Inne dyscypliny (bez piłki nożnej, MMA) koszykówka, tenis, etc.

@MoviePLK kto wygra Eurobasket?:smile: Wczoraj oglądałem chyba pierwszy mecz w całości od czasów Chicago Bulls i muszę przyznać że świetnie są te rozgrywki, a Giannis Antetokounmpo jest król parkietu tak jak szczupak jest król wód! On w NBA też jest takim kosiorem?:o o:

Giannis Antetokounmpo Giannis GIF - Giannis Antetokounmpo Giannis Milwaukee Bucks GIFs
Na pewno ogląda się to o wiele lepiej od NBA na żywo, bo tam co chwila są długie przerwy i reklamy, a tutaj przerwa tylko trwa minutę. Nie wiem kto wygra turniej i jestem zdania, że zadecyduje przypadek patrząc już nawet właśnie na ostatnie mecze, gdzie Francja czy Hiszpania przeszły dalej na mega farcie. Doncic/Giannis będą mieli słabszy dzień i Grecja/Słowenia też może polecieć.
 
11/09/2022 12:00 CET
Polska - Ukraina over 157.5
1.85 (STS)/1.82 (Fortuna)
5/10

11/09/2022 14:45 CET
Karlo Matković (Chorwacja - Finlandia) over 5.5 punktów
1.85 (STS)
Tym razem 2-0 i oba luźno weszło. Matković zrobił już linię w pierwszej połowie.

13/09/2022 20:30 CET
Giannis Antetokounmpo (Grecja - Niemcy) over 4.5 asyst
2.10 (STS)/2.07 (Fuksiarz)/1.90 (Betfan)/1.83 (Betclic)/1.80 (betcris/PZbuk)/1.75 (ewinner)/1.70 (Totalbet)
*3.5 1.55 (etoto)

W meczu z Czechami było odmienne krycie od wcześniejszych meczów Giannisa i w końcu zaczęto stawiać ściany na niego (które wklejam na screenach, żeby zobaczyć o co chodzi). Dzięki tym ścianom ma blokowane wjazdy i jest podwajany/potrajany. O wiele trudniej mu przez to punktować i zmusza to do oddawania piłki do kolegów na wolnych pozycjach, którzy mają pozycje do rzutów. Trener Niemców Herbert już wspomina, że będą chcieli zrobić coś podobnego do Czechów i również będą budowali mur na Giannisa, bo trzeba oddać Czechom, że mocno ograniczyli jego punkty i byli blisko wygranej dzięki temu.

Giannis w meczu z Czechami miał 5 asyst, ale też stracił dwie asysty, bo podkoszowi marnowali 100% okazje i nie trafili w doskonałych sytuacjach. Poza tym było jeszcze pięć zmarnowanych trójek przez kolegów z całkowicie czystych pozycji i Dorsey z szóstym rzutem, ale obrońca był w miarę blisko. Calathes (podstawowy rozgrywający Grecji) chociaż ma wyższą linię na asysty to miał o wiele mniej kreowania w tym meczu i wykreował oprócz swoich 6 asyst tylko jeszcze 3 pozycje dla kolegów. Grecja również ma materiał do nauki i zawodnicy będą się zapewne ustawiać pod czyste pozycje i rzucać. Niemcy będą chcieli spowodować, żeby to nie Giannis, a koledzy rzucali i niech oni wygrywają mecz.

14/09/2022 20:30 CET
Polska - Słowenia over 173.5
1.85 (STS)/1.81 (Fortuna)/1.80 (Fuksiarz)/1.77 (Betfan)

Obie ekipy grały rok temu i było 112:77. Patrząc jak nie potrafiliśmy zatrzymać Ukrainy przed szybkim graniem, to problem powinien wystąpić z grająca jeszcze szybciej Słowenią. Dodatkowo słabo bronimy trójki i zostawiamy rogi boiska na wolnych pozycjach. Dlatego właśnie Bobrov nawrzucał tyle punktów nam, bo stał tam niekryty i rzucał z wolnych pozycji. Doncic rozrzuca wiele piłek właśnie na rzuty za trzy, których Słowenia oddaje bardzo wiele. Wypadł im za to Zoran Dragić i to w sumie dobra informacja dla overa, bo krył najlepszych zawodników obwodowych przeciwnika, a w ataku grał lipę na tym turnieju. Może będzie więcej Prepelica, który jest graczem ataku i Ponitka/Slaughter będą mieli swoje miejsce, bo Doncic/Goran Dragić powinni grać grube minuty i nie będą mieli sił ciągnąć ataku i obrony.
 

Attachments

  • Gianni3.jpg
    Gianni3.jpg
    465 KB · Views: 9
  • Gianni4.jpg
    Gianni4.jpg
    465 KB · Views: 9
  • Giannis 2.jpg
    Giannis 2.jpg
    435.6 KB · Views: 9
  • Giannis.jpg
    Giannis.jpg
    376.9 KB · Views: 11
  • Giannis1.jpg
    Giannis1.jpg
    363 KB · Views: 8
Młody Dragon out, Luka uszkodził kostkę i nie skończył treningu, zaraz się okaże, że Polska w półfinale :lesnarhappy:

Hiszpania - FInlandia
Finlandia powyżej 77.5 punktów @1.81

Wybrałem sobie na dzisiaj over Finów, w każdym meczu oprócz spotkania z Serbami gdzie rzucili 70, to grubo przekraczali taką linię: 89 z Izraelem, Polską, 98 z Czechami, 88 z Holandią i 94 w pierwszym meczu fazy pucharowej gdzie Markkanen zniszczył Chorwację rzucając im 43 punkty. Teraz też nie są faworytem, a nie zdziwię się jeśli to oni awansują, mają tego jednego gościa, który jest mocno odpalony na Eurobaskecie i bardzo się wyróżnia, mieli tylko jeden słabszy mecz z Serbami, gdzie kompletnie nie poszły im dwie kwarty, rzucali po 12 punktów i był blowout. Obecna Hiszpania już nie jest taka mocna: brak kluczowych weteranów, którzy grali jeszcze na Igrzyskach, słabo bronią, Litwa zagrała fatalnie, a Brown miał dzień konia w 1/8, Finlandia jest w stanie rzucić tutaj z 80 punktów, Lauri'emu to Europejskie granie służy, taki typowy gracz, który jest za słaby na NBA, a za mocny na Europę, liczę na to, że znów ich pociągnie.
 
Smyk sie obsrał ze kurs rosnie,jak by to jakies znaczenie miało :mamed: Widać ze świeżak…w bukmacherce dopiero raczkuje:beczka:
Nie zdawałem sobie sprawy że twoja psychika aż tak ucierpiała po konfrontacji ze mną xDD Po twoich nerwowych odpowiedziach można wywnioskować że ostatnią rzeczą o której myślisz zamykając oczy jest jak by tu kąsnąć Karwantesika, jednak twój problem jest taki że ty nie jesteś w ogóle jadowity i w dodatku nie masz zębów więc twoje gryzienie po nogawkach jest kompletnie nieodczuwalne :juanlaugh:Żal mi cię maluszku tak po ludzku :cry:
 
Bardzo dlugo myślałeś co tu napisac zeby zrobic wrażenie…a tu znowu ta sama śpiewka o smyku,psychice,jakies teksty ze nie mam zebow,masa emotikon i jeszcze to „xd” widać ze ty dzieciak jestes.

14 października bede w Nowym Sączu na KSW, sektor b2,rząd 31 miejsce 36.Jak ci mama da zgode i pieniążki to podbij do wuja pogadamy o Twojej twardej psychice :kis:
 
Bardzo dlugo myślałeś co tu napisac zeby zrobic wrażenie…a tu znowu ta sama śpiewka o smyku,psychice,jakies teksty ze nie mam zebow,masa emotikon i jeszcze to „xd” widać ze ty dzieciak jestes.

14 października bede w Nowym Sączu na KSW, sektor b2,rząd 31 miejsce 36.Jak ci mama da zgode i pieniążki to podbij do wuja pogadamy o Twojej twardej psychice :kis:
Dyskusja ze mną odcisneła na tobie nie małe piętno, o to właśnie chodzi byś się pocił przed klawiaturką xDD Nie planowałem podbijać w tym roku na KSW ale zobaczymy jak czas pozwoli to cię tam drapnę i sobie porozmawiamy. A z emotami to się trochę zagalopowałeś bo napierdalasz ich więcej niż ja ty mały przygłupie. I pamiętaj moja psychika dominuje nad twoją z prostej przyczyny, ty jesteś obsrany się ujawnić więc śmigasz na multikontach a ja lecę cały czas na tym samym :cool:
 
Dyskusja ze mną odcisneła na tobie nie małe piętno, o to właśnie chodzi byś się pocił przed klawiaturką xDD Nie planowałem podbijać w tym roku na KSW ale zobaczymy jak czas pozwoli to cię tam drapnę i sobie porozmawiamy. A z emotami to się trochę zagalopowałeś bo napierdalasz ich więcej niż ja ty mały przygłupie. I pamiętaj moja psychika dominuje nad twoją z prostej przyczyny, ty jesteś obsrany się ujawnić więc śmigasz na multikontach a ja lecę cały czas na tym samym :cool:
Przypomne sie dzien przed galą :nono:

Odrazu używasz mniej emotikon smyku,dobrze ze słuchasz sie wuja :beczka:
 
Przypomne sie dzien przed galą :nono:

Odrazu używasz mniej emotikon smyku,dobrze ze słuchasz sie wuja :beczka:
Ty za to trzymasz poziom co zdanie to emotka, jak dziewczynka xDD Żałosna się robi ta dyskusja, wstyd mi za ciebie. Jak jesteś taki kozak to dawaj do Lublina albo zderzymy się gdzieś w połowie drogi powiedzmy w piątek lub sobotę. Napisz priva u Szymona na grupie to się dokładnie ustawimy.
 
Ty za to trzymasz poziom co zdanie to emotka, jak dziewczynka xDD Żałosna się robi ta dyskusja, wstyd mi za ciebie. Jak jesteś taki kozak to dawaj do Lublina albo zderzymy się gdzieś w połowie drogi powiedzmy w piątek lub sobotę. Napisz priva u Szymona na grupie to się dokładnie ustawimy.
Smyk sie pompuje bo Gniezno przegrywa :waldeklaugh:
A co wjebales na Gniezno całe kieszonkowe i na bilet na ksw nie starczy ? To poczekasz przed halą najwyżej :juanlaugh:
 
Smyk sie pompuje bo Gniezno przegrywa :waldeklaugh:
A co wjebales na Gniezno całe kieszonkowe i na bilet na ksw nie starczy ? To poczekasz przed halą najwyżej :juanlaugh:
Rura zmiękła widzę jak przyszło co do czego. No piszesz tego priva frajerzyno czy pękasz leszcza? Załatwmy to wcześniej bo w październiku nie będę miał dla ciebie czasu.
 
Hiszpania - FInlandia
Finlandia powyżej 77.5 punktów @1.81

Wybrałem sobie na dzisiaj over Finów, w każdym meczu oprócz spotkania z Serbami gdzie rzucili 70, to grubo przekraczali taką linię: 89 z Izraelem, Polską, 98 z Czechami, 88 z Holandią i 94 w pierwszym meczu fazy pucharowej gdzie Markkanen zniszczył Chorwację rzucając im 43 punkty. Teraz też nie są faworytem, a nie zdziwię się jeśli to oni awansują, mają tego jednego gościa, który jest mocno odpalony na Eurobaskecie i bardzo się wyróżnia, mieli tylko jeden słabszy mecz z Serbami, gdzie kompletnie nie poszły im dwie kwarty, rzucali po 12 punktów i był blowout. Obecna Hiszpania już nie jest taka mocna: brak kluczowych weteranów, którzy grali jeszcze na Igrzyskach, słabo bronią, Litwa zagrała fatalnie, a Brown miał dzień konia w 1/8, Finlandia jest w stanie rzucić tutaj z 80 punktów, Lauri'emu to Europejskie granie służy, taki typowy gracz, który jest za słaby na NBA, a za mocny na Europę, liczę na to, że znów ich pociągnie.
 
Back
Top