lakers - Memphis Grizzlies
Rui Hachimura over 9.5 pts @1.80


Lakers muszą to raczej zamykać w 6 meczu u siebie, jak nie chcą dostać wpierdolu od Miśków w Game 7. Rotacja powinna być mocno ucięta i zamykać się max w 7-8 graczach, Ham trochę fikołków zrobił w ostatnim meczu z ustawieniami przez co przejebali dość szybko, tutaj trzeba znowu więcej minut Japończyka z ławki + Schroder, wpuścić Bambe na 5 minut jak AD będzie siedział i wszystko, a nie grać 10-11 graczami w playoffach, bo takich rzeczy nikt nie robi.
Hachimura miał dobre 3 pierwsze mecze, później właśnie dostawał już mniej minut, to ich najlepszy rezerwowy w tej serii póki co, powinni to znów wykorzystać, Rui jak dostawał okazję to nie zawodził.
 
Los Angeles Lakers - Memphis Grizzlies
Rui Hachimura over 9.5 pts @1.80


Lakers muszą to raczej zamykać w 6 meczu u siebie, jak nie chcą dostać wpierdolu od Miśków w Game 7. Rotacja powinna być mocno ucięta i zamykać się max w 7-8 graczach, Ham trochę fikołków zrobił w ostatnim meczu z ustawieniami przez co przejebali dość szybko, tutaj trzeba znowu więcej minut Japończyka z ławki + Schroder, wpuścić Bambe na 5 minut jak AD będzie siedział i wszystko, a nie grać 10-11 graczami w playoffach, bo takich rzeczy nikt nie robi.
Hachimura miał dobre 3 pierwsze mecze, później właśnie dostawał już mniej minut, to ich najlepszy rezerwowy w tej serii póki co, powinni to znów wykorzystać, Rui jak dostawał okazję to nie zawodził.
Ehh kurde, gdyby nie ten jebany blowout to by raczej weszło.
 
Allen vs Selby snooker, wznowienie dziś 15:30 1 kurs 1.75 - duże zakulisowe info, sam zagrałem to bardzo wysoko +10k . Bardzo mocno polecam.

Proszę by z ROZSĄDKIEM zarządzać własnymi stawkami.
Ma jeszcze szanse? Bo kurs 2.95 a +1.5 2.4
 
A tak serio jest 10-11 i znowu przerwa. To normalne, nieznam się na snookerze?
Ta, grają 3 sesje, rano, popołudniem i wieczorem, teraz Belg z Chinczykiem gra, a Anglicy o 20:00 wznowią.
Przy takich długich meczach to normalne, inaczej by ze 20h non stop grali.
Eurospprt chyba transmituje.
 
Ta, grają 3 sesje, rano, popołudniem i wieczorem, teraz Belg z Chinczykiem gra, a Anglicy o 20:00 wznowią.
Przy takich długich meczach to normalne, inaczej by ze 20h non stop grali.
Eurospprt chyba transmituje.
A jak oceniasz szanse na wygraną? Punktowo wydaje się mało do nadrobienia, a jak ma się to do rzeczywistości?
 
A jak oceniasz szanse na wygraną? Punktowo wydaje się mało do nadrobienia, a jak ma się to do rzeczywistości?
Nie wiem, też się na tym nie znam za bardzo, mecz wygląda na wyrównany.
Belg przegrywał 5:14, a właśnie wygrał 17: 15, tam @25 było na live. Może o tego Brecela chodziło, a kolega za kulisami źle usłyszał :crazy:
 
Last edited by a moderator:
Allen vs Selby snooker, wznowienie dziś 15:30 1 kurs 1.75 - duże zakulisowe info, sam zagrałem to bardzo wysoko +10k . Bardzo mocno polecam.

Proszę by z ROZSĄDKIEM zarządzać własnymi stawkami.

Teraz po zakonczonym meczu można powiedzieć co to było za duże info zakulisowe ?
Na zakład kredyt brałeś ?
 
Nie wiem jakie teraz są kursy ale ja na live wrzuciłem grosza na Medvedev+Fokina, podwojenie wyszło. Myślę, że to ma duże szanse wejść.
 
New York Knicks - Miami Heat
Gabe Vincent over 13.5 pts @1.80


Butler już 100% wypada z meczu numer 2 przez skręconą kostkę, Herro dalej kontuzjowany, Heat będą mieli ciężko, ale pod 100 punktów powinni się zakręcić i ktoś to musi rzucać. Vincent w pierwszym meczu z Knicks rzucił 20 punktów.
 
Back
Top