Inne dyscypliny (bez piłki nożnej, MMA) koszykówka, tenis, etc.

28/04/2023 17:30 CET
Stal Ostrow - Legia Warszawa (over 82.5)
1.85 (STS/Fortuna)
5/10


28/04/2023 19:30 CET
Start Lublin (-6.5) - MKS Dabrowa Gornicza
2.20 (STS)/2.18 (Fortuna)
9/10
1-1.

06/05/2023 15:30 CET
Legia Warszawa - Spójnia Stargard 1 POŁOWA over 83.5
1.85 (STS)/1.83 (Fortuna)
5/10

Myślę, że w tym meczu ruszą mocno. Wypoczęty Fortson. Naładowany Vinales, który zazwyczaj najmocniej napędza i szarżuje w pierwszych połowach, bo kiedy jego drużyna zyskuję dwucyfrową przewagę to zwalnia akcję swojej ekipy. Spójnia powinna zagrać dzisiaj pełnym składem, co daje jej też pełną pulę fauli i zapewne ten fakt będzie mocno wykorzystany i Spójnia będzie grać agresywnie, co zakończy się dużą ilości fauli i rzutów wolnych.

Ogólnie jest to najbardziej ofensywna para ze wszystkich i tutaj spodziewam się największej liczby punktów i ognia ofensywnego z mniejszym nastawianiem defensywnym.

06/05/2023 17:30 CET
Strahinja Jovanovic (Śląsk - Trefl) under 14.5 punktów
1.83 (Betclic)//1.82 (Totalbet)/1.75 (Fuksiarz-Stanowski)/1.65 (Fortuna) - można szukać po wszystkich, bo nie przejrzałem ich.
5/10

Odkąd Jovanovic wkroczył do akcji mamy piękny zjazd Trefla. Jest to grajek z ogromnymi ograniczeniami i nie nadaje się do poważnego grania jakim jest TOP 3 w Polsce. Dzisiaj ma wrócić Nevels i Tabak powinien chować "Straha" od gry, bo wielka rola i wiele rzutów niczego dobrego nie przyniesie dla Sopotu. Strahu jest mocno ograniczony rzutowo z dystansu i pewnie Śląsk będzie go odpuszczał i będzie im psuł całą ofensywę jak w wielu ostatnich meczach. Linie ma wysoką, a Śląsk muli, Treflowi też się nie spieszy i dla mnie to dobra okazja na under tego gracza, bo tempo wygląda na niskie, a on z mniejszymi minutami.
 
Eurowizja: Polska 2. półfinał - zakwalifikuje się do finału - nie @3.5 za drobne
 
06/05/2023 15:30 CET
Legia Warszawa - Spójnia Stargard 1 POŁOWA over 83.5
1.85 (STS)/1.83 (Fortuna)
5/10


06/05/2023 17:30 CET
Strahinja Jovanovic (Śląsk - Trefl) under 14.5 punktów
1.83 (Betclic)//1.82 (Totalbet)/1.75 (Fuksiarz-Stanowski)/1.65 (Fortuna)
5/10
1-1.

09/05/2023 18:00 CET
King Szczecin - Anwil Wloclawek under 168.5
1.90 (STS)/1.89 (Fortuna)
5/10

Anwil w ostatnich pięciu meczach FIBA Europe Cup zatrzymywał przeciwnika, że ten nie rzucał 80 punktów. Kluczem dla sukcesu Anwilu wg mnie będzie dobra obrona i ograniczenie Kinga w ilości punktów. Linia na mecz jest dość wysoka, a to jednak mecz PO z dużym ciężarem gatunkowym.

09/05/2023 20:00 CET
David DiLeo (Stal-Czarni) under 14.5 punktów
1.75 (Fortuna)
5/10

DiLeo rzucił w ostatnim meczu 27 punktów, ale wszystko rzutami za trzy. W czwartej kwarcie jednak nie trafił żadnego i był świetnie broniony w ogóle nie mając pozycji do rzutu. Myślę, że po G1 właśnie na DiLeo zostanie skupiony skauting przedmeczowy i dziś będzie mocno pilnowany od rzutów za trzy, a w obronie Stal będzie grać na niego, żeby wpędzić w faule lub zdobywać punkty na nim.
 
09/05/2023 18:00 CET
King Szczecin - Anwil Wloclawek under 168.5
1.90 (STS)/1.89 (Fortuna)
5/10

09/05/2023 20:00 CET
David DiLeo (Stal-Czarni) under 14.5 punktów
1.75 (Fortuna)
5/10
2-0.

11/05/2023 20:00 CET
Trefl Sopot - Slask Wroclaw (over 78.5)
2.00 (STS)/1.98 (Fortuna)
5/10

Od iluś tam godzin kurs na over w meczu spada, a także spadło na over Śląska. Jest informacja, że grają pełnym składem. Z Martinem i Pusica muszę wziąć taką linię, bo to utalentowani gracze w ataku, a linia niska.
 
Screenshot_20230511-204501~3.png


 
11/05/2023 20:00 CET
Trefl Sopot - Slask Wroclaw (over 78.5)
2.00 (STS)/1.98 (Fortuna)
5/10

Na dziś Liga Afrykańska (BAL) w kosza:
20/05/2023 19:30 CET
Al Ahly (over 81.5) - REG
1.90 (STS)/1.83 (ETOTO/iForbet/Betclic) - można szukać dalej po innych.
5/10

Ruszają play-offy najmocniejszej ligi w Afryce - BAL. Tutaj duży minus dla Fortuny, która nawet nie wystawiła oferty na tę ligę. OK, a teraz o meczu. Al Ahly w pierwszej fazie wg mnie grało na pół gwizdka oszczędzając swoich najlepszych graczy i grając nimi mniejsze minuty. Dopiero z Petro de Luanda zagrali poważnie i przegrali jednym punktem przez genialny mecz legendy afrykańskiej koszykówki Carlosa Moraisa. Al Ahly wg mnie ma na warunki afrykańskie bardzo mocny skład, a teraz dodatkowo na fazę PO podpisali Michaela Fakuade (można go pamiętać z Kinga Szczecin), który w Europie w ostatnich latach pokazywał, że jest solidnym podkoszowym. Dlatego teraz pod koszem mają mocny duet Nuni Omot - Fakuade, a na obwodzie rozgrywający z USA Thompson, najlepszy wg mnie graczy obwodowy reprezentacji Egiptu Amin i reprezentant Nowej Zelandii Corey Webster.

REG to średniak afrykański, który nikogo nie dokupił na PO i przez to nie wróżę im sukcesu, bo mają podobny skład przez drugi sezon i już pokazywali, że mocniejsze ekipy są nie do przeskoczenia dla nich. Al Ahly natomiast nie powinno już tak oszczędzać, bo tym razem przy porażce mogą odpaść i powinni wiele grać swoimi najlepszymi zawodnikami nawet przy wyższym prowadzeniu.
 
Na dziś Liga Afrykańska (BAL) w kosza:
20/05/2023 19:30 CET
Al Ahly (over 81.5) - REG
1.90 (STS)/1.83 (ETOTO/iForbet/Betclic) - można szukać dalej po innych.
5/10
Al Ahly 94 punkty.

21/05/2023 17:30 CET
Slask Wroclaw - Legia Warszawa (over 80.5)
1.97 (Fortuna)/1.95 (STS/ETOTO)
5/10

Jeśli mecz będzie wyglądać podobnie do tego sprzed dwu dni, to linia powinna zostać zrobiona. Legię w poprzednim meczu zawiódł rzut za trzy, gdzie mieli 5/23 i 21,7%. Były to jednak w większości dobre pozycje, a Legia ma dobrych strzelców. Kyle Vinales nie powinien też powtórzyć tak złego meczu rzutowo, bo 2/10 FG to tragedia jak na niego, a to topowy zawodnik tej ligi, a ofensywnie może i nawet najlepszy w PLK.

Najważniejsze też, że z moich źródeł wynika, że w meczu zagra Travis Leslie, który jest bardzo ważnym ogniwem ofensywnym i obok Vinalesa wg mnie jest drugim najlepszym graczem w ataku, który sieje duże spustoszenie na pozycjach SG-SF. W pierwszym meczu w 25 minut nabił 22 punkty i właśnie jego zabrakło w połowie czwartej kwarty, aby Legia mogła odnieść wygraną, a na pewno rzucić więcej punktów w całym meczu.

Ogólnie Śląsk ma długi skład i Erdogan chce nakręcać tempo, aby zajechać Legię intensywnością i dla overa jest to świetna rzecz, bo czasami tempo w PO schodzi na bardzo wolne, a tutaj powinna być szybka gra.
 
W.Płock 5.00 STS
mozna grac bezpieczniej spotkanie bez remisu 4.35

za drobne bo graja z Vive Kielce.. wiadomo ze Kielce skupione na lidze mistrzow ale batalia o dominacje w tabeli i pewne wejscie do ligi mistrzow, tylko te dwie druzyny sa dla siebie konkurencja, wiec moze byc bardzo ciasno nawet remis. Po tym kursie grzech nie sprobowac. Pozdr.
 
21/05/2023 19:30 CET
Petro de Luanda - Abidżan (over 74.5)
1.95 (STS)
5/10

Abidżan w fazie grupowej grał najszybciej. Teraz dodatkowo jeszcze zrobili roszady i uważam, że wyrzucili najgorsze ofensywne elementy jak Chuder Bile i Obekpa, a dodali trzy mocne elementy na afrykańskie warunki. Ousmane Drame, Ongwae i Abada. Potencjał teraz jest duży i te kursy wg mnie są złe, a Abidżan może nawet to wygrać.
 
W.Płock 5.00 STS
mozna grac bezpieczniej spotkanie bez remisu 4.35

za drobne bo graja z Vive Kielce.. wiadomo ze Kielce skupione na lidze mistrzow ale batalia o dominacje w tabeli i pewne wejscie do ligi mistrzow, tylko te dwie druzyny sa dla siebie konkurencja, wiec moze byc bardzo ciasno nawet remis. Po tym kursie grzech nie sprobowac. Pozdr.
27-24 strata po pierwszej nie do nadrobienia
 
21/05/2023 17:30 CET
Slask Wroclaw - Legia Warszawa (over 80.5)
1.97 (Fortuna)/1.95 (STS/ETOTO)
5/10


21/05/2023 19:30 CET
Petro de Luanda - Abidżan (over 74.5)
1.95 (STS)
5/10
1-1.

Liga Afrykańska:
24/05/2023 20:30 CET
Al Ahly (over 81.5) - Stade Malien
1.95 (STS)/1.90 (iForbet/Betclic) - można szukać po innych.
5/10

Al Ahly przyjechało tutaj z mocnym składem i będzie dla mnie ogromną niespodzianką jeśli Stade Malien ich pokona. Malien zrobiło zdecydowanie wg mnie wynik ponad normę, ale w meczu z Cape Town chociaż wygranej pokazali, że ich głównym atutem jest szybka gra i granie z kontry. Zapewne to dziś im będzie wyłączać Al Ahly, a zarazem samo punktować z ich głupich rzutów i strat. Malien gra strasznie szybko, a to powinno dać wiele szans i akcji dla Al Ahly, które nie ma wysokiej linii dziś, a obrona Malien wg mnie jest przereklamowana i chociaż maja dobre wskaźniki obronne, to dziś stracą wg mnie dużo punktów.
 
Jeśli coś w historii zdarzyło 150 i wynik tego zdarzenia jest 150:0, a właśnie nadchodzi kolejny raz i dają ci na to kurs 2.3? To myślę, że warto to rozważyć. Otóż spotkałem się że statystyka, że zawsze w historii, a to jest 150 pieprzonych razy drużyna która prowadziła w Play off NBA 3:0 to przechodziła dalej. Dziś w nocy mamy kolejny mecz z serii i uważam, że warto się przyjrzeć zwycięstwu Miami po kursie 2.3, oraz ewentualnie bezpieczniej, sam awans dalej po kursie 1.7
Wszak nie jestem żadnym znawca kosza, ale to wygląda na dobry bet biorąc pod uwagę statystykę, powodzonka.
 
Liga Afrykańska:
24/05/2023 20:30 CET
Al Ahly (over 81.5) - Stade Malien
1.95 (STS)/1.90 (iForbet/Betclic) - można szukać po innych.
5/10
78:73

27/05/2023 18:00 CET
Al Ahly (over 80.5) - Douanes
1.90 (STS)/1.83 (iForbet/ETOTO)
5/10

Al Ahly w półfinale rzuciło 78 z Stade Malien i zakład nie wszedł, ale wg mnie kluczowa była tam fatalna postawa w rzutach za trzy (1/14 za 3 w pierwszej połowie). Przy okazji jednak obrona Stade Malien okazała się mocna i wczoraj zatrzymali na zaledwie 65 punktach Petro de Luanda.

Douanes to ogromna niespodzianka tych rozgrywek. Po nietrafionym transferze Stoglina, który w poprzednich sezonach wymiatał jak król strzelców tej ligi wyglądało, że drużyna szybko odpadnie i będzie słaba. I przyznam, że jestem mega zdziwiony, że drużyna z Marcusem Crawfordem i Jeanem Boissy zrobiła taki wynik, bo skład na papierze wygląda słabo, transfery zagraniczne słabe i za mniejsze stawki od Al Ahly. Al Ahly wg mnie ma z 2-3 razy większy budżet na zagranicznych graczy, bo Omot czy Webster to klasowi gracze na światowe warunki.

Douanes gra mega szybko i to znowu da wiele szans Al Ahly ma punkty i tym razem, jeśli będą trafiać trójki, to powinni rzucić tę linię.
 
Back
Top