Inne dyscypliny (bez piłki nożnej, MMA) koszykówka, tenis, etc.

@moreno jeżeli mnie wywołujesz do tablicy to..

Nie miało być gównoburzy, tylko zwrócenie uwagi żeby nie wpierdalać ludzi którzy może czytają cohonnes i nie znają Fabiena na tyle dobrze żeby omijać dużym łukiem jego elektryczne typy. Dlaczego elektryczne wiemy - codziennie mścimy się, bo kiedyś się udało ileś z rzędu, a jak sobie weźmiemy jakaś perspektywę czasu to wychodzi yeald czerwony.
 
@moreno jeżeli mnie wywołujesz do tablicy to..

Nie miało być gównoburzy, tylko zwrócenie uwagi żeby nie wpierdalać ludzi którzy może czytają cohonnes i nie znają Fabiena na tyle dobrze żeby omijać dużym łukiem jego elektryczne typy. Dlaczego elektryczne wiemy - codziennie mścimy się, bo kiedyś się udało ileś z rzędu, a jak sobie weźmiemy jakaś perspektywę czasu to wychodzi yeald czerwony.
Astrida nie chodzilo o Ciebie. To co wytknąłeś to sprawa oczywista dla bywalcow forum i emeocjonalnego typowania Bartheza ktory juz kilkukrotnie konczyl z typerka. Nie przeszkadza mi wrzucanie typow przez niego ale chyba wiekszosc traktuje je z przymrużeniem oka. Nie rozumiem tylko dalszego rozwoju dyskusji, znowu jakies wypominajki kto jest dluzej, kto ile wygral i kto zna Tomka z fortuny xD
 
10/09/2022 14:45 CET
Słowenia - Belgia over 170.5
1.90 (STS)
5/10


10/09/2022 20:45 CET
Lorenzo Brown (Hiszpania - Litwa) over 12.5
1.85 (STS)/1.82 (Fortuna)
5/10


10/09/2022 22:15
USA - Argentyna over 164.5
1.85 (STS)
5/10
Tym razem lipa 1-2.

11/09/2022 12:00 CET
Polska - Ukraina over 157.5
1.85 (STS)/1.82 (Fortuna)
5/10

Polska ma w tym turnieju dwa oblicza. Świetnie grają, kiedy mają odpoczynek i fatalnie w meczach dzień po dniu, bo głównie dobrze gra S5, kiedy nie mają sił to Polska gra źle i nie ma mocy w ataku. Przy tym meczu Polska miała odpoczynek i myślę, że dziś będzie duża walka, ale też jakość ofensywna, bo Ponitka, Balcerowski i Slaughter są wypoczęci.

11/09/2022 14:45 CET
Karlo Matković (Chorwacja - Finlandia) over 5.5 punktów
1.85 (STS)

10, 4, 17, 4 - to ostatnie występy punktowe Matkovica. Nie liczę pierwszego meczu, bo wtedy zagrał małe minuty. Jednak trener Chorwacji dostrzegł, że musi grać szerszą rotacją, a Matkovic spisuje się świetnie i gdyby nie przywiązanie do nazwisk, to Matkovic wg mnie powinien grać jeszcze więcej, bo jest świetny. Dziś czeka ich intensywny mecz z Finlandią, która będzie biegać i Markkanen nie wiem przez kogo będzie kryty, ale Zubac/Saric pewnie przez to zostaną zmęczeni lub wpadną w problemy z faulami i Matkovic powinien mieć swoje szansę/minuty.
 
Astrida nie chodzilo o Ciebie. To co wytknąłeś to sprawa oczywista dla bywalcow forum i emeocjonalnego typowania Bartheza ktory juz kilkukrotnie konczyl z typerka. Nie przeszkadza mi wrzucanie typow przez niego ale chyba wiekszosc traktuje je z przymrużeniem oka. Nie rozumiem tylko dalszego rozwoju dyskusji, znowu jakies wypominajki kto jest dluzej, kto ile wygral i kto zna Tomka z fortuny xD
Zgadzam się z tobą, jesteśmy tu po to by dzielić się typami. Widziałeś kiedykolwiek by Ciperber zapodał coś do grania od siebie? Ten smyk odświeża forum co minutę w poszukiwaniu typów a uaktywnia się tylko po to by gadać od rzeczy. Ciperber to wyjątkowo wredna i fałszywa parówa jest, takich podludzi trzeba wyjaśniać.
 
Brawo wielka Polska! Pasiaste skurwesyny chciały przepchnąć banderowców w końcówce, ale :pudziaonicbyniedao:

Nikola Jokić powyżej 21.5 punktów @1.81
Playoffy więc już czas na solidne występy lidera serbskiej reprezenctacji, Joker w większość tych meczów gdzie nie był potrzebny to grał małe minuty, z Polską sobie trochę pobiegał, a później odpoczywał. Włochy stawiły opór Grecji więc dziś z Serbami też spodziewam się dobrego meczu z ich strony, a wtedy ze 30 minut dla Jokera, biorąc pod uwagę, że nie ma go kto bronić to powinien swoje rzucić.
 
Zgadzam się z tobą, jesteśmy tu po to by dzielić się typami. Widziałeś kiedykolwiek by Ciperber zapodał coś do grania od siebie? Ten smyk odświeża forum co minutę w poszukiwaniu typów a uaktywnia się tylko po to by gadać od rzeczy. Ciperber to wyjątkowo wredna i fałszywa parówa jest, takich podludzi trzeba wyjaśniać.
„Parówa,cipa,wyjaśniać”…Ale ci wszedłem do głowy dzieciaczku ze sie tak gotujesz:beczka:nie posikaj sie tylko w majty z tymi swoimi żałosnymi ripostami:mamed:
Pokaz tego screena ile zarabiasz na tych swoich betach.Nie pokażesz bo wszystkie bety skopiowane z forum albo stawki po 2 zł wiec utkaj juz dziurę żałosny smarku.Bo tylko sie napinać potrafisz i wszystkich od smyków wyzywać a kuponu w życiu nie pokazałeś ty zakompleksiony farmazonie:kis:
 
„Parówa,cipa,wyjaśniać”…Ale ci wszedłem do głowy dzieciaczku ze sie tak gotujesz:beczka:nie posikaj sie tylko w majty z tymi swoimi żałosnymi ripostami:mamed:
Pokaz tego screena ile zarabiasz na tych swoich betach.Nie pokażesz bo wszystkie bety skopiowane z forum albo stawki po 2 zł wiec utkaj juz dziurę żałosny smarku.Bo tylko sie napinać potrafisz i wszystkich od smyków wyzywać a kuponu w życiu nie pokazałeś ty zakompleksiony farmazonie:kis:
ale się smyk podpalił :DC:
 
Co wam daje takie bezproduktywne postowanie? Jakas wewnetrzna satysfakcja? Poswiecac czas na jakies wysrywy z myślą "ale mu dojebalem, tera sie nie pozbiera" xD ludzie
My tu sie tylko dzielimy luznymi typami aby troszke oakubac buka jesli sie uda..
Mów za siebie, ja tutaj wchodzę tylko po to żeby poczytać spiny.

:redford:
 
ale się smyk podpalił :DC:
I kto tu kogo wyjaśnił dzieciaczku :mamed: nic nie wrzucisz bo same czerwone.Pamietam ze ty nawet charytatywnego za 20 zł nie chciałeś zagrać jak Evo ci proponował,wiec ostro spłukany musisz byc,stad ta irytacja w twoich postach.Miałeś kończyć dyskusje ze mna a odpisujesz na kazdy moj post…psycha siadła ostro widać :DC:Ty nie masz jaj wiec ja to zakończę,smyk i tak juz wyjaśniony,buźka pa :kis:
 
Nikola Jokić powyżej 21.5 punktów @1.81
Playoffy więc już czas na solidne występy lidera serbskiej reprezenctacji, Joker w większość tych meczów gdzie nie był potrzebny to grał małe minuty, z Polską sobie trochę pobiegał, a później odpoczywał. Włochy stawiły opór Grecji więc dziś z Serbami też spodziewam się dobrego meczu z ich strony, a wtedy ze 30 minut dla Jokera, biorąc pod uwagę, że nie ma go kto bronić to powinien swoje rzucić.

Zabite po 3 kwartach.
 
I kto tu kogo wyjaśnił dzieciaczku :mamed: nic nie wrzucisz bo same czerwone.Pamietam ze ty nawet charytatywnego za 20 zł nie chciałeś zagrać jak Evo ci proponował,wiec ostro spłukany musisz byc,stad ta irytacja w twoich postach.Miałeś kończyć dyskusje ze mna a odpisujesz na kazdy moj post…psycha siadła ostro widać :DC:Ty nie masz jaj wiec ja to zakończę,smyk i tak juz wyjaśniony,buźka pa :kis:
Znowu połknął haczyk :DC:
 
@moreno jeżeli mnie wywołujesz do tablicy to..

Nie miało być gównoburzy, tylko zwrócenie uwagi żeby nie wpierdalać ludzi którzy może czytają cohonnes i nie znają Fabiena na tyle dobrze żeby omijać dużym łukiem jego elektryczne typy. Dlaczego elektryczne wiemy - codziennie mścimy się, bo kiedyś się udało ileś z rzędu, a jak sobie weźmiemy jakaś perspektywę czasu to wychodzi yeald czerwony.
Czerwony yield??? Akurat skuteczność moja jest caly czas na plusie. Oststnio słabsze dni, zdarza się. Na ręcznej od początku roku jestem samej 3500 tys do przodu grając stawkami 100-500 zł. W dupie byłeś, gówno widziałeś :)
 
@MoviePLK kto wygra Eurobasket?:smile: Wczoraj oglądałem chyba pierwszy mecz w całości od czasów Chicago Bulls i muszę przyznać że świetnie są te rozgrywki, a Giannis Antetokounmpo jest król parkietu tak jak szczupak jest król wód! On w NBA też jest takim kosiorem?:o o:

Giannis Antetokounmpo Giannis GIF - Giannis Antetokounmpo Giannis Milwaukee Bucks GIFs
 
Czerwony yield??? Akurat skuteczność moja jest caly czas na plusie. Oststnio słabsze dni, zdarza się. Na ręcznej od początku roku jestem samej 3500 tys do przodu grając stawkami 100-500 zł. W dupie byłeś, gówno widziałeś :)
Dokładnie Mistrzu :lol::lol::lol:

Dokładnie wiem przy tych kursach zielone za 500, czerwone za 20 zł.
:usunto:
Niebiescy Va Bank!

Nie dyskutuje z amatorem - dalej myśl że się znasz na piłce ręcznej :lol::lol:
 
Carlos Alcaraz wygrał finał USO w czterech setach i został najmłodszym #1 w historii rankingu ATP.

Zverev i Tsitsipas niech patrzą i się uczą :lol:
Żeby alcaraz trafił na djoko ugralby max 1 seta... Zverev i tsiatsipas często za to trafiali na top3 w kosmicznych formach także...
 
Live Ruud win 2.55
Nie wiem jakim cudem 19 latek wytrzymał kolejny z rzędu maraton grania. Albo jest robocopem albo jego kariera nie potrwa zbyt długo przy takim szalonym stylu gry. Pamiętam jak lata temu Djokovic tak grał i zanim dochodził do najważniejszych spotkań turnieju to już miał za dużo w nogach z początkowej fazy drabinki.
 
Carlos Alcaraz wygrał finał USO w czterech setach i został najmłodszym #1 w historii rankingu ATP.

Zverev i Tsitsipas niech patrzą i się uczą :lol:
Zverev i Tsitsipas nie mieli tak sprzyjających okoliczności. Djokovica nie wypuścili na AO i USO, Mietka na Wimbledon, Nadal sporo nie grał po RG przez kontuzję, jakby nie akcje z koronaświrusem i wojną to Alcaraz i Ruud by w tym rankingu nie prowadzili :lol:
 
Back
Top