Inne dyscypliny (bez piłki nożnej, MMA) koszykówka, tenis, etc.

Próbuje Modena (-1.5) @1.9 - bet zaczerpnięty z innego forum, więc na własne ryzyko.
 
30/03/2023 17:30 CET
Stal Ostrow - Spojnia Stargard over 169,5
1.87 (Fortuna)/1.85 (STS)
5/10
80:85=165.

07/04/2023 17:30 CET
Courtney Fortson (Spójnia-Pierniki) over 16.5 punktów
1.90 (Betfan)/1.85 (ETOTO/iForbet/Totalbet)/1.75 (STS/Fuksiarz)/1.73 (Betclic)
5/10

12, 13 i 11 to ostatnie zdobycze punktowe Fortsona, ale ja wyczuwam, że dziś powinno nastąpić przełamanie. Toruń powinien pasować Fortsonowi, bo jeśli zagrają swoje z ostatnich meczów to mają bardzo słabych obrońców na niego w startującej piątce - Gibbs, Persons i Diduszko nie powinni stanowić dla niego wielkiej przeszkody, a Brunk oraz Kenić/Cel pod koszem nie są atletami i tytanami od obrony. Jedynie Tomaszewski z ławki, ale on gra ostatnio zazwyczaj mniej minut.

Dodatkowo ostatnio Toruń fatalnie bronił picki z Witlińskim, który rzucił im 22 punkty, a Benson (center Spójni) również zagrał świetny mecz w Ostrowie i na nim może wisieć obrona oraz skupiać się mocniej. Jeśli Fortson nie będzie się wykłócać z sędziami i robić techników/fauli powinien wg mnie dziś uporać się z tą linią.
 
07/04/2023 17:30 CET
Courtney Fortson (Spójnia-Pierniki) over 16.5 punktów
1.90 (Betfan)/1.85 (ETOTO/iForbet/Totalbet)/1.75 (STS/Fuksiarz)/1.73 (Betclic)
5/10
Fortson 24 punkty.

10/04/2023 17:30 CET
Slask Wroclaw - Trefl Sopot
2.80 (ETOTO/Fuksiarz)/2.75 (STS/Fortuna)
8/10

Śląsk bez Jeremiaha Martina (19.9 PPG, 5.6 APG, 4.7 RPG), Vasy Pusicy (11.0 PPG, 47% za 3), Donovana Mitchella (7.8 PPG) i prawdopodobnie Jakuba Nizioła (11.0 PPG). Ten ostatni może zagrać. Jednak koniec końców odpada najlepszy zawodnik, najlepszy punktujący, najlepszy obrońca obok Ramljaka - wszystko to o Martinie. Tak do gry pozostanie wielu zawodników, którzy ostatnio wracają po kontuzjach lub grali mało w sezonie - Karolak, Bibbs i Tomczak. Trefl będzie miał dużą szansę na wygraną i mecz wydaję się 50-50% lub nawet to Trefl jest faworytem, bo gra z Nevelsem w składzie.
 
Fortson 24 punkty.

10/04/2023 17:30 CET
Slask Wroclaw - Trefl Sopot
2.80 (ETOTO/Fuksiarz)/2.75 (STS/Fortuna)
8/10

Śląsk bez Jeremiaha Martina (19.9 PPG, 5.6 APG, 4.7 RPG), Vasy Pusicy (11.0 PPG, 47% za 3), Donovana Mitchella (7.8 PPG) i prawdopodobnie Jakuba Nizioła (11.0 PPG). Ten ostatni może zagrać. Jednak koniec końców odpada najlepszy zawodnik, najlepszy punktujący, najlepszy obrońca obok Ramljaka - wszystko to o Martinie. Tak do gry pozostanie wielu zawodników, którzy ostatnio wracają po kontuzjach lub grali mało w sezonie - Karolak, Bibbs i Tomczak. Trefl będzie miał dużą szansę na wygraną i mecz wydaję się 50-50% lub nawet to Trefl jest faworytem, bo gra z Nevelsem w składzie.

OK, lecimy :)
 
10/04/2023 17:30 CET
Slask Wroclaw - Trefl Sopot
2.80 (ETOTO/Fuksiarz)/2.75 (STS/Fortuna)
8/10
71:67 dla Śląska. Radić przeszedł samego siebie, co ten człowiek dzisiaj wyprawiał. Moten na początku trzeciej kwarty kryty na trzy metry i łykający każdy rzut jak pelikan, potem co chwila jego faule w obronie, ataku. No masakra, nie szło na nich patrzeć dzisiaj i miłość do koszykówki po takich spotkaniach gdzieś odlatuje, bo nie da się oglądać takich gównomeczów, a przy tym wtapia się kasę.

W ogóle nie miałem dzisiaj w planach gry, ale po informacji o kontuzjach znowu się złapałem jak mucha w pajęczynę i do niedawnej mega irytującej porażki, gdzie zagrałem Trefla z handicapem przeciwko Zastalowi bez Kowalczyka, Zecevica i Hadzibegovica doszedł kolejny cenny skalp do kolekcji tym razem z brakiem czterech zawodników - Martina, Mitchella, Pusicy i Bibbsa. Pozostaje czekać na skalp z 5 kontuzjami, które też utopią zakład.

13/04/2023 17:30 CET
Pierniki Torun (-3.5) - MKS Dabrowa Gornicza
1.90 (STS/Fortuna)
5/10

MKS dalej bez Ousmane Drame, a więc w zasadzie z siedmioma graczami do gry w tym trzema zagranicznymi i żadnym nominalnym centrem. Radwański, Piechowicz oraz Kucharek dalecy są obecnie od klasowych zawodników PLK i bliżej im poziomem do 1-ligowców. Przy takim składzie Blakes, Bluiett i Chealey muszą rzucać po 20 punktów, żeby było dobrze. Gorsza dyspozycja jednego z nich stawia w fatalnej pozycji MKS. Dodatkowo Mokros musi grać najlepiej jak potrafi, bo to jedyny obecnie sensowy Polak w składzie.

Toruń gra o życie. Ostatnio wg mnie dają radę i tutaj będą mieć przewagę podkoszową, zdecydowanie szerszej rotacji, własnej hali i motywacji, bo widać, że im mega zależy ostatnio. Myślę, że Toruń to wygra i to też tyloma punktami, że pokryją handicap.
 
71:67 dla Śląska. Radić przeszedł samego siebie, co ten człowiek dzisiaj wyprawiał. Moten na początku trzeciej kwarty kryty na trzy metry i łykający każdy rzut jak pelikan, potem co chwila jego faule w obronie, ataku. No masakra, nie szło na nich patrzeć dzisiaj i miłość do koszykówki po takich spotkaniach gdzieś odlatuje, bo nie da się oglądać takich gównomeczów, a przy tym wtapia się kasę.

W ogóle nie miałem dzisiaj w planach gry, ale po informacji o kontuzjach znowu się złapałem jak mucha w pajęczynę i do niedawnej mega irytującej porażki, gdzie zagrałem Trefla z handicapem przeciwko Zastalowi bez Kowalczyka, Zecevica i Hadzibegovica doszedł kolejny cenny skalp do kolekcji tym razem z brakiem czterech zawodników - Martina, Mitchella, Pusicy i Bibbsa. Pozostaje czekać na skalp z 5 kontuzjami, które też utopią zakład.

13/04/2023 17:30 CET
Pierniki Torun (-3.5) - MKS Dabrowa Gornicza
1.90 (STS/Fortuna)
5/10

MKS dalej bez Ousmane Drame, a więc w zasadzie z siedmioma graczami do gry w tym trzema zagranicznymi i żadnym nominalnym centrem. Radwański, Piechowicz oraz Kucharek dalecy są obecnie od klasowych zawodników PLK i bliżej im poziomem do 1-ligowców. Przy takim składzie Blakes, Bluiett i Chealey muszą rzucać po 20 punktów, żeby było dobrze. Gorsza dyspozycja jednego z nich stawia w fatalnej pozycji MKS. Dodatkowo Mokros musi grać najlepiej jak potrafi, bo to jedyny obecnie sensowy Polak w składzie.

Toruń gra o życie. Ostatnio wg mnie dają radę i tutaj będą mieć przewagę podkoszową, zdecydowanie szerszej rotacji, własnej hali i motywacji, bo widać, że im mega zależy ostatnio. Myślę, że Toruń to wygra i to też tyloma punktami, że pokryją handicap.
To probujemy jeszcze raz :) Powodzenia
 
13/04/2023 17:30 CET
Pierniki Torun (-3.5) - MKS Dabrowa Gornicza
1.90 (STS/Fortuna)
5/10
106:77 dla Torunia.

14/04/2023 17:30 CET
Zastal Zielona Gora - Spojnia Stargard over 174.5
1.87 (Fortuna)/1.85 (STS)
5/10

Spodziewam się tutaj szybkiego tempa, masy fauli i końcowego wysokiego wyniku. Zastal robi u siebie ostatnio mega wysokie wyniki, a Spójnia to drugie najwyższe tempo rozgrywania akcji w lidze. Z tego połączenia powinien wyniknąć wg mnie bardzo wysoki wynik.
 
14/04/2023 17:30 CET
Zastal Zielona Gora - Spojnia Stargard over 174.5
1.87 (Fortuna)/1.85 (STS)
5/10
101:82=183.

20/04/2023 17:30 CET
Legia Warszawa - Arka Gdynia over 168.5
1.85 (STS)/1.84 (Fortuna)
5/10

Dla mnie ten mecz ma potencjał na dużą ilość punktów. Dwóch ofensywnych rozgrywających lubiących grać szybko - Vinales (Legia) i Florence (Arka). To może stworzyć świetny pojedynek, a obaj przy okazji nakręcą szybkie granie i ofensywny mecz. Legia od przyjścia Vinalesa robi wiele wysokich wyników, a Arka już w zasadzie o nic i bez presji, a więc czas na nabijanie statów dla graczy.
 
20/04/2023 17:30 CET
Legia Warszawa - Arka Gdynia over 168.5
1.85 (STS)/1.84 (Fortuna)
5/10
90:61=151.

21/04/2023 17:30 CET
Courtney Fortson (Spójnia-MKS) over 16.5 punktów
1.85 (Totalbet)/1.80 (Fortuna/Betcris)/1.75 (STS/iForbet)
5/10

Fortson zrobił tę linię we własnej hali w 6 meczach z rzędu. MKS ostatnio skupia się na podwojeniach podkoszowych, aby oddawali piłkę na obwód, gdzie jest więcej miejsca dla zawodników na obwodzie. Fortson nie ma dziś dobrego obrońcy na sobie, bo Dąbrowa z okrojoną rotacją musi uważać na faule. Nie ma też dobrej protekcji obręczy, bo Mokros to SF/PF, a nie center odrzucający od kosza. Dla mnie 35-letni Courtney Fortson ma dziś wymarzone warunki do zdobycia większej ilości punktów. Łukasz Kolenda, który podobnie do Fortsona żyje z wjazdów pod kosz zdobył ostatnio przeciwko Dąbrowie 18 punktów.

Dodatkowo właśnie często atakuje obręcz i we własnej hali sędziowie mogą na to patrzeć bardziej przychylnie i częściej gwizdać przewinienia.
 
21/04/2023 17:30 CET
Courtney Fortson (Spójnia-MKS) over 16.5 punktów
1.85 (Totalbet)/1.80 (Fortuna/Betcris)/1.75 (STS/iForbet)
5/10
3 punkty i kontuzja na początku 3 kwarty, po której nie wrócił na boisko.

22/04/2023 15:30 CET
GTK Gliwice (over 80.5) - King Szczecin
1.85 (STS/Superbet)/1.83 (Fortuna)
5/10

GTK w tym meczu powinno być na najwyższym poziomie motywacji, bo balansują na granicy spadku. King grał ostatnio wiele spotkań we własnej hali, a wg mnie szło im to słabo/średnio i teraz w końcu jadą na jakiś wyjazd. GTK we własnej hali jest ostatnio groźne i spodziewam się, że dziś mocno się postawią i będą walczyć o wygraną.

+bonusowo
Malachi Richardson (GTK-King) over 15.5 punktów
1.75 (STS)/1.70 (Fortuna)
5/10

Były klub Malachiego, z którego odchodził w słabym stylu. Dziś powinien być mocniej zmotywowany, żeby pokazać byłemu trenowi, że był w błędzie. Dodatkowo to najlepszy zawodnik ofensywnie GTK i jeśli mają powalczyć to on dziś musi rzucić te 18 punktów, a nawet zdecydowanie więcej. Liczę, że będzie agresywny, a to już powinno dać wiele, bo King dużo fauluje i Malachi wtedy będzie rzucał dużo rzutów wolnych.

22/04/2023 17:30 CET
Stal Ostrów - Śląsk Wrocław (over 80.5)
1.95 (STS)
5/10

Śląsk dziś z Martinem, co powinno mocno dać kopa w ataku i na rozegraniu piłki, bo jednak Wiśniewski i Kolenda na tak dużych minutach z piłką były tragiczne dla gry Śląska. Ostrów dla mnie ostatnio bez szału. Śląsk za to wzmocniony, a też jednak Nizioł, Karolak, Mitchell czy Dziewa to dobrzy ofensywni zawodnicy, a linia jest niska i dla mnie wydaję się fajna do gry.
 
Los Angeles Lakers - Memphis Grizzlies
Anthony Davis over 22.5 pts @1.85


Ofensywnie póki co nieudane mecze AD w serii z Miśkami, jutro pierwsze z dwóch spotkań u siebie i liczę na znacznie lepszą wersję Davisa pod koszem. Memphis mimo strat dwóch solidnych podkoszowych przed playoffami (Clarke i Adams), potrafili dobrze ustawić obronę w pomalowanym i nie pozwalać AD łatwo atakować obręczy, póki co to funkcjonowało, korzystali na tym inni z Lakersów jak chociażby Hachimura, jednak oba te mecze mocno na styku, pierwszy wygrany przez Lakers po comebacku od 3 kwarty, drugi przegrany gdzie nie dojechali od początku.
Brakuje dominacji AD na tablicach, on w rs robił na nich po 30 punktów/20 zbiórek, dominował deskę i tego właśnie potrzebują od niego w LAL, myślę też, że Ham trochę inaczej ich poustawia i będą szukać przestrzeni dla AD. Kurde oni mają sporo tych guardów potrafiących pograć na piłce, nawet jak grają minuty bez Jamesa, to są zawodnicy jak DLO czy czarny szwab, którzy powinni dostarczać piłkę do Davisa, pnr z AD to była najmocniejsza broń Lakers z runu po pierścienie w bańce, powinni do tego wrócić.
 
Los Angeles Lakers - Memphis Grizzlies
Anthony Davis over 22.5 pts @1.85


Ofensywnie póki co nieudane mecze AD w serii z Miśkami, jutro pierwsze z dwóch spotkań u siebie i liczę na znacznie lepszą wersję Davisa pod koszem. Memphis mimo strat dwóch solidnych podkoszowych przed playoffami (Clarke i Adams), potrafili dobrze ustawić obronę w pomalowanym i nie pozwalać AD łatwo atakować obręczy, póki co to funkcjonowało, korzystali na tym inni z Lakersów jak chociażby Hachimura, jednak oba te mecze mocno na styku, pierwszy wygrany przez Lakers po comebacku od 3 kwarty, drugi przegrany gdzie nie dojechali od początku.
Brakuje dominacji AD na tablicach, on w rs robił na nich po 30 punktów/20 zbiórek, dominował deskę i tego właśnie potrzebują od niego w LAL, myślę też, że Ham trochę inaczej ich poustawia i będą szukać przestrzeni dla AD. Kurde oni mają sporo tych guardów potrafiących pograć na piłce, nawet jak grają minuty bez Jamesa, to są zawodnicy jak DLO czy czarny szwab, którzy powinni dostarczać piłkę do Davisa, pnr z AD to była najmocniejsza broń Lakers z runu po pierścienie w bańce, powinni do tego wrócić.
::really::
 
Los Angeles Lakers - Memphis Grizzlies
Anthony Davis over 22.5 pts @1.85


Ofensywnie póki co nieudane mecze AD w serii z Miśkami, jutro pierwsze z dwóch spotkań u siebie i liczę na znacznie lepszą wersję Davisa pod koszem. Memphis mimo strat dwóch solidnych podkoszowych przed playoffami (Clarke i Adams), potrafili dobrze ustawić obronę w pomalowanym i nie pozwalać AD łatwo atakować obręczy, póki co to funkcjonowało, korzystali na tym inni z Lakersów jak chociażby Hachimura, jednak oba te mecze mocno na styku, pierwszy wygrany przez Lakers po comebacku od 3 kwarty, drugi przegrany gdzie nie dojechali od początku.
Brakuje dominacji AD na tablicach, on w rs robił na nich po 30 punktów/20 zbiórek, dominował deskę i tego właśnie potrzebują od niego w LAL, myślę też, że Ham trochę inaczej ich poustawia i będą szukać przestrzeni dla AD. Kurde oni mają sporo tych guardów potrafiących pograć na piłce, nawet jak grają minuty bez Jamesa, to są zawodnicy jak DLO czy czarny szwab, którzy powinni dostarczać piłkę do Davisa, pnr z AD to była najmocniejsza broń Lakers z runu po pierścienie w bańce, powinni do tego wrócić.

31.
 
Back
Top