Inne dyscypliny (bez piłki nożnej, MMA) koszykówka, tenis, etc.

Nie bede zjeżdżał do Polski na weekend zeby do jakiegos zapchlonego Lublina jechac :DC: Zesrany to bedziesz w Nowym Sączu i to bardziej niż po dzisiejszym meczu Gniezna.Ja bilety juz mam,jak do 14października wyrosną ci jaja to zapraszam do wuja,wuja pobuja.
 
Jako pierwszy podalem ci dokładne miejsce i termin wiec cierpliwie czekaj a nie teraz próbujesz odwracać kota ogonem.
 
Jaka karma? Zostały w szatni i nie wyszły na mecz.

Co mam więcej mówić - mecz dramat.

W sparingach w ciągu 2tyg 3x im wlalismy+7, +5 +3 a były w mocniejszym składzie, bo dwie najlepsze strzelczynie się rozwaliły im.
Moze zawodniczki czytaja cohones i poczuly zbyt duza presja :P
 
Ale polewę mam z Ciebie leszczu :waldeklaugh: odrazu widać rozgoryczenie w twoich postach bo przejebales na Gnieźnie,słaba psycha ciśnienia nie trzyma :DC:pewniaczek od Astridy nie wszedl? Moze cos Killer ci poda na weekend to sie odkujesz i uzbierasz na bilecik.
 
Cerberek w strachu ahahaha Taki kozak byłeś a tu klops dupa pękła xDD

Nie zmieniaj tematu na Gniezno, postawiłem tylko kieszonkowe. Słuchaj nie musisz podbijać do Lublina, spotkajmy się w połowie drogie albo podaj sensowną lokalizację na weekend. Czuje że się boisz :cool:
 
Jak narazie leszczu to Ty próbujesz zmienić temat i miejsce które ci podałem na samym poczatku,strach Cie obleciał ?
Złap sie za jaja i podejdź,masz podane na tacy w jaki dzien i w jakim miejscu bede siedział.
Jestem w Danii w Frederikshavn,pewnie dostałeś od mamy globus na urodziny,wiec sprawdź sobie smyku gdzie bedzie połowa trasy z Lublina i juz ci mowilem ze wrażenia nie robią na mnie te twoje wysrywy,zobaczymy na żywo jaki bedziesz wygadany.
 
W sparingach w ciągu 2tyg 3x im wlalismy+7, +5 +3 a były w mocniejszym składzie, bo dwie najlepsze strzelczynie się rozwaliły im.

Pisz że to suche typy po statach albo zerzniete z forum bukmacherskiego.

Piszesz mi, że biore typy po statach a Twoim argumentem na Gniezno było to , że w ciągu 2 tyg x 3 razy wygraliście a były w mocniejszym składzie :iamdone:
Kurde chłopie pouczasz mnie i wmawiasz coś co nie jest prawdą a dodatkowo robisz to, że sugerujesz się statystykami z 2 tygodni.... Szybko zweryfikowany zostałeś i pamiętaj, żeby następnym razem takim do przodu nie być bo na drugi dzień już to do Ciebie wróciło.

Miłego wieczorku :)
 
Jak narazie leszczu to Ty próbujesz zmienić temat i miejsce które ci podałem na samym poczatku,strach Cie obleciał ?
Złap sie za jaja i podejdź,masz podane na tacy w jaki dzien i w jakim miejscu bede siedział.
Jestem w Danii w Frederikshavn,pewnie dostałeś od mamy globus na urodziny,wiec sprawdź sobie smyku gdzie bedzie połowa trasy z Lublina i juz ci mowilem ze wrażenia nie robią na mnie te twoje wysrywy,zobaczymy na żywo jaki bedziesz wygadany.
Napisałem ci jak wygląda sytuacja. Widze że inteligencją nie grzeszysz smarku ale czytanie ze zrozumieniem nie jest takie trudne. 14.10 nie mam czasu dla ciebie. Jak tak bardzo chcesz się sprawdzić to podaj inną date to się dogadamy. Daj znać jak będziesz gotowa. :cool:
 
iu
 
Napisałem ci jak wygląda sytuacja. Widze że inteligencją nie grzeszysz smarku ale czytanie ze zrozumieniem nie jest takie trudne. 14.10 nie mam czasu dla ciebie. Jak tak bardzo chcesz się sprawdzić to podaj inną date to się dogadamy. Daj znać jak będziesz gotowa. :cool:
Podalem Ci termin z miesięcznym wyprzedzeniem a ty łżesz ze nie masz czasu :DC: Obsrałes zbroje po raz drugi dzisiaj,napinaj sie dalej teoretyku,mowilem ze ty zwykły farmazon jestes:mjsmile:
 
Charytatywnego zakładu za 20 zł nie wezmie…
Screenu z Buka nie wrzuci…
I w realu nie podbije…
No jak Cie synku inaczej nazwać niż Farmazon :mjsmile:
 
Podalem Ci termin z miesięcznym wyprzedzeniem a ty łżesz ze nie masz czasu :DC: Obsrałes zbroje po raz drugi dzisiaj,napinaj sie dalej teoretyku,mowilem ze ty zwykły farmazon jestes:mjsmile:
Ogarnięci ludzie planują czas z wyprzedzeniem tym bardziej jeśli chodzi o weekendy. Nie rozumiesz tego bo nie masz rodziny gamoniu. Zostałeś zweryfikowany. Wstyd mi że robie tu burdel przez jakiegoś mściwego dzieciaczka którego kiedyś tam dojechałem psychicznie. To jest ostatni post na jaki ci odpisuje miękka fajo.
 
Ogarnięci ludzie planują czas z wyprzedzeniem tym bardziej jeśli chodzi o weekendy. Nie rozumiesz tego bo nie masz rodziny gamoniu. Zostałeś zweryfikowany. Wstyd mi że musze robić tu burdel przez jakiegoś mściwego dzieciaczka którego kiedyś tam dojechałem psychicznie. To jest ostatni post na jaki ci odpisuje mięka fajo.
Masz racje synek,ogarnięci ludzie planują czas z wyprzedzeniem dlatego wizyte w Polsce zaplanowałem na 14 października i dlatego taki termin ci podaje a ze względu na rodzine nie bede go zmieniał dla takiego szczawia jak ty który i tak by nie podjechał,ciesze sie ze przyznałeś mi racje i jednocześnie sam sie ośmieszyłeś.Jestes zwykłą zakompleksiona cipką która nie ma odwagi wychylić sie zza monitora.Całuj mnie w pento osrańcu,nie pozdrawiam.
 
Zobaczymy jaki ze mnie znawca basketu po obejrzeniu jednego meczu:roberteyeblinking:.
Dla lepszego oglądania:
Grecja win @1.52
Giannis Antetokounmpo under 30,5 pkt @ 2.10

Skoro ma być mocniej kryty to dzisiaj nie będzie tak punktował:wink2:.

Dobromir Pomysl GIF - Dobromir Pomysl Idea GIFs
 
Dobre typy, Grecja przegrywa a Giannis znowu szaleje:eddieconspiracy:.
Giannisa się po prostu nie da bronić, on jest tak silnym atletycznym skurwielem, że jak wjeżdża w pomalowane to nie ma co zbierać, faulują go i z samych wolnych sporo punktów najebie, albo i jakieś 2+1, nawet w NBA nie ma na niego obrońcy, może Embiid, ale to w sumie taki niesprawdzony matchup w playoffach jeszcze. Grecja Ci wejdzie, wygrają to, szwaby miały sporo farta z tymi trójkami na początku pierwszej kwarty chyba z 6 z rzędu trafili i się zrobiło szybko +10, ale Grecja ich dojedzie, tak myślę.
 
Tym razem 2-0 i oba luźno weszło. Matković zrobił już linię w pierwszej połowie.

13/09/2022 20:30 CET
Giannis Antetokounmpo (Grecja - Niemcy) over 4.5 asyst
2.10 (STS)/2.07 (Fuksiarz)/1.90 (Betfan)/1.83 (Betclic)/1.80 (betcris/PZbuk)/1.75 (ewinner)/1.70 (Totalbet)
*3.5 1.55 (etoto)

W meczu z Czechami było odmienne krycie od wcześniejszych meczów Giannisa i w końcu zaczęto stawiać ściany na niego (które wklejam na screenach, żeby zobaczyć o co chodzi). Dzięki tym ścianom ma blokowane wjazdy i jest podwajany/potrajany. O wiele trudniej mu przez to punktować i zmusza to do oddawania piłki do kolegów na wolnych pozycjach, którzy mają pozycje do rzutów. Trener Niemców Herbert już wspomina, że będą chcieli zrobić coś podobnego do Czechów i również będą budowali mur na Giannisa, bo trzeba oddać Czechom, że mocno ograniczyli jego punkty i byli blisko wygranej dzięki temu.

Giannis w meczu z Czechami miał 5 asyst, ale też stracił dwie asysty, bo podkoszowi marnowali 100% okazje i nie trafili w doskonałych sytuacjach. Poza tym było jeszcze pięć zmarnowanych trójek przez kolegów z całkowicie czystych pozycji i Dorsey z szóstym rzutem, ale obrońca był w miarę blisko. Calathes (podstawowy rozgrywający Grecji) chociaż ma wyższą linię na asysty to miał o wiele mniej kreowania w tym meczu i wykreował oprócz swoich 6 asyst tylko jeszcze 3 pozycje dla kolegów. Grecja również ma materiał do nauki i zawodnicy będą się zapewne ustawiać pod czyste pozycje i rzucać. Niemcy będą chcieli spowodować, żeby to nie Giannis, a koledzy rzucali i niech oni wygrywają mecz.

14/09/2022 20:30 CET
Polska - Słowenia over 173.5
1.85 (STS)/1.81 (Fortuna)/1.80 (Fuksiarz)/1.77 (Betfan)

Obie ekipy grały rok temu i było 112:77. Patrząc jak nie potrafiliśmy zatrzymać Ukrainy przed szybkim graniem, to problem powinien wystąpić z grająca jeszcze szybciej Słowenią. Dodatkowo słabo bronimy trójki i zostawiamy rogi boiska na wolnych pozycjach. Dlatego właśnie Bobrov nawrzucał tyle punktów nam, bo stał tam niekryty i rzucał z wolnych pozycji. Doncic rozrzuca wiele piłek właśnie na rzuty za trzy, których Słowenia oddaje bardzo wiele. Wypadł im za to Zoran Dragić i to w sumie dobra informacja dla overa, bo krył najlepszych zawodników obwodowych przeciwnika, a w ataku grał lipę na tym turnieju. Może będzie więcej Prepelica, który jest graczem ataku i Ponitka/Slaughter będą mieli swoje miejsce, bo Doncic/Goran Dragić powinni grać grube minuty i nie będą mieli sił ciągnąć ataku i obrony.
Świetny typ na asysty Giannisa
 
Tym razem 2-0 i oba luźno weszło. Matković zrobił już linię w pierwszej połowie.

13/09/2022 20:30 CET
Giannis Antetokounmpo (Grecja - Niemcy) over 4.5 asyst
2.10 (STS)/2.07 (Fuksiarz)/1.90 (Betfan)/1.83 (Betclic)/1.80 (betcris/PZbuk)/1.75 (ewinner)/1.70 (Totalbet)
*3.5 1.55 (etoto)

W meczu z Czechami było odmienne krycie od wcześniejszych meczów Giannisa i w końcu zaczęto stawiać ściany na niego (które wklejam na screenach, żeby zobaczyć o co chodzi). Dzięki tym ścianom ma blokowane wjazdy i jest podwajany/potrajany. O wiele trudniej mu przez to punktować i zmusza to do oddawania piłki do kolegów na wolnych pozycjach, którzy mają pozycje do rzutów. Trener Niemców Herbert już wspomina, że będą chcieli zrobić coś podobnego do Czechów i również będą budowali mur na Giannisa, bo trzeba oddać Czechom, że mocno ograniczyli jego punkty i byli blisko wygranej dzięki temu.

Giannis w meczu z Czechami miał 5 asyst, ale też stracił dwie asysty, bo podkoszowi marnowali 100% okazje i nie trafili w doskonałych sytuacjach. Poza tym było jeszcze pięć zmarnowanych trójek przez kolegów z całkowicie czystych pozycji i Dorsey z szóstym rzutem, ale obrońca był w miarę blisko. Calathes (podstawowy rozgrywający Grecji) chociaż ma wyższą linię na asysty to miał o wiele mniej kreowania w tym meczu i wykreował oprócz swoich 6 asyst tylko jeszcze 3 pozycje dla kolegów. Grecja również ma materiał do nauki i zawodnicy będą się zapewne ustawiać pod czyste pozycje i rzucać. Niemcy będą chcieli spowodować, żeby to nie Giannis, a koledzy rzucali i niech oni wygrywają mecz.

14/09/2022 20:30 CET
Polska - Słowenia over 173.5
1.85 (STS)/1.81 (Fortuna)/1.80 (Fuksiarz)/1.77 (Betfan)

Obie ekipy grały rok temu i było 112:77. Patrząc jak nie potrafiliśmy zatrzymać Ukrainy przed szybkim graniem, to problem powinien wystąpić z grająca jeszcze szybciej Słowenią. Dodatkowo słabo bronimy trójki i zostawiamy rogi boiska na wolnych pozycjach. Dlatego właśnie Bobrov nawrzucał tyle punktów nam, bo stał tam niekryty i rzucał z wolnych pozycji. Doncic rozrzuca wiele piłek właśnie na rzuty za trzy, których Słowenia oddaje bardzo wiele. Wypadł im za to Zoran Dragić i to w sumie dobra informacja dla overa, bo krył najlepszych zawodników obwodowych przeciwnika, a w ataku grał lipę na tym turnieju. Może będzie więcej Prepelica, który jest graczem ataku i Ponitka/Slaughter będą mieli swoje miejsce, bo Doncic/Goran Dragić powinni grać grube minuty i nie będą mieli sił ciągnąć ataku i obrony.
Bardzo dobra robota z asystami Giannisa :applause:
 
Piszesz mi, że biore typy po statach a Twoim argumentem na Gniezno było to , że w ciągu 2 tyg x 3 razy wygraliście a były w mocniejszym składzie :iamdone:
Kurde chłopie pouczasz mnie i wmawiasz coś co nie jest prawdą a dodatkowo robisz to, że sugerujesz się statystykami z 2 tygodni.... Szybko zweryfikowany zostałeś i pamiętaj, żeby następnym razem takim do przodu nie być bo na drugi dzień już to do Ciebie wróciło.

Miłego wieczorku :)
Że co zostałem amatorze??! Weź się Fabien jebnij w głowę.

Ciebie będę pouczał bo lata świetlne dzielą Ciebie od średniego typera.


No i ja się nie kieruje statystykami tylko tym co widzę na co dzień.


To że Gniezno wyjaśniła Ola Hypka i zagrała na 47% obron i dziewczyny nie wyszły z szatni to znaczy że zostałem zweryfikowany??:lol:

I dalej 7/10 meczy wygra Gniezno w tej parze obiektywnie.

Elbląg to jest Varsovia+ Gęga i Ola Hypka i Kinga Stanislawczyk. Laska rzuca 10 na 12 rzutów a w barażach nie rzucila nic. O czym to świadczy? Że Moje dziewczyny zjadła otoczka inauguracji. Nic więcej.
 
Last edited:
Zobaczymy jaki ze mnie znawca basketu po obejrzeniu jednego meczu:roberteyeblinking:.
Dla lepszego oglądania:
Grecja win @1.52
Giannis Antetokounmpo under 30,5 pkt @ 2.10
Dobra nie będę już zabierał tu miejsca i tych swoich wypocin na temat kosza więcej pisałred card.
Chociaż z Giannisem pomyłka tylko o jeden punkt:pjelen:.
 
Back
Top